Joan Miró Kes vaatab ja milliseid teoseid

1893 – 1983

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Joan Miró lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Joan Miró: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Joan Miró on Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega, mida on kutsutud esみる 26300 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 14% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter") ja Sinine II. Kokku 133600 külastust, sellest 44300 kunstniku lehel ja 89300 teostega. Tähelepanu vähenes 41% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 72300 külastust. Külastajate peamised keeled on inglise (21%), hispaania (15%) ja prantsuse (9%). Külastajate peamised riigid on Prantsusmaa (12%), Saksamaa (7%) ja Itaalia (7%). Külastajad sirgis arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%) Külastajad eelistavad Salapärane (Emotsionaalne toon): 53% nende külastustest, kus kataloog moodustab 24%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Joan Miró

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Joan Miró kõige külastatumam teos.

  1. Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega 1 Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega, 1941 26300 külastust · 14,5%
  2. Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter") 2 Joan Miró - Kataloonia maastik ("The Hunter"), 1924 14700 külastust · 8,1%
  3. Sinine II 3 Sinine II, 1961 6300 külastust · 3,5%
  4. Joan Miró

Joan Miró poolt loodud sürrealistlik meistriteos**

66 x 93 cm

Harlekini Karneval

1925 4 Joan Miró Joan Miró poolt loodud sürrealistlik meistriteos** 66 x 93 cm Harlekini Karneval 1925, 1925 6000 külastust · 3,3%
  5. The Poetess 5 The Poetess, 1940 4300 külastust · 2,4%
  6. Maalimine 6 Maalimine, 1933 4200 külastust · 2,3%
  7. Talumaja 7 Talumaja, 1922 3800 külastust · 2,1%
  8. Hollandi Interjöör I 8 Hollandi Interjöör I, 1928 3700 külastust · 2,0%
  9. Siesta 9 Siesta, 1925 3400 külastust · 1,9%
  10. Maailma sünge 10 Maailma sünge, 1925 3200 külastust · 1,8%

Millal külastavad fännid Joan Miró lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300300
Jul 20261160060700
Aug 20261400024100
Sept 2026184004200

Millal külastatakse Joan Miró teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Joan Miró lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kifrats ja konstellatsiooni…00000000077005900100
Joan Miró - Kataloonia maas…000000000340029000
Talumaja000000000800300100
Elusat Nurgaga Vana Kinga P…000000000500200100
Hollandi Interjöör I00000000012001200200
Siesta00000000013000200
Sinine II00000000032009000
Maalimine00000000018000200
Seatud Naine II0000000005001000
Self-Portrait0000000004002000

Milline on Joan Miró sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid8780065,7%
telefonid4180031,3%
seadmed40003,0%

Millistes keeles räägib Joan Miró fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise390021,4%
hispaania270014,8%
prantsuse17009,3%
vene15008,2%
portugali10005,5%
itaalia9004,9%
saksa8004,4%
korea6003,3%
slovaki6003,3%
rootsi5002,7%

Kui palju külastusi päevas Joan Miró saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
teisip. 29 Sept6200
kolmap. 30 Sept2800
neljap. 1 Okt4800
reede 2 Okt5300
laup. 3 Okt4900
pühap. 4 Okt2300
esmasp. 5 Okt5200
teisip. 6 Okt6800
kolmap. 7 Okt3800
neljap. 8 Okt4100
reede 9 Okt8300
laup. 10 Okt3200
pühap. 11 Okt5800
esmasp. 12 Okt7800
teisip. 13 Okt5200
kolmap. 14 Okt8600
neljap. 15 Okt5600
reede 16 Okt4800
laup. 17 Okt4100
pühap. 18 Okt7900
esmasp. 19 Okt6200
teisip. 20 Okt (ennust)7500
kolmap. 21 Okt (ennust)6300
neljap. 22 Okt (ennust)6000
reede 23 Okt (ennust)7600
laup. 24 Okt (ennust)5000
pühap. 25 Okt (ennust)6600
esmasp. 26 Okt (ennust)7900
teisip. 27 Okt (ennust)8200
kolmap. 28 Okt (ennust)6800
neljap. 29 Okt (ennust)6500
reede 30 Okt (ennust)8200
laup. 31 Okt (ennust)5500
pühap. 1 Nov (ennust)7200
esmasp. 2 Nov (ennust)8600
teisip. 3 Nov (ennust)8700
kolmap. 4 Nov (ennust)7300
neljap. 5 Nov (ennust)6900
reede 6 Nov (ennust)8800
laup. 7 Nov (ennust)5800
pühap. 8 Nov (ennust)7600
esmasp. 9 Nov (ennust)9200

Mida küسavad külastajad kunstnikust Joan Miró

Milliseid teoseid Joan Miró on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Kifrats ja konstellatsioonid armastusel naisega 26300 külastusega, mis moodustab 14% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Joan Miró publik WahooArt.com platvormil?

133600 külastust ka twelve kuus: 44300 kunstniku lehel ja 89300 teostega.

Milleid seadmeid Joan Miró fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 66% külastustest.

Millistes keeles Joan Miró fännid räägivad?

inglise (21%), hispaania (15%) ja prantsuse (9%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutavad külastajad 21% juhtumiga.

Millised Joan Miró teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Salapärane (Emotsionaalne toon), saavad 53% külastustest, mis moodustab 24% kataloogist.