Tintoretto Kes vaatab ja milliseid teoseid

1518 – 1594

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Tintoretto lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Tintoretto: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Tintoretto on Viimane õhtusöök, mida on kutsutud esみる 6800 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 4% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Pimeda Tõusu Algus ja The Miracle of St Augustine. Kokku 163700 külastust, sellest 14900 kunstniku lehel ja 148800 teostega. Huvitavus kasvab 36%, Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 99300 külastust. Külastajate peamised keeled on inglise (22%), vene (15%) ja korea (9%). Külastajad sirgis arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%) Külastajad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 48% nende külastustest, kus kataloog moodustab 32%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Tintoretto

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Tintoretto kõige külastatumam teos.

  1. Viimane õhtusöök 1 Viimane õhtusöök, 1594 6800 külastust · 4,2%
  2. Pimeda Tõusu Algus 2 Pimeda Tõusu Algus, 1570 6500 külastust · 4,0%
  3. The Miracle of St Augustine 3 The Miracle of St Augustine, 1549 5800 külastust · 3,5%
  4. St. Marki ime – orja vabastamine 4 St. Marki ime – orja vabastamine, 1548 5500 külastust · 3,4%
  5. Krüsisekus 5 Krüsisekus, 1565 4700 külastust · 2,9%
  6. Susanna ja Vanad 6 Susanna ja Vanad, 1557 4400 külastust · 2,7%
  7. Christ Washing the Feet of His Disciples (detail) 7 Christ Washing the Feet of His Disciples (detail), 1547 3000 külastust · 1,8%
  8. Portrait of a Woman Revealing Her Breasts 8 Portrait of a Woman Revealing Her Breasts, 1570 2400 külastust · 1,5%
  9. St Roch in Prison Visited by an Angel (detail) 9 St Roch in Prison Visited by an Angel (detail), 1567 2300 külastust · 1,4%
  10. Kristuse esitamine templis 10 Kristuse esitamine templis, 1550 1900 külastust · 1,2%

Millal külastavad fännid Tintoretto lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20264006600
Jul 2026680092500
Aug 2026340020900
Sept 2026430028800

Millal külastatakse Tintoretto teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Tintoretto lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Pimeda Tõusu Algus00000000100220021001800
Susanna ja Vanad00000000100160011001300
St. Marki ime – orja vabast…00000000400180012001600
Krüsisekus0000000010020001300700
Probatica Piscina00000000100900300200
St Marki surnini varastamine000000000900100100
Manna ime0000000009002000
Kristuse ülesieldamine000000000500100200
Susanna and the Elders000000000000
Minerva Sending Away Mars f…0000000002000100

Milline on Tintoretto sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid12190074,5%
telefonid3910023,9%
seadmed27001,6%

Millistes keeles räägib Tintoretto fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise100021,7%
vene70015,2%
korea4008,7%
poola4008,7%
soome3006,5%
prantsuse3006,5%
portugali3006,5%
bulgaaria2004,3%
hispaania2004,3%
horvaatia2004,3%

Kui palju külastusi päevas Tintoretto saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
teisip. 22 Sept2100
kolmap. 23 Sept1200
neljap. 24 Sept2200
reede 25 Sept1900
laup. 26 Sept3000
pühap. 27 Sept3200
esmasp. 28 Sept1700
teisip. 29 Sept1800
kolmap. 30 Sept1800
neljap. 1 Okt2100
reede 2 Okt1700
laup. 3 Okt2900
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt2700
teisip. 6 Okt2500
kolmap. 7 Okt3000
neljap. 8 Okt1700
reede 9 Okt2500
laup. 10 Okt1600
pühap. 11 Okt4000
esmasp. 12 Okt3300
teisip. 13 Okt (ennust)2700
kolmap. 14 Okt (ennust)2500
neljap. 15 Okt (ennust)2500
reede 16 Okt (ennust)2500
laup. 17 Okt (ennust)3100
pühap. 18 Okt (ennust)3400
esmasp. 19 Okt (ennust)3200
teisip. 20 Okt (ennust)2800
kolmap. 21 Okt (ennust)2700
neljap. 22 Okt (ennust)2700
reede 23 Okt (ennust)2700
laup. 24 Okt (ennust)3300
pühap. 25 Okt (ennust)3600
esmasp. 26 Okt (ennust)3400
teisip. 27 Okt (ennust)3000
kolmap. 28 Okt (ennust)2800
neljap. 29 Okt (ennust)2800
reede 30 Okt (ennust)2800
laup. 31 Okt (ennust)3500
pühap. 1 Nov (ennust)3800
esmasp. 2 Nov (ennust)3600

Mida küسavad külastajad kunstnikust Tintoretto

Milliseid teoseid Tintoretto on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Viimane õhtusöök 6800 külastusega, mis moodustab 4% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Tintoretto publik WahooArt.com platvormil?

163700 külastust ka twelve kuus: 14900 kunstniku lehel ja 148800 teostega.

Milleid seadmeid Tintoretto fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 74% külastustest.

Millistes keeles Tintoretto fännid räägivad?

inglise (22%), vene (15%) ja korea (9%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutavad külastajad 22% juhtumiga.

Millised Tintoretto teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus), saavad 48% külastustest, mis moodustab 32% kataloogist.