Nicolas de Staël Publikum ja populaarsus statistika

1914 – 1955

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas de Staël lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Nicolas de Staël: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Nicolas de Staël linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Honfleur: 700 külastust või 39% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Composition ja Landschaft. Kunstnik kogus kokku 2300 külastust: 600 kunstniku lehel ja 1700 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 67%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 1000 külastusega. Külastajad eelistavad Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): sellest on 89% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 50% kunstniku kataloogist.

Nicolas de Staël kõige vaadeldavamat 4 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 4 Nicolas de Staël teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 külastust · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 külastust · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 külastust · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 külastust · 11,1%

Kui palju inimesi külastab Nicolas de Staël lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261000
Jul 2026400600
Aug 20260900
Sept 2026100200

Kui palju tähelepanu pöödatakse Nicolas de Staël lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Nicolas de Staël lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

Milles keeles Nicolas de Staël on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
prantsuse10050,0%
itaalia10050,0%

Kui palju külastusi Nicolas de Staël päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
neljap. 24 Sept100
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0

Korduvad küsimused kunstnikust Nicolas de Staël

Millised Nicolas de Staël lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Honfleur on esikkohal 700 vaatamisega (39% kõigest Nicolas de Staël vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 4 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Nicolas de Staël seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Nicolas de Staël saanud kokku 2300 külastust: 600 kunstniku lehel ja 1700 üksikpõhjal.

Millist tüüpi lõendit Nicolas de Staël külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 89% külastustest, võrreldes 50% kataloogis.