John William Waterhouse Publikum ja populaarsus statistika

1849 – 1917

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John William Waterhouse lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

John William Waterhouse: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam John William Waterhouse linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Ekho ja Narcissus: 4100 külastust või 6% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad John William Waterhouse Rome Italy 1849 1917 1912 The Enigmatic Beauty of Penelope 130 x 188 cm Penelope ja Peigitajad The Enigmatic Beauty of Penelope Penelope ja Peigitajad ja Naeratuse Üürimine. Kunstnik kogus kokku 65400 külastust: 9100 kunstniku lehel ja 56300 üksikute tablode leidle. Huvitav on, et huvi kasvab: külastused suurenesid 130% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 34000 külastusega. Siia veebilehte loetakse inglise (45%), saksa (13%) ja hispaania (11%) keeles. Sammlajad tulevad peamiselt riigist Ameerika Ühendriigid (25%), Ühendusriik (18%) ja Prantsusmaa (11%). Publik vaatleb teoseid arvutid (69%), telefonid (27%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Tasakaalustatud (Kontrast): sellest on 19% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 10% kunstniku kataloogist.

John William Waterhouse kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 John William Waterhouse teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Ekho ja Narcissus 1 Ekho ja Narcissus, 1903 4100 külastust · 6,3%
  2. John William Waterhouse

Rome

Italy

1849

1917

1912

The Enigmatic Beauty of Penelope

130 x 188 cm

Penelope ja Peigitajad

The Enigmatic Beauty of Penelope

Penelope ja Peigitajad 2 John William Waterhouse Rome Italy 1849 1917 1912 The Enigmatic Beauty of Penelope 130 x 188 cm Penelope ja Peigitajad The Enigmatic Beauty of Penelope Penelope ja Peigitajad, 1912 3600 külastust · 5,5%
  3. Naeratuse Üürimine 3 Naeratuse Üürimine, 1888 3500 külastust · 5,4%
  4. Ariadne 4 Ariadne, 1898 2500 külastust · 3,9%
  5. Circe Invidiosa 5 Circe Invidiosa, 1892 1900 külastust · 2,9%
  6. The Magic Circle 6 The Magic Circle 1900 külastust · 2,9%
  7. Decameronist lugu 7 Decameronist lugu, 1916 1800 külastust · 2,8%
  8. Hylas ja nymfyde 8 Hylas ja nymfyde, 1896 1500 külastust · 2,3%
  9. Explore John William Waterhouse’s ‘Lady of Shalott Study.’ A Pre-Raphaelite masterpiece brimming with detail & tragic romance. Own a piece of art history – exquisite beauty awaits!

The lady of shalott study

artworks_database

/en/art/john-william-waterh 9 Explore John William Waterhouse’s ‘Lady of Shalott Study.’ A Pre-Raphaelite masterpiece brimming with detail & tragic romance. Own a piece of art history – exquisite beauty awaits! The lady of shalott study artworks_database /en/art/john-william-waterh, 1894 1400 külastust · 2,2%
  10. Ophelia 1 10 Ophelia 1, 1889 1400 külastust · 2,2%

Kui palju inimesi külastab John William Waterhouse lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001200
Jul 2026240031600
Aug 202619007200
Sept 2026460016300

Kui palju tähelepanu pöödatakse John William Waterhouse lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised John William Waterhouse lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naeratuse Üürimine000000002009009001400
Ariadne0000000001500200400
Ekho ja Narcissus00000000011005002100
Hylas ja nymfyde0000000001000100300
Lady Shalott000000000000
Decameronist lugu000000001001300100200
Explore John William Waterh…0000000001200100100
Ophelia 1000000000400200500
John William Waterhouse Ro…0000000001700600800
Flora ja Zephyr000000001006000100

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad John William Waterhouse vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid4530069,3%
telefonid1740026,6%
seadmed27004,1%

Milles keeles John William Waterhouse on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise380045,2%
saksa110013,1%
hispaania90010,7%
prantsuse90010,7%
hollandi3003,6%
portugali3003,6%
tšehhi2002,4%
taani2002,4%
ungari2002,4%
türgi2002,4%

Kui palju külastusi John William Waterhouse päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
teisip. 29 Sept900
kolmap. 30 Sept1000
neljap. 1 Okt600
reede 2 Okt1800
laup. 3 Okt2100
pühap. 4 Okt1700
esmasp. 5 Okt1000
teisip. 6 Okt900
kolmap. 7 Okt1100
neljap. 8 Okt1000
reede 9 Okt1200
laup. 10 Okt2400
pühap. 11 Okt2200
esmasp. 12 Okt1600
teisip. 13 Okt2100
kolmap. 14 Okt800
neljap. 15 Okt500
reede 16 Okt1000
laup. 17 Okt1800
pühap. 18 Okt1200
esmasp. 19 Okt1600
teisip. 20 Okt (ennust)1200
kolmap. 21 Okt (ennust)900
neljap. 22 Okt (ennust)700
reede 23 Okt (ennust)1300
laup. 24 Okt (ennust)2000
pühap. 25 Okt (ennust)1600
esmasp. 26 Okt (ennust)1300
teisip. 27 Okt (ennust)1200
kolmap. 28 Okt (ennust)900
neljap. 29 Okt (ennust)700
reede 30 Okt (ennust)1300
laup. 31 Okt (ennust)2000
pühap. 1 Nov (ennust)1600
esmasp. 2 Nov (ennust)1300
teisip. 3 Nov (ennust)1200
kolmap. 4 Nov (ennust)900
neljap. 5 Nov (ennust)700
reede 6 Nov (ennust)1200
laup. 7 Nov (ennust)2000
pühap. 8 Nov (ennust)1600
esmasp. 9 Nov (ennust)1300

Korduvad küsimused kunstnikust John William Waterhouse

Millised John William Waterhouse lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Ekho ja Narcissus on esikkohal 4100 vaatamisega (6% kõigest John William Waterhouse vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel John William Waterhouse seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on John William Waterhouse saanud kokku 65400 külastust: 9100 kunstniku lehel ja 56300 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid John William Waterhouse vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku John William Waterhouse seadmel arvutid (69%), telefonid (27%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 69% külastustest.

Milles keeles loevad külastajad John William Waterhouse kohta?

Keeles inglise (45%), saksa (13%) ja hispaania (11%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutab 45% külastajatest.

Millist tüüpi lõendit John William Waterhouse külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Tasakaalustatud (Kontrast): 19% külastustest, võrreldes 10% kataloogis.