Frederic Remington Publikum ja populaarsus statistika

1861 – 1909

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frederic Remington lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Frederic Remington: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Frederic Remington linateel WahooArt.com olev linateel on olnud The Old Stage-Coach of the Plains: 1100 külastust või 4% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad The Wolves Sniffed Along on the Trail, but Came No Closer ja His First Lesson. Kunstnik kogus kokku 26100 külastust: 2900 kunstniku lehel ja 23200 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 59%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 18100 külastusega. Publik vaatleb teoseid arvutid (91%), telefonid (8%) ja seadmed (1%) abil. Külastajad eelistavad Rahustav (Lütlus): sellest on 29% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 14% kunstniku kataloogist.

Frederic Remington kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Frederic Remington teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. The Old Stage-Coach of the Plains 1 The Old Stage-Coach of the Plains, 1901 1100 külastust · 4,2%
  2. The Wolves Sniffed Along on the Trail, but Came No Closer 2 The Wolves Sniffed Along on the Trail, but Came No Closer 1000 külastust · 3,8%
  3. His First Lesson 3 His First Lesson, 1903 800 külastust · 3,0%
  4. Studio at Ingleneuk 4 Studio at Ingleneuk, 1907 600 külastust · 2,3%
  5. The Trooper 5 The Trooper, 1891 500 külastust · 1,9%
  6. The Last March 6 The Last March, 1906 500 külastust · 1,9%
  7. Coming Through the Rye 7 Coming Through the Rye, 1902 400 külastust · 1,5%
  8. Morgan 8 Morgan, 1895 400 külastust · 1,5%
  9. Crow Indians Firing into the Agency 9 Crow Indians Firing into the Agency, 1887 400 külastust · 1,5%
  10. Hunter’s Supper 10 Hunter’s Supper 400 külastust · 1,5%

Kui palju inimesi külastab Frederic Remington lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202601100
Jul 2026200016100
Aug 20262004700
Sept 20267001300

Kui palju tähelepanu pöödatakse Frederic Remington lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Frederic Remington lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Grass Fire0000000001000200
Hunter’s Supper0000000001001000
The Old Stage-Coach of the…000000000300600100
The Cheyenne00000000020000
The Charge of the Rough Rid…0000000010001000
The Broncho Buster00000000010000
Coming Through the Rye00000000010000
Guard of the Whiskey Trader00000000010000
Untitled (posssibly The Cig…00000000030000
One of the Boys000000000000

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Frederic Remington vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid2370090,8%
telefonid21008,0%
seadmed3001,1%

Milles keeles Frederic Remington on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise40030,8%
prantsuse40030,8%
saksa20015,4%
itaalia20015,4%
kreeka1007,7%

Kui palju külastusi Frederic Remington päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept200
teisip. 29 Sept1100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt600
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt200
teisip. 6 Okt300
kolmap. 7 Okt300
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt600
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt400
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt100
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt400
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)100
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0

Korduvad küsimused kunstnikust Frederic Remington

Millised Frederic Remington lamedatõmid on kõige populaarsemad?

The Old Stage-Coach of the Plains on esikkohal 1100 vaatamisega (4% kõigest Frederic Remington vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Frederic Remington seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Frederic Remington saanud kokku 26100 külastust: 2900 kunstniku lehel ja 23200 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Frederic Remington vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Frederic Remington seadmel arvutid (91%), telefonid (8%) ja seadmed (1%); arvutid moodustavad 91% külastustest.

Millist tüüpi lõendit Frederic Remington külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Rahustav (Lütlus): 29% külastustest, võrreldes 14% kataloogis.