Giuseppe Arcimboldo populaarsus ja külastajate statistika

1527 – 1593

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Giuseppe Arcimboldo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Giuseppe Arcimboldo: peamised näitlikud

Vertumnus (Vertumno) on Giuseppe Arcimboldo teoste seas esimene: 12 kuuga 9200 külastust, mis moodustab 15% kogu tähelepanust. Järgnevad Talvede üks ja Raamatukirjastaja Giuseppe Arcimboldo sai kokku 64200 külastust: 8700 kunstniku lehel ja 55500 tablidel. Kõver on tõususuunel: Sept 2026 oli 177% rohkem külastusi kui Aug 2026. Kõige külastatumam kuu oli Jul 2026 (36500 külastust). Publiku keeled: inglise (34%), itaalia (27%) ja hispaania (7%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (64%), telefonid (31%) ja seadmed (5%). Üks eelist on selเจน: Müstiline (Lütlus) kogub 45% külastustest vaid 7% osa kataloogist.

Giuseppe Arcimboldo: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: Giuseppe Arcimboldo kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Vertumnus (Vertumno) 1 Vertumnus (Vertumno), 1590 9200 külastust · 15,3%
  2. Talvede üks 2 Talvede üks, 1563 4000 külastust · 6,7%
  3. Raamatukirjastaja 3 Raamatukirjastaja, 1566 3600 külastust · 6,0%
  4. Tuli 4 Tuli 2800 külastust · 4,7%
  5. Sügis 5 Sügis, 1573 2500 külastust · 4,2%
  6. Talvede süda 6 Talvede süda, 1572 2200 külastust · 3,7%
  7. Kummardatud pea ja õieline korb 7 Kummardatud pea ja õieline korb, 1590 1900 külastust · 3,2%
  8. Suve 8 Suve, 1563 1800 külastust · 3,0%
  9. Lilleline Still Life 9 Lilleline Still Life, 1591 1500 külastust · 2,5%
  10. Fire 10 Fire, 1566 1400 külastust · 2,3%

Kuidas Giuseppe Arcimboldo huviolgus kuupõhjal muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260900
Jul 2026290033600
Aug 202611006000
Sept 2026470015000

Kuidas Giuseppe Arcimboldo üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Giuseppe Arcimboldo lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Vertumnus (Vertumno)000000000360029002200
Talvede üks00000000090010001700
Talvede süda00000000070001200
Raamatukirjastaja00000000014005001000
Tuli0000000010011001001100
Sügis000000002009002001000
Kevade000000000200100600
Winter0000000005000200
Reversible Head with Basket…000000000700200300
The Four Seasons in one Head000000001001001000

Kas Giuseppe Arcimboldo teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid4120064,2%
telefonid1980030,8%
seadmed32005,0%

Millised keeled domineerivad Giuseppe Arcimboldo lugejate seas?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
inglise150034,1%
itaalia120027,3%
hispaania3006,8%
portugali3006,8%
korea2004,5%
araabia1002,3%
kreeka1002,3%
gruusia1002,3%
poola1002,3%
rumeenia1002,3%

Kuidas on Giuseppe Arcimboldo päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
laup. 26 Sept600
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept2300
teisip. 29 Sept1000
kolmap. 30 Sept800
neljap. 1 Okt1100
reede 2 Okt800
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt800
esmasp. 5 Okt1500
teisip. 6 Okt1000
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt500
reede 9 Okt2200
laup. 10 Okt200
pühap. 11 Okt1100
esmasp. 12 Okt1900
teisip. 13 Okt700
kolmap. 14 Okt1400
neljap. 15 Okt2300
reede 16 Okt1100
laup. 17 Okt (ennust)400
pühap. 18 Okt (ennust)1100
esmasp. 19 Okt (ennust)2200
teisip. 20 Okt (ennust)1000
kolmap. 21 Okt (ennust)1400
neljap. 22 Okt (ennust)1500
reede 23 Okt (ennust)1600
laup. 24 Okt (ennust)400
pühap. 25 Okt (ennust)1100
esmasp. 26 Okt (ennust)2300
teisip. 27 Okt (ennust)1100
kolmap. 28 Okt (ennust)1400
neljap. 29 Okt (ennust)1600
reede 30 Okt (ennust)1700
laup. 31 Okt (ennust)500
pühap. 1 Nov (ennust)1200
esmasp. 2 Nov (ennust)2400
teisip. 3 Nov (ennust)1100
kolmap. 4 Nov (ennust)1500
neljap. 5 Nov (ennust)1600
reede 6 Nov (ennust)1700

Giuseppe Arcimboldo: teie küsimused

Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult Giuseppe Arcimboldo?

Vertumnus (Vertumno): 9200 külastust või 15% Giuseppe Arcimboldo vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.

Kui palju külastusi Giuseppe Arcimboldo saab?

64200 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (8700) ja tablode vahel (55500).

Kas külastajad konsulteerivad Giuseppe Arcimboldo telefoniga või arvutiga?

Külastused on jaotatud arvutid (64%), telefonid (31%) ja seadmed (5%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 64%.

Kas Giuseppe Arcimboldo on saadaval mitmes keeles?

Jah: inglise (34%), itaalia (27%) ja hispaania (7%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 34%.

Kas külastajad eelistavad Giuseppe Arcimboldo tüüpi kambdaid?

Jah, Müstiline (Lütlus): 45% külastustest kogu kataloogi 7% kohta.