John Singleton Copley Publikum ja populaarsus statistika

1738 – 1815

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Singleton Copley lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

John Singleton Copley: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam John Singleton Copley linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Watson ja Kurg: 5400 külastust või 17% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad The Return of Neptune ja Mrs.William Eppes. Kunstnik kogus kokku 31600 külastust: 2400 kunstniku lehel ja 29200 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 12%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 24400 külastusega. Publik vaatleb teoseid arvutid (90%), telefonid (9%) ja seadmed (1%) abil. Külastajad eelistavad Dramatiline (Emotsionaalne toon): sellest on 28% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 0% kunstniku kataloogist.

John Singleton Copley kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 John Singleton Copley teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Watson ja Kurg 1 Watson ja Kurg, 1778 5400 külastust · 16,9%
  2. The Return of Neptune 2 The Return of Neptune, 1754 800 külastust · 2,5%
  3. Mrs.William Eppes 3 Mrs.William Eppes, 1769 700 külastust · 2,2%
  4. Elkanah Watson 4 Elkanah Watson, 1782 600 külastust · 1,9%
  5. The Ascension 5 The Ascension, 1775 500 külastust · 1,6%
  6. Young lady with a bird and dog 6 Young lady with a bird and dog, 1767 500 külastust · 1,6%
  7. Head of a Negro 7 Head of a Negro, 1777 500 külastust · 1,6%
  8. The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham) 8 The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham), 1779 400 külastust · 1,2%
  9. Thomas Amory II 9 Thomas Amory II, 1772 400 külastust · 1,2%
  10. Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene) 10 Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene), 1764 400 külastust · 1,2%

Kui palju inimesi külastab John Singleton Copley lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100900
Jul 2026180022600
Aug 20264002900
Sept 20261002800

Kui palju tähelepanu pöödatakse John Singleton Copley lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised John Singleton Copley lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Watson ja Kurg000000000130016001700
The Colapse of the Earl of…0000000003001000
Brook Watson and the Shark0000000002000100
Lemuel Cox000000000000
John Quincy Adams00000000010000
The Return of Neptune0000000004000100
Mrs John Winthrop00000000030000
Samuel Adams00000000010000
Paul Revere00000000010000
Samuel Verplanck00000000001000

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad John Singleton Copley vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid2840089,9%
telefonid29009,2%
seadmed3000,9%

Milles keeles John Singleton Copley on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
hispaania40044,4%
inglise10011,1%
ungari10011,1%
itaalia10011,1%
jaapani10011,1%
vene10011,1%

Kui palju külastusi John Singleton Copley päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept200
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt500
pühap. 4 Okt500
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt300
kolmap. 7 Okt1500
neljap. 8 Okt300
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt400
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt500
reede 16 Okt800
laup. 17 Okt500
pühap. 18 Okt200
esmasp. 19 Okt400
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt (ennust)600
neljap. 22 Okt (ennust)300
reede 23 Okt (ennust)500
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)300
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)700
neljap. 29 Okt (ennust)300
reede 30 Okt (ennust)600
laup. 31 Okt (ennust)400
pühap. 1 Nov (ennust)400
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)700
neljap. 5 Nov (ennust)300
reede 6 Nov (ennust)600
laup. 7 Nov (ennust)500
pühap. 8 Nov (ennust)400
esmasp. 9 Nov (ennust)300
teisip. 10 Nov (ennust)300

Korduvad küsimused kunstnikust John Singleton Copley

Millised John Singleton Copley lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Watson ja Kurg on esikkohal 5400 vaatamisega (17% kõigest John Singleton Copley vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel John Singleton Copley seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on John Singleton Copley saanud kokku 31600 külastust: 2400 kunstniku lehel ja 29200 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid John Singleton Copley vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku John Singleton Copley seadmel arvutid (90%), telefonid (9%) ja seadmed (1%); arvutid moodustavad 90% külastustest.

Millist tüüpi lõendit John Singleton Copley külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Dramatiline (Emotsionaalne toon): 28% külastustest, võrreldes 0% kataloogis.