Gustave Caillebotte populaarsus ja külastajate statistika

1848 – 1894

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gustave Caillebotte lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Gustave Caillebotte: peamised näitlikud

Man at the Window on Gustave Caillebotte teoste seas esimene: 12 kuuga 24600 külastust, mis moodustab 32% kogu tähelepanust. Järgnevad The Floor Scrapers ja Pariisi tänav, vihmane päev Gustave Caillebotte sai kokku 84900 külastust: 12600 kunstniku lehel ja 72300 tablidel. Kõver on tõususuunel: Sept 2026 oli 40% rohkem külastusi kui Aug 2026. Kõige külastatumam kuu oli Jul 2026 (48000 külastust). Publiku keeled: prantsuse (25%), inglise (24%) ja itaalia (20%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%). Üks eelist on selเจน: Nostalgiline (Lütlus) kogub 53% külastustest vaid 0% osa kataloogist.

Gustave Caillebotte: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: Gustave Caillebotte kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Man at the Window 1 Man at the Window, 1875 24600 külastust · 31,5%
  2. The Floor Scrapers 2 The Floor Scrapers, 1875 2300 külastust · 2,9%
  3. Pariisi tänav, vihmane päev 3 Pariisi tänav, vihmane päev, 1877 1900 külastust · 2,4%
  4. Paris Street: A Rainy Day (study) 4 Paris Street: A Rainy Day (study), 1877 1700 külastust · 2,2%
  5. Boating Party 5 Boating Party 1700 külastust · 2,2%
  6. Pari Sihtmärk,vihane Päev 6 Pari Sihtmärk,vihane Päev, 1877 1300 külastust · 1,7%
  7. Roheline Vila Trouvillal 7 Roheline Vila Trouvillal, 1884 1000 külastust · 1,3%
  8. A Balcony in Paris 8 A Balcony in Paris, 1881 1000 külastust · 1,3%
  9. The Floor Scrapers aka The Floor Strippers 9 The Floor Scrapers aka The Floor Strippers 1000 külastust · 1,3%
  10. The Yerres, Rain 10 The Yerres, Rain, 1875 900 külastust · 1,2%

Kuidas Gustave Caillebotte huviolgus kuupõhjal muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20264001900
Jul 2026310044900
Aug 2026200012400
Sept 2026710013100

Kuidas Gustave Caillebotte üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Gustave Caillebotte lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Man at the Window000000000730068008100
Pariisi tänav, vihmane päev000000000700700300
Roheline Vila Trouvillal000000000500300200
The Floor Scrapers00000000100400300900
Pari Sihtmärk,vihane Päev0000000005006000
A Balcony in Paris000000000500300100
Põrandaplaanijad000000000000
Interior (also known as Vie…0000000002000100
Rower in a Top Hat0000000001000400
Boating Party000000000000

Kas Gustave Caillebotte teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid5760067,8%
telefonid2480029,2%
seadmed25002,9%

Millised keeled domineerivad Gustave Caillebotte lugejate seas?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
prantsuse140025,5%
inglise130023,6%
itaalia110020,0%
hollandi60010,9%
vene3005,5%
hispaania2003,6%
tšehhi1001,8%
saksa1001,8%
korea1001,8%
poola1001,8%

Kuidas on Gustave Caillebotte päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept1600
teisip. 29 Sept1100
kolmap. 30 Sept1100
neljap. 1 Okt2000
reede 2 Okt500
laup. 3 Okt500
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt600
teisip. 6 Okt700
kolmap. 7 Okt500
neljap. 8 Okt600
reede 9 Okt2000
laup. 10 Okt4400
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt2000
teisip. 13 Okt1500
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt2600
reede 16 Okt900
laup. 17 Okt (ennust)3000
pühap. 18 Okt (ennust)1800
esmasp. 19 Okt (ennust)2400
teisip. 20 Okt (ennust)1900
kolmap. 21 Okt (ennust)1200
neljap. 22 Okt (ennust)3000
reede 23 Okt (ennust)2000
laup. 24 Okt (ennust)3400
pühap. 25 Okt (ennust)2000
esmasp. 26 Okt (ennust)2800
teisip. 27 Okt (ennust)2200
kolmap. 28 Okt (ennust)1300
neljap. 29 Okt (ennust)3400
reede 30 Okt (ennust)2200
laup. 31 Okt (ennust)3700
pühap. 1 Nov (ennust)2200
esmasp. 2 Nov (ennust)3000
teisip. 3 Nov (ennust)2400
kolmap. 4 Nov (ennust)1400
neljap. 5 Nov (ennust)3700
reede 6 Nov (ennust)2400

Gustave Caillebotte: teie küsimused

Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult Gustave Caillebotte?

Man at the Window: 24600 külastust või 32% Gustave Caillebotte vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.

Kui palju külastusi Gustave Caillebotte saab?

84900 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (12600) ja tablode vahel (72300).

Kas külastajad konsulteerivad Gustave Caillebotte telefoniga või arvutiga?

Külastused on jaotatud arvutid (68%), telefonid (29%) ja seadmed (3%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 68%.

Kas Gustave Caillebotte on saadaval mitmes keeles?

Jah: prantsuse (25%), inglise (24%) ja itaalia (20%). Enamasti kasutatakse keelt prantsuse osalusel 25%.

Kas külastajad eelistavad Gustave Caillebotte tüüpi kambdaid?

Jah, Nostalgiline (Lütlus): 53% külastustest kogu kataloogi 0% kohta.