Marina Abramović Kes vaatab ja milliseid teoseid

1946

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Marina Abramović lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Marina Abramović: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Marina Abramović on The Hero, mida on kutsutud esみる 200 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 33% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: The Communicator ja Green Dragon Lying. Kokku 600 külastust, sellest 200 kunstniku lehel ja 400 teostega. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 500 külastust. Külastajad eelistavad Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 50% nende külastustest, kus kataloog moodustab 33%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 4 teost kunstnikult Marina Abramović

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Marina Abramović kõige külastatumam teos.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 külastust · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 külastust · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 külastust · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 külastust · 16,7%

Millal külastavad fännid Marina Abramović lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Aug 202600
Sept 20260100

Millal külastatakse Marina Abramović teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Marina Abramović lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Rhythm 5000000000000
The Hero00000000000100
The Communicator00000000020000
Chair for Man and His Spirit000000000000
Black Dragon000000000000
Green Dragon Lying00000000010000

Millistes keeles räägib Marina Abramović fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
hispaania100100,0%

Kui palju külastusi päevas Marina Abramović saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt1500
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt100
reede 23 Okt100
laup. 24 Okt0
pühap. 25 Okt0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)300
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)300
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)0
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0
kolmap. 11 Nov (ennust)0
neljap. 12 Nov (ennust)400
reede 13 Nov (ennust)0
laup. 14 Nov (ennust)0
pühap. 15 Nov (ennust)0

Mida küسavad külastajad kunstnikust Marina Abramović

Milliseid teoseid Marina Abramović on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt The Hero 200 külastusega, mis moodustab 33% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 4 teost.

Kui suur on Marina Abramović publik WahooArt.com platvormil?

600 külastust ka twelve kuus: 200 kunstniku lehel ja 400 teostega.

Millised Marina Abramović teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), saavad 50% külastustest, mis moodustab 33% kataloogist.