See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Johannes Vermeer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Johannes Vermeer: publik lühidalt
Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Johannes Vermeer linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Tüdruk pärliga kõrvarõnga earing: 80500 külastust või 31% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Johannes Vermeer: Tähtiarhitekt ja Piimamees. Kunstnik kogus kokku 302600 külastust: 57200 kunstniku lehel ja 245400 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 24%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 139700 külastusega. Siia veebilehte loetakse inglise (29%), vene (12%) ja hispaania (8%) keeles. Sammlajad tulevad peamiselt riigist Saksamaa (9%), Venemaa (9%) ja Bulgaaria (7%). Publik vaatleb teoseid arvutid (53%), telefonid (42%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Müstiline (Lütlus): sellest on 31% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 0% kunstniku kataloogist.
Johannes Vermeer kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku
Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Johannes Vermeer teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.
Kui palju inimesi külastab Johannes Vermeer lehte kuutas?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
300
2500
Jul 2026
18900
120800
Aug 2026
17800
73000
Sept 2026
20200
49100
Kui palju tähelepanu pöödatakse Johannes Vermeer lerradele?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid linate Johannes Vermeer külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Rahu ja sereniteit
46,0%
37,3%
Müstiline
0,0%
30,9%
Rahustav
32,0%
19,1%
Elegantne
16,0%
5,8%
Nostalgiline
2,0%
3,2%
Klassikaline
2,0%
1,9%
Romantiline
2,0%
1,2%
Draamatiline
0,0%
0,6%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
42,0%
37,1%
Salapärane
2,0%
31,5%
Rahu ja vaikus
18,0%
14,0%
Rahustav
20,0%
11,2%
Melanhooliline
10,0%
3,9%
Romantiline
4,0%
0,9%
Vaimne
4,0%
0,7%
Kärguse ja sügavuse täis
0,0%
0,5%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
42,0%
67,0%
Pehme varjund
30,0%
17,4%
Kerge luminants
24,0%
13,2%
Valgusrikas tasakaal
4,0%
2,3%
Valgusrikas
0,0%
0,1%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
44,0%
50,7%
Kerge värvitoon
30,0%
40,4%
Tasakaalustatud pehme
22,0%
8,3%
Selge värvitoimivus
4,0%
0,6%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
84,6%
95,0%
Neutraalsed toonid
7,7%
3,5%
Tume
7,7%
1,5%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
54,0%
73,1%
Tasakaalustatud
42,0%
26,2%
Eerem ja ergas
4,0%
0,7%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
10,0%
2,7%
Õrna
12,0%
4,7%
Tasakaalustatud
4,0%
17,6%
Erilugus
26,0%
14,8%
Kõrge kontrast
48,0%
60,3%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
8,0%
6,2%
Õrnalt segatud palett
14,0%
36,7%
Tasakaalustatud harmoonia
26,0%
28,7%
Värvide tugev ühtsus
44,0%
24,7%
Ühtne palett
8,0%
3,7%
Millised Johannes Vermeer lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Tüdruk pärliga kõrvarõnga e…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
21500
30700
22600
Piimamees
0
0
0
0
0
0
0
0
100
4300
2200
800
Kunsthistorisches Museum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2200
400
300
A Lady Drinking and a Gentl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1500
900
1200
Väike tänav
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1400
600
900
Naine kirjekaasuga
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1700
500
1000
Johannes Vermeer: Tähtiarhi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16900
11000
800
Usutuse alegoria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1200
200
700
Vaade Delftile
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2000
600
1000
Naine lüüdi ja akna lähedal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Johannes Vermeer vaatamiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
161500
53,4%
telefonid
127600
42,2%
seadmed
13500
4,5%
Milles keeles Johannes Vermeer on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
Keel
Külastused
Jaga
inglise
6000
29,0%
vene
2400
11,6%
hispaania
1600
7,7%
portugali
1200
5,8%
prantsuse
1000
4,8%
horvaatia
1000
4,8%
poola
900
4,3%
korea
800
3,9%
bulgaaria
700
3,4%
saksa
500
2,4%
Kui palju külastusi Johannes Vermeer päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
Päev
Külastused
esmasp. 21 Sept
2800
teisip. 22 Sept
3200
kolmap. 23 Sept
4000
neljap. 24 Sept
2000
reede 25 Sept
2900
laup. 26 Sept
1300
pühap. 27 Sept
4200
esmasp. 28 Sept
3000
teisip. 29 Sept
2400
kolmap. 30 Sept
2400
neljap. 1 Okt
2500
reede 2 Okt
3100
laup. 3 Okt
3300
pühap. 4 Okt
2400
esmasp. 5 Okt
2100
teisip. 6 Okt
2900
kolmap. 7 Okt
3800
neljap. 8 Okt
2700
reede 9 Okt
3900
laup. 10 Okt
4100
pühap. 11 Okt
6000
esmasp. 12 Okt (ennust)
3400
teisip. 13 Okt (ennust)
3600
kolmap. 14 Okt (ennust)
4300
neljap. 15 Okt (ennust)
3100
reede 16 Okt (ennust)
4200
laup. 17 Okt (ennust)
3700
pühap. 18 Okt (ennust)
5400
esmasp. 19 Okt (ennust)
3600
teisip. 20 Okt (ennust)
3900
kolmap. 21 Okt (ennust)
4600
neljap. 22 Okt (ennust)
3300
reede 23 Okt (ennust)
4500
laup. 24 Okt (ennust)
3900
pühap. 25 Okt (ennust)
5700
esmasp. 26 Okt (ennust)
3800
teisip. 27 Okt (ennust)
4100
kolmap. 28 Okt (ennust)
4900
neljap. 29 Okt (ennust)
3400
reede 30 Okt (ennust)
4700
laup. 31 Okt (ennust)
4200
pühap. 1 Nov (ennust)
6000
Korduvad küsimused kunstnikust Johannes Vermeer
Millised Johannes Vermeer lamedatõmid on kõige populaarsemad?
Tüdruk pärliga kõrvarõnga earing on esikkohal 80500 vaatamisega (31% kõigest Johannes Vermeer vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Johannes Vermeer seda vaatab?
Viimase doceletse kuutes on Johannes Vermeer saanud kokku 302600 külastust: 57200 kunstniku lehel ja 245400 üksikpõhjal.
Millel seadmetel kollektoritid Johannes Vermeer vaatavad?
Sammlajad vaatavad kunstnikku Johannes Vermeer seadmel arvutid (53%), telefonid (42%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 53% külastustest.
Milles keeles loevad külastajad Johannes Vermeer kohta?
Keeles inglise (29%), vene (12%) ja hispaania (8%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutab 29% külastajatest.
Millist tüüpi lõendit Johannes Vermeer külastajad eelistavad?
Nad eelistavad Müstiline (Lütlus): 31% külastustest, võrreldes 0% kataloogis.