Gerrit Dou Publikum ja populaarsus statistika

1613 – 1675

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gerrit Dou lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Gerrit Dou: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Gerrit Dou linateel WahooArt.com olev linateel on olnud A Fisherman's Wife: 3700 külastust või 23% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Astronomer ja Self-Portrait. Kunstnik kogus kokku 16800 külastust: 2200 kunstniku lehel ja 14600 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 13%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 11500 külastusega. Publik vaatleb teoseid arvutid (65%), telefonid (31%) ja seadmed (4%) abil. Külastajad eelistavad Elegantne (Lütlus): sellest on 24% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 0% kunstniku kataloogist.

Gerrit Dou kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Gerrit Dou teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3700 külastust · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 külastust · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 külastust · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 külastust · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 külastust · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 külastust · 2,5%
  7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 külastust · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 külastust · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 külastust · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 külastust · 2,5%

Kui palju inimesi külastab Gerrit Dou lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202601000
Jul 2026130010200
Aug 20263002000
Sept 20266001400

Kui palju tähelepanu pöödatakse Gerrit Dou lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Gerrit Dou lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife00000000022001200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Gerrit Dou vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid1100065,5%
telefonid520031,0%
seadmed6003,6%

Milles keeles Gerrit Dou on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
vene50038,5%
Chinese50038,5%
tšehhi1007,7%
itaalia1007,7%
portugali1007,7%

Kui palju külastusi Gerrit Dou päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt200
reede 2 Okt100
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt400
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt600
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt100
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt100
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt (ennust)400
kolmap. 21 Okt (ennust)200
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)400
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)200
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)400
kolmap. 4 Nov (ennust)200
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)100
laup. 7 Nov (ennust)200
pühap. 8 Nov (ennust)200
esmasp. 9 Nov (ennust)200

Korduvad küsimused kunstnikust Gerrit Dou

Millised Gerrit Dou lamedatõmid on kõige populaarsemad?

A Fisherman's Wife on esikkohal 3700 vaatamisega (23% kõigest Gerrit Dou vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Gerrit Dou seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Gerrit Dou saanud kokku 16800 külastust: 2200 kunstniku lehel ja 14600 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Gerrit Dou vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Gerrit Dou seadmel arvutid (65%), telefonid (31%) ja seadmed (4%); arvutid moodustavad 65% külastustest.

Millist tüüpi lõendit Gerrit Dou külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Elegantne (Lütlus): 24% külastustest, võrreldes 0% kataloogis.