Marc Nattier Publikum ja populaarsus statistika

1685 – 1766

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Marc Nattier lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Marc Nattier: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Marc Nattier linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Portrait of Catherine I: 600 külastust või 11% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad 'Mademoiselle de Clermont ''en Sultane''' ja Francis Greville, Baron Brooke, later 1st Earl of Warwick. Kunstnik kogus kokku 6100 külastust: 900 kunstniku lehel ja 5200 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 50%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 5400 külastusega. Publik vaatleb teoseid arvutid (98%) ja seadmed (2%) abil. Külastajad eelistavad Elegantne (Lütlus): sellest on 96% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 67% kunstniku kataloogist.

Marc Nattier kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Marc Nattier teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Portrait of Catherine I 1 Portrait of Catherine I, 1717 600 külastust · 11,1%
  2. 'Mademoiselle de Clermont ''en Sultane''' 2 'Mademoiselle de Clermont ''en Sultane''', 1733 400 külastust · 7,4%
  3. Francis Greville, Baron Brooke, later 1st Earl of Warwick 3 Francis Greville, Baron Brooke, later 1st Earl of Warwick, 1741 300 külastust · 5,6%
  4. Madame Le Fèvre de Caumartin as Hebe 4 Madame Le Fèvre de Caumartin as Hebe, 1753 200 külastust · 3,7%
  5. Mademoiselle de Clermont 'en sultane' 5 Mademoiselle de Clermont 'en sultane', 1733 200 külastust · 3,7%
  6. Joseph Bonnier de la Mosson 6 Joseph Bonnier de la Mosson, 1745 200 külastust · 3,7%
  7. Portrait of a Young Woman 7 Portrait of a Young Woman, 1750 200 külastust · 3,7%
  8. Venus chastising Cupid; and Venus and Cupid 8 Venus chastising Cupid; and Venus and Cupid 200 külastust · 3,7%
  9. A horseman holding a sword 9 A horseman holding a sword 200 külastust · 3,7%
  10. Self Portrait 10 Self Portrait 200 külastust · 3,7%

Kui palju inimesi külastab Marc Nattier lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260400
Jul 20266004800
Aug 20262000
Sept 20261000

Kui palju tähelepanu pöödatakse Marc Nattier lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Marc Nattier lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Marie Adelaide of France as…000000000000
Madame Henriette00000000010000
Portrait of Catherine I00000000060000
Portrait of a Young Woman00000000020000
Madame Le Fèvre de Caumarti…00000000020000
Portrait of Louis XV of Fra…00000000010000
'Mademoiselle de Clermont '…00000000030000
Joseph Bonnier de la Mosson00000000020000
Comtesse Tessin000000000000
The Lovers000000000000

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Marc Nattier vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid600098,4%
seadmed1001,6%

Milles keeles Marc Nattier on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
prantsuse100100,0%

Kui palju külastusi Marc Nattier päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept100
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept100
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt100
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt (ennust)100
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)100
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)100
neljap. 22 Okt (ennust)100
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)100
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)100
neljap. 5 Nov (ennust)100
reede 6 Nov (ennust)100

Korduvad küsimused kunstnikust Marc Nattier

Millised Marc Nattier lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Portrait of Catherine I on esikkohal 600 vaatamisega (11% kõigest Marc Nattier vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Marc Nattier seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Marc Nattier saanud kokku 6100 külastust: 900 kunstniku lehel ja 5200 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Marc Nattier vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Marc Nattier seadmel arvutid (98%) ja seadmed (2%); arvutid moodustavad 98% külastustest.

Millist tüüpi lõendit Marc Nattier külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Elegantne (Lütlus): 96% külastustest, võrreldes 67% kataloogis.