John Constable Publikum ja populaarsus statistika

1776 – 1837

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi John Constable lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

John Constable: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam John Constable linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Hõtimäed: 12700 külastust või 12% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Cenotaph Sir Joshua Reynoldsi mälestuseks ja Teravikuveld. Kunstnik kogus kokku 120200 külastust: 18700 kunstniku lehel ja 101500 üksikute tablode leidle. Huvitav on, et huvi kasvab: külastused suurenesid 55% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 75600 külastusega. Siia veebilehte loetakse inglise (32%), itaalia (21%) ja vene (10%) keeles. Publik vaatleb teoseid arvutid (77%), telefonid (20%) ja seadmed (3%) abil. Külastajad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast): sellest on 52% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 26% kunstniku kataloogist.

John Constable kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 John Constable teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Hõtimäed 1 Hõtimäed, 1821 12700 külastust · 11,6%
  2. Cenotaph Sir Joshua Reynoldsi mälestuseks 2 Cenotaph Sir Joshua Reynoldsi mälestuseks 5900 külastust · 5,4%
  3. Teravikuveld 3 Teravikuveld, 1826 3200 külastust · 2,9%
  4. Seda heinavärv (detail) 4 Seda heinavärv (detail), 1821 2900 külastust · 2,6%
  5. Salisbury katedraal 5 Salisbury katedraal 2400 külastust · 2,2%
  6. Salisbury katedraal piiskopi aladelt 6 Salisbury katedraal piiskopi aladelt, 1825 2000 külastust · 1,8%
  7. Valge Hobune 7 Valge Hobune, 1819 1800 külastust · 1,6%
  8. Mary Freer 8 Mary Freer, 1809 1800 külastust · 1,6%
  9. Harnami uks, Salisbury 9 Harnami uks, Salisbury 1700 külastust · 1,6%
  10. Helmingham Dell 10 Helmingham Dell 1600 külastust · 1,5%

Kui palju inimesi külastab John Constable lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262002800
Jul 2026750068100
Aug 2026550010800
Sept 2026550019800

Kui palju tähelepanu pöödatakse John Constable lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised John Constable lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Hõtimäed00000000100500026003900
Salisbury katedraal0000000001100100900
Teravikuveld000000002009008001200
Pürgi uurend0000000007000400
Helmingham Dell000000000800100600
Seda heinavärv (detail)0000000001800700400
Flatford Lock00000000200400200300
Salisbury katedraal piiskop…0000000010014003000
Salisbury katedraal piiskop…00000000011003000
Lagu Helminghami pargis (Ph…000000000000

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad John Constable vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid9220076,7%
telefonid2400020,0%
seadmed40003,3%

Milles keeles John Constable on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise230031,5%
itaalia150020,5%
vene7009,6%
gruusia5006,8%
ungari4005,5%
hispaania3004,1%
prantsuse3004,1%
korea3004,1%
portugali2002,7%
rootsi2002,7%

Kui palju külastusi John Constable päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept1100
teisip. 29 Sept1200
kolmap. 30 Sept800
neljap. 1 Okt1700
reede 2 Okt1300
laup. 3 Okt800
pühap. 4 Okt2400
esmasp. 5 Okt1800
teisip. 6 Okt1800
kolmap. 7 Okt2200
neljap. 8 Okt1300
reede 9 Okt1300
laup. 10 Okt1400
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt3800
teisip. 13 Okt1300
kolmap. 14 Okt2300
neljap. 15 Okt1100
reede 16 Okt4700
laup. 17 Okt2400
pühap. 18 Okt (ennust)2500
esmasp. 19 Okt (ennust)3800
teisip. 20 Okt (ennust)2400
kolmap. 21 Okt (ennust)3000
neljap. 22 Okt (ennust)2300
reede 23 Okt (ennust)4100
laup. 24 Okt (ennust)2600
pühap. 25 Okt (ennust)2900
esmasp. 26 Okt (ennust)4300
teisip. 27 Okt (ennust)2800
kolmap. 28 Okt (ennust)3400
neljap. 29 Okt (ennust)2700
reede 30 Okt (ennust)4700
laup. 31 Okt (ennust)3000
pühap. 1 Nov (ennust)3300
esmasp. 2 Nov (ennust)4900
teisip. 3 Nov (ennust)3100
kolmap. 4 Nov (ennust)3800
neljap. 5 Nov (ennust)3000
reede 6 Nov (ennust)5300
laup. 7 Nov (ennust)3300

Korduvad küsimused kunstnikust John Constable

Millised John Constable lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Hõtimäed on esikkohal 12700 vaatamisega (12% kõigest John Constable vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel John Constable seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on John Constable saanud kokku 120200 külastust: 18700 kunstniku lehel ja 101500 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid John Constable vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku John Constable seadmel arvutid (77%), telefonid (20%) ja seadmed (3%); arvutid moodustavad 77% külastustest.

Milles keeles loevad külastajad John Constable kohta?

Keeles inglise (32%), itaalia (21%) ja vene (10%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutab 32% külastajatest.

Millist tüüpi lõendit John Constable külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast): 52% külastustest, võrreldes 26% kataloogis.