Juan Gris Publikum ja populaarsus statistika

1887 – 1927

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Juan Gris lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Juan Gris: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Juan Gris linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Madame Josette Gris portree: 1700 külastust või 5% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Still Life with a Guitar ja Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees. Kunstnik kogus kokku 35900 külastust: 6400 kunstniku lehel ja 29500 üksikute tablode leidle. Huvitav on, et huvi kasvab: külastused suurenesid 38% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 21200 külastusega. Siia veebilehte loetakse rootsi (16%), jaapani (11%) ja inglise (9%) keeles. Publik vaatleb teoseid arvutid (80%), telefonid (16%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Tume (Väripalett): sellest on 28% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 12% kunstniku kataloogist.

Juan Gris kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Juan Gris teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Madame Josette Gris portree 1 Madame Josette Gris portree, 1916 1700 külastust · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1600 külastust · 4,8%
  3. Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees 3 Koht Ravignan - Üritus päikesekiirguselt avatud akna ees, 1915 1300 külastust · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 külastust · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 külastust · 2,4%
  6. Hommastreidl 6 Hommastreidl, 1915 600 külastust · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 külastust · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 külastust · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 külastust · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 külastust · 1,8%

Kui palju inimesi külastab Juan Gris lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001200
Jul 2026150019700
Aug 202610004600
Sept 202637004000

Kui palju tähelepanu pöödatakse Juan Gris lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Juan Gris lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Madame Josette Gris portree000000000300400400
Sõrmede ja viinapumba vahel000000002001001000
Koht Ravignan - Üritus päik…0000000008000400
Hommastreidl0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Juan Gris vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid2870079,9%
telefonid590016,4%
seadmed13003,6%

Milles keeles Juan Gris on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
rootsi70015,6%
jaapani50011,1%
inglise4008,9%
korea4008,9%
poola4008,9%
vene4008,9%
kreeka2004,4%
hispaania2004,4%
itaalia2004,4%
portugali2004,4%

Kui palju külastusi Juan Gris päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt1300
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt1500
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt1600
teisip. 13 Okt500
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt600
reede 16 Okt800
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt600
esmasp. 19 Okt600
teisip. 20 Okt2400
kolmap. 21 Okt1500
neljap. 22 Okt200
reede 23 Okt (ennust)500
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)500
esmasp. 26 Okt (ennust)1800
teisip. 27 Okt (ennust)1600
kolmap. 28 Okt (ennust)1000
neljap. 29 Okt (ennust)700
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)1000
pühap. 1 Nov (ennust)500
esmasp. 2 Nov (ennust)2000
teisip. 3 Nov (ennust)1800
kolmap. 4 Nov (ennust)1100
neljap. 5 Nov (ennust)800
reede 6 Nov (ennust)600
laup. 7 Nov (ennust)1100
pühap. 8 Nov (ennust)600
esmasp. 9 Nov (ennust)2200
teisip. 10 Nov (ennust)1900
kolmap. 11 Nov (ennust)1200
neljap. 12 Nov (ennust)800

Korduvad küsimused kunstnikust Juan Gris

Millised Juan Gris lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Madame Josette Gris portree on esikkohal 1700 vaatamisega (5% kõigest Juan Gris vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Juan Gris seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Juan Gris saanud kokku 35900 külastust: 6400 kunstniku lehel ja 29500 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Juan Gris vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Juan Gris seadmel arvutid (80%), telefonid (16%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 80% külastustest.

Milles keeles loevad külastajad Juan Gris kohta?

Keeles rootsi (16%), jaapani (11%) ja inglise (9%); kõige populaarsem keel on rootsi, mida kasutab 16% külastajatest.

Millist tüüpi lõendit Juan Gris külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Tume (Väripalett): 28% külastustest, võrreldes 12% kataloogis.