Henry Scott Tuke Kes vaatab ja milliseid teoseid

1858 – 1929

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Henry Scott Tuke lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Henry Scott Tuke: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Henry Scott Tuke on The Critics, mida on kutsutud esみる 1100 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 6% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Nude Boy on Rocks ja Return from fishing. Kokku 19000 külastust, sellest 2400 kunstniku lehel ja 16600 teostega. Tähelepanu vähenes 77% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 11200 külastust. Külastajad sirgis arvutid (92%), telefonid (8%) ja seadmed (1%) Külastajad eelistavad Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia): 20% nende külastustest, kus kataloog moodustab 10%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Henry Scott Tuke

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Henry Scott Tuke kõige külastatumam teos.

  1. The Critics 1 The Critics, 1927 1100 külastust · 6,0%
  2. Nude Boy on Rocks 2 Nude Boy on Rocks, 1907 500 külastust · 2,7%
  3. Return from fishing 3 Return from fishing, 1907 400 külastust · 2,2%
  4. Summer Dreams (sketch) 4 Summer Dreams (sketch) 400 külastust · 2,2%
  5. Hermes at The Pool (sketch) 5 Hermes at The Pool (sketch), 1900 400 külastust · 2,2%
  6. Harry 6 Harry 400 külastust · 2,2%
  7. The Bather 7 The Bather 400 külastust · 2,2%
  8. Nude on the Rocks 8 Nude on the Rocks 400 külastust · 2,2%
  9. Nude Boy 9 Nude Boy, 1881 400 külastust · 2,2%
  10. A Holiday 10 A Holiday, 1921 400 külastust · 2,2%

Millal külastavad fännid Henry Scott Tuke lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200700
Jul 202615009700
Aug 20264005200
Sept 20263001000

Millal külastatakse Henry Scott Tuke teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Henry Scott Tuke lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Lord Ronald Sutherland Gower00000000010000
Mrs Florence Humphris0000000010020000
A sailor's yarn000000000000
A Bathing Group000000000000
The Critics0000000010040000
Summer Dreams (sketch)0000000000200100
Portrait of a Young Man wit…000000000000
Half Length of Ralph00000000010000
Hermes at The Pool (sketch)000000001001002000
The Green Waterways00000000030000

Milline on Henry Scott Tuke sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid1740091,6%
telefonid15007,9%
seadmed1000,5%

Millistes keeles räägib Henry Scott Tuke fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
portugali50033,3%
inglise40026,7%
hollandi20013,3%
vene20013,3%
jaapani1006,7%
gruusia1006,7%

Kui palju külastusi päevas Henry Scott Tuke saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt400
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt400
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt200
esmasp. 19 Okt700
teisip. 20 Okt800
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt200
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)500
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)800
kolmap. 28 Okt (ennust)300
neljap. 29 Okt (ennust)100
reede 30 Okt (ennust)200
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)300
esmasp. 2 Nov (ennust)900
teisip. 3 Nov (ennust)900
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)200
laup. 7 Nov (ennust)700
pühap. 8 Nov (ennust)300
esmasp. 9 Nov (ennust)1100
teisip. 10 Nov (ennust)1100
kolmap. 11 Nov (ennust)400
neljap. 12 Nov (ennust)200

Mida küسavad külastajad kunstnikust Henry Scott Tuke

Milliseid teoseid Henry Scott Tuke on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt The Critics 1100 külastusega, mis moodustab 6% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Henry Scott Tuke publik WahooArt.com platvormil?

19000 külastust ka twelve kuus: 2400 kunstniku lehel ja 16600 teostega.

Milleid seadmeid Henry Scott Tuke fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (92%), telefonid (8%) ja seadmed (1%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 92% külastustest.

Millised Henry Scott Tuke teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Rikutud värvigarmoonia (Värviharmonia), saavad 20% külastustest, mis moodustab 10% kataloogist.