František Kupka populaarsus ja külastajate statistika

1871 – 1957

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi František Kupka lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

František Kupka: peamised näitlikud

Woman Picking Flowers on František Kupka teoste seas esimene: 12 kuuga 1500 külastust, mis moodustab 7% kogu tähelepanust. Järgnevad The Black Idol (Resistance) ja Water. The Bather. František Kupka sai kokku 23400 külastust: 4500 kunstniku lehel ja 18900 tablidel. Kõver lendas alla: Sept 2026 oli 10% väiksem külastuste arv kui Aug 2026. Kõige külastatumam kuu oli Jul 2026 (19500 külastust). Publiku seadmete jaotus: arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (1%). Üks eelist on selเจน: Reflektiivne (Emotsionaalne toon) kogub 30% külastustest vaid 8% osa kataloogist.

František Kupka: tiilisid, mida on avatud kõige rohkem (10)

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimäärdegile: František Kupka kõige rohkem vaadeldud 10 teost platvormil WahooArt.com viimase docelemne kuu jooksul.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1500 külastust · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1400 külastust · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 külastust · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 külastust · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 külastust · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 külastust · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 külastust · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 külastust · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 külastust · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 külastust · 1,8%

Kuidas František Kupka huviolgus kuupõhjal muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita alusandmeid
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026230017200
Aug 20269001100
Sept 20261300500

Kuidas František Kupka üksikpõlad üldiselt vaadelud on külastatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas František Kupka lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita alusandmeid
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Kas František Kupka teoseid vaadatakse telefonis või arvutis?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita alusandmeid
SeadeKülastusedJaga
arvutid1850079,1%
telefonid470020,1%
seadmed2000,9%

Millised keeled domineerivad František Kupka lugejate seas?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita alusandmeid
KeelKülastusedJaga
tšehhi40025,0%
korea40025,0%
saksa20012,5%
inglise1006,2%
soome1006,2%
prantsuse1006,2%
itaalia1006,2%
slovaki1006,2%
Chinese1006,2%

Kuidas on František Kupka päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita alusandmeid
PäevKülastused
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt100
reede 2 Okt200
laup. 3 Okt400
pühap. 4 Okt400
esmasp. 5 Okt500
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt800
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt400
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt700
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt300
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt400
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt400
kolmap. 21 Okt (ennust)400
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)200
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)300
esmasp. 26 Okt (ennust)400
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)200
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)300
esmasp. 2 Nov (ennust)400
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)400
neljap. 5 Nov (ennust)200
reede 6 Nov (ennust)200
laup. 7 Nov (ennust)300
pühap. 8 Nov (ennust)300
esmasp. 9 Nov (ennust)500
teisip. 10 Nov (ennust)200

František Kupka: teie küsimused

Mis on kõige vaadeldavama lühendiga koosletud teos kunstnikult František Kupka?

Woman Picking Flowers: 1500 külastust või 7% František Kupka vaatamistest. Ülemine nimekiri ulatub reaalini 10.

Kui palju külastusi František Kupka saab?

23400 viimease zwölf kuu jooksul, jaotatuna kunstniku lehe (4500) ja tablode vahel (18900).

Kas külastajad konsulteerivad František Kupka telefoniga või arvutiga?

Külastused on jaotatud arvutid (79%), telefonid (20%) ja seadmed (1%) kategooriasse; kõige enam kasutatakse seadmeid arvutid osalusel 79%.

Kas külastajad eelistavad František Kupka tüüpi kambdaid?

Jah, Reflektiivne (Emotsionaalne toon): 30% külastustest kogu kataloogi 8% kohta.