Karl Blossfeldt Kes vaatab ja milliseid teoseid

1865 – 1932

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Karl Blossfeldt lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Karl Blossfeldt: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Karl Blossfeldt on Art Forms in Nature 65, mida on kutsutud esみる 200 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 12% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Art Forms in Nature 102 ja Art Forms in Nature 45. Kokku 1700 külastust, sellest 200 kunstniku lehel ja 1500 teostega. Huvitavus kasvab 50%, Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 1100 külastust. Külastajad eelistavad Erilugus (Kontrast): 24% nende külastustest, kus kataloog moodustab 12%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Karl Blossfeldt

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Karl Blossfeldt kõige külastatumam teos.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 külastust · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 külastust · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 külastust · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 külastust · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 külastust · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 külastust · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 külastust · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 külastust · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 külastust · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 külastust · 5,9%

Millal külastavad fännid Karl Blossfeldt lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sept 20260300

Millal külastatakse Karl Blossfeldt teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Karl Blossfeldt lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Millistes keeles räägib Karl Blossfeldt fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
saksa100100,0%

Kui palju külastusi päevas Karl Blossfeldt saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt (ennust)100
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0

Mida küسavad külastajad kunstnikust Karl Blossfeldt

Milliseid teoseid Karl Blossfeldt on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Art Forms in Nature 65 200 külastusega, mis moodustab 12% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Karl Blossfeldt publik WahooArt.com platvormil?

1700 külastust ka twelve kuus: 200 kunstniku lehel ja 1500 teostega.

Millised Karl Blossfeldt teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Erilugus (Kontrast), saavad 24% külastustest, mis moodustab 12% kataloogist.