See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gillis Mostaert lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Gillis Mostaert: publik lühidalt
Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Gillis Mostaert linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Scene of War and Fire: 300 külastust või 38% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Landscape with the Flight into Egypt ja Netherlandish Household. Kunstnik kogus kokku 1200 külastust: 500 kunstniku lehel ja 700 üksikute tablode leidle. Pikimäär reached Jul 2026, koos 800 külastusega. Külastajad eelistavad Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): sellest on 50% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 7% kunstniku kataloogist.
Gillis Mostaert kõige vaadeldavamat 5 lühikest maalatut kınvaastikku
Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 5 Gillis Mostaert teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Draamatiline
20,0%
50,0%
Rahu ja sereniteit
40,0%
33,3%
Rahustav
20,0%
16,7%
Nostalgiline
20,0%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
40,0%
50,0%
Kärguse ja sügavuse täis
40,0%
50,0%
Rahu ja vaikus
20,0%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
50,0%
87,5%
Pehme varjund
40,0%
0,0%
Kerge luminants
6,7%
12,5%
Valgusrikas tasakaal
3,3%
0,0%
Valgusrikas
0,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
40,0%
50,0%
Kerge värvitoon
36,7%
25,0%
Tasakaalustatud pehme
20,0%
25,0%
Selge värvitoimivus
3,3%
0,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
88,9%
100,0%
Tume
5,6%
0,0%
Neutraalsed toonid
5,6%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
60,0%
50,0%
Tasakaalustatud
40,0%
50,0%
Eerem ja ergas
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
13,3%
0,0%
Õrna
26,7%
37,5%
Tasakaalustatud
16,7%
50,0%
Erilugus
23,3%
0,0%
Kõrge kontrast
20,0%
12,5%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
13,3%
0,0%
Õrnalt segatud palett
6,7%
50,0%
Tasakaalustatud harmoonia
0,0%
0,0%
Värvide tugev ühtsus
46,7%
37,5%
Ühtne palett
33,3%
12,5%
Millised Gillis Mostaert lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Scene of War and Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with the Flight i…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Netherlandish Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn (?)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sermon of St. John - Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milles keeles Gillis Mostaert on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju külastusi Gillis Mostaert päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
Päev
Külastused
reede 25 Sept
0
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
0
esmasp. 28 Sept
0
teisip. 29 Sept
0
kolmap. 30 Sept
200
neljap. 1 Okt
0
reede 2 Okt
0
laup. 3 Okt
0
pühap. 4 Okt
0
esmasp. 5 Okt
0
teisip. 6 Okt
0
kolmap. 7 Okt
0
neljap. 8 Okt
0
reede 9 Okt
0
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
0
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt
0
kolmap. 14 Okt
0
neljap. 15 Okt
300
reede 16 Okt (ennust)
0
laup. 17 Okt (ennust)
0
pühap. 18 Okt (ennust)
0
esmasp. 19 Okt (ennust)
0
teisip. 20 Okt (ennust)
0
kolmap. 21 Okt (ennust)
100
neljap. 22 Okt (ennust)
200
reede 23 Okt (ennust)
0
laup. 24 Okt (ennust)
0
pühap. 25 Okt (ennust)
0
esmasp. 26 Okt (ennust)
0
teisip. 27 Okt (ennust)
0
kolmap. 28 Okt (ennust)
200
neljap. 29 Okt (ennust)
200
reede 30 Okt (ennust)
0
laup. 31 Okt (ennust)
0
pühap. 1 Nov (ennust)
0
esmasp. 2 Nov (ennust)
0
teisip. 3 Nov (ennust)
0
kolmap. 4 Nov (ennust)
200
neljap. 5 Nov (ennust)
200
Korduvad küsimused kunstnikust Gillis Mostaert
Millised Gillis Mostaert lamedatõmid on kõige populaarsemad?
Scene of War and Fire on esikkohal 300 vaatamisega (38% kõigest Gillis Mostaert vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 5 enim vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Gillis Mostaert seda vaatab?
Viimase doceletse kuutes on Gillis Mostaert saanud kokku 1200 külastust: 500 kunstniku lehel ja 700 üksikpõhjal.
Millist tüüpi lõendit Gillis Mostaert külastajad eelistavad?
Nad eelistavad Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): 50% külastustest, võrreldes 7% kataloogis.