Max Beckmann Kes vaatab ja milliseid teoseid

1884 – 1950

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Max Beckmann lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Max Beckmann: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Max Beckmann on Öö, mida on kutsutud esみる 17200 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 51% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Raudsild (Frankfurdi vaade) ja Suur Agonia Stseen. Kokku 38800 külastust, sellest 7700 kunstniku lehel ja 31100 teostega. Huvitavus kasvab 60%, Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 16800 külastust. Külastajate peamised keeled on inglise (43%), hispaania (11%) ja saksa (9%). Külastajad sirgis arvutid (63%), telefonid (34%) ja seadmed (4%) Külastajad eelistavad Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): 62% nende külastustest, kus kataloog moodustab 12%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Max Beckmann

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Max Beckmann kõige külastatumam teos.

  1. Öö 1 Öö, 1919 17200 külastust · 50,7%
  2. Raudsild (Frankfurdi vaade) 2 Raudsild (Frankfurdi vaade), 1922 3500 külastust · 10,3%
  3. Suur Agonia Stseen 3 Suur Agonia Stseen, 1906 1400 külastust · 4,1%
  4. Näitlejad 4 Näitlejad, 1942 600 külastust · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 külastust · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 külastust · 1,8%
  7. Kolumbiin 7 Kolumbiin, 1950 500 külastust · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 külastust · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 külastust · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 külastust · 1,5%

Millal külastavad fännid Max Beckmann lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100300
Jul 2026150015300
Aug 20267007600
Sept 202654007900

Millal külastatakse Max Beckmann teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Max Beckmann lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Öö000000000530064004200
Suur Agonia Stseen000000000800200400
Raudsild (Frankfurdi vaade)0000000010011003001500
Kolumbiin0000000000100200
Näitlejad000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Milline on Max Beckmann sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid2430062,6%
telefonid1310033,8%
seadmed14003,6%

Millistes keeles räägib Max Beckmann fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise230042,6%
hispaania60011,1%
saksa5009,3%
korea5009,3%
itaalia4007,4%
vene3005,6%
jaapani2003,7%
rootsi2003,7%
prantsuse1001,9%
hollandi1001,9%

Kui palju külastusi päevas Max Beckmann saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
pühap. 27 Sept400
esmasp. 28 Sept300
teisip. 29 Sept800
kolmap. 30 Sept600
neljap. 1 Okt800
reede 2 Okt900
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt500
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt800
esmasp. 12 Okt1100
teisip. 13 Okt1100
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt700
reede 16 Okt700
laup. 17 Okt300
pühap. 18 Okt (ennust)800
esmasp. 19 Okt (ennust)700
teisip. 20 Okt (ennust)1200
kolmap. 21 Okt (ennust)700
neljap. 22 Okt (ennust)1000
reede 23 Okt (ennust)1100
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)900
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)1300
kolmap. 28 Okt (ennust)800
neljap. 29 Okt (ennust)1000
reede 30 Okt (ennust)1100
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)900
esmasp. 2 Nov (ennust)800
teisip. 3 Nov (ennust)1400
kolmap. 4 Nov (ennust)800
neljap. 5 Nov (ennust)1100
reede 6 Nov (ennust)1200
laup. 7 Nov (ennust)400

Mida küسavad külastajad kunstnikust Max Beckmann

Milliseid teoseid Max Beckmann on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Öö 17200 külastusega, mis moodustab 51% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Max Beckmann publik WahooArt.com platvormil?

38800 külastust ka twelve kuus: 7700 kunstniku lehel ja 31100 teostega.

Milleid seadmeid Max Beckmann fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (63%), telefonid (34%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 63% külastustest.

Millistes keeles Max Beckmann fännid räägivad?

inglise (43%), hispaania (11%) ja saksa (9%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutavad külastajad 43% juhtumiga.

Millised Max Beckmann teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Õrnalt segatud palett (Värviharmonia), saavad 62% külastustest, mis moodustab 12% kataloogist.