Nicolas Lancret Publikum ja populaarsus statistika

1689 – 1743

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas Lancret lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Nicolas Lancret: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Nicolas Lancret linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Spring: 1100 külastust või 10% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Lady and Gentleman with two Girls and a Servant ja L'Innocence. Kunstnik kogus kokku 12600 külastust: 1700 kunstniku lehel ja 10900 üksikute tablode leidle. Huvitav on, et huvi kasvab: külastused suurenesid 57% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 8600 külastusega. Publik vaatleb teoseid arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Maapõhine (Väripalett): sellest on 89% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 54% kunstniku kataloogist.

Nicolas Lancret kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Nicolas Lancret teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1100 külastust · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 külastust · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 külastust · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 külastust · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 külastust · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 külastust · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 külastust · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 külastust · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 külastust · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 külastust · 2,7%

Kui palju inimesi külastab Nicolas Lancret lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007900
Aug 20262001200
Sept 20266001600

Kui palju tähelepanu pöödatakse Nicolas Lancret lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Nicolas Lancret lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring000000000110000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Nicolas Lancret vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid1030081,7%
telefonid180014,3%
seadmed5004,0%

Milles keeles Nicolas Lancret on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
Chinese70077,8%
inglise20022,2%

Kui palju külastusi Nicolas Lancret päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept200
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt (ennust)100
pühap. 18 Okt (ennust)100
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)400
kolmap. 21 Okt (ennust)400
neljap. 22 Okt (ennust)400
reede 23 Okt (ennust)400
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)500
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)600
kolmap. 4 Nov (ennust)500
neljap. 5 Nov (ennust)600
reede 6 Nov (ennust)500

Korduvad küsimused kunstnikust Nicolas Lancret

Millised Nicolas Lancret lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Spring on esikkohal 1100 vaatamisega (10% kõigest Nicolas Lancret vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Nicolas Lancret seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Nicolas Lancret saanud kokku 12600 külastust: 1700 kunstniku lehel ja 10900 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Nicolas Lancret vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Nicolas Lancret seadmel arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 82% külastustest.

Millist tüüpi lõendit Nicolas Lancret külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Maapõhine (Väripalett): 89% külastustest, võrreldes 54% kataloogis.