Georges Braque Kes vaatab ja milliseid teoseid

1882 – 1963

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Georges Braque lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Georges Braque: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Georges Braque on Mandola, mida on kutsutud esみる 18000 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 13% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Mees kitarriga ja Fiolin ja palett. Kokku 98500 külastust, sellest 22900 kunstniku lehel ja 75600 teostega. Tähelepanu vähenes 40% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 63100 külastust. Külastajate peamised keeled on inglise (23%), hispaania (19%) ja prantsuse (10%). Külastajate peamised riigid on Panama (10%), Ühendusriik (9%) ja Prantsusmaa (7%). Külastajad sirgis arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%) Külastajad eelistavad Rahustav (Lütlus): 52% nende külastustest, kus kataloog moodustab 24%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Georges Braque

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Georges Braque kõige külastatumam teos.

  1. Mandola 1 Mandola, 1910 18000 külastust · 12,6%
  2. Mees kitarriga 2 Mees kitarriga, 1914 13500 külastust · 9,5%
  3. Fiolin ja palett 3 Fiolin ja palett, 1910 6800 külastust · 4,8%
  4. Majad L'estaque'is 4 Majad L'estaque'is 5700 külastust · 4,0%
  5. Naeratav naine 5 Naeratav naine, 1911 5200 külastust · 3,6%
  6. The Musician 6 The Musician, 1918 4000 külastust · 2,8%
  7. Pargi Põhjamaal 7 Pargi Põhjamaal, 1909 3000 külastust · 2,1%
  8. Lagi, Les Lecques 8 Lagi, Les Lecques, 1906 2500 külastust · 1,8%
  9. Man with a violin 9 Man with a violin, 1912 2200 külastust · 1,5%
  10. Still-life with Guitar (Still-life with Mandolin) 10 Still-life with Guitar (Still-life with Mandolin), 1912 1900 külastust · 1,3%

Millal külastavad fännid Georges Braque lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026300900
Jul 2026690056200
Aug 2026540016000
Sept 2026103002500

Millal külastatakse Georges Braque teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Georges Braque lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Mandola00000000030003200100
Mees kitarriga00000000100300034000
Majad L'estaque'is00000000010001100500
Pargi Põhjamaal000000000800300100
Naeratav naine00000000011007000
Fiolin ja palett00000000014000100
The Musician00000000010003000
Duett (Le Duo)00000000002000
Lagi, Les Lecques00000000060010000
Nature Morte0000000004001000

Milline on Georges Braque sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid7250073,6%
telefonid2390024,3%
seadmed21002,1%

Millistes keeles räägib Georges Braque fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise290023,0%
hispaania240019,0%
prantsuse12009,5%
saksa9007,1%
vene8006,3%
taani6004,8%
araabia4003,2%
itaalia4003,2%
rootsi4003,2%
tšehhi3002,4%

Kui palju külastusi päevas Georges Braque saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
teisip. 29 Sept2500
kolmap. 30 Sept2300
neljap. 1 Okt3000
reede 2 Okt3100
laup. 3 Okt2700
pühap. 4 Okt3400
esmasp. 5 Okt2700
teisip. 6 Okt3100
kolmap. 7 Okt4000
neljap. 8 Okt2700
reede 9 Okt2700
laup. 10 Okt2900
pühap. 11 Okt2500
esmasp. 12 Okt2700
teisip. 13 Okt6700
kolmap. 14 Okt3300
neljap. 15 Okt4400
reede 16 Okt1600
laup. 17 Okt1400
pühap. 18 Okt4100
esmasp. 19 Okt7100
teisip. 20 Okt (ennust)5800
kolmap. 21 Okt (ennust)4500
neljap. 22 Okt (ennust)4700
reede 23 Okt (ennust)3500
laup. 24 Okt (ennust)3300
pühap. 25 Okt (ennust)4700
esmasp. 26 Okt (ennust)5900
teisip. 27 Okt (ennust)6400
kolmap. 28 Okt (ennust)5000
neljap. 29 Okt (ennust)5200
reede 30 Okt (ennust)3800
laup. 31 Okt (ennust)3600
pühap. 1 Nov (ennust)5200
esmasp. 2 Nov (ennust)6500
teisip. 3 Nov (ennust)6800
kolmap. 4 Nov (ennust)5300
neljap. 5 Nov (ennust)5600
reede 6 Nov (ennust)4100
laup. 7 Nov (ennust)3900
pühap. 8 Nov (ennust)5600
esmasp. 9 Nov (ennust)7000

Mida küسavad külastajad kunstnikust Georges Braque

Milliseid teoseid Georges Braque on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Mandola 18000 külastusega, mis moodustab 13% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Georges Braque publik WahooArt.com platvormil?

98500 külastust ka twelve kuus: 22900 kunstniku lehel ja 75600 teostega.

Milleid seadmeid Georges Braque fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (74%), telefonid (24%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 74% külastustest.

Millistes keeles Georges Braque fännid räägivad?

inglise (23%), hispaania (19%) ja prantsuse (10%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutavad külastajad 23% juhtumiga.

Millised Georges Braque teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Rahustav (Lütlus), saavad 52% külastustest, mis moodustab 24% kataloogist.