Frans Hals Kes vaatab ja milliseid teoseid

1580 – 1666

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frans Hals lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Frans Hals: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Frans Hals on Naerav Kavalier, mida on kutsutud esみる 900 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 4% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: The Meagre Company (detail) ja Joonis Pojast Klaasi ja Luuliiga Üles. Kokku 27000 külastust, sellest 4800 kunstniku lehel ja 22200 teostega. Huvitavus kasvab 120%, Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 20400 külastust. Külastajate peamised keeled on Chinese (21%), hispaania (18%) ja korea (15%). Külastajad sirgis arvutid (88%), telefonid (11%) ja seadmed (1%) Külastajad eelistavad Elegantne (Lütlus): 49% nende külastustest, kus kataloog moodustab 30%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Frans Hals

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Frans Hals kõige külastatumam teos.

  1. Naerav Kavalier 1 Naerav Kavalier, 1624 900 külastust · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 külastust · 3,7%
  3. Joonis Pojast Klaasi ja Luuliiga Üles 3 Joonis Pojast Klaasi ja Luuliiga Üles 700 külastust · 2,9%
  4. Ohvitserid ja palveljad St Hadrian linnakaardi valvuritele 4 Ohvitserid ja palveljad St Hadrian linnakaardi valvuritele, 1633 600 külastust · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 külastust · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 külastust · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 külastust · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 külastust · 1,6%
  9. Mehe portree mütsi ja pea riba juures 9 Mehe portree mütsi ja pea riba juures, 1660 400 külastust · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 külastust · 1,6%

Millal külastavad fännid Frans Hals lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20264001400
Jul 2026220018200
Aug 20265001000
Sept 202617001600

Millal külastatakse Frans Hals teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Frans Hals lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naerav Kavalier0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Milline on Frans Hals sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid2370087,8%
telefonid310011,5%
seadmed2000,7%

Millistes keeles räägib Frans Hals fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
Chinese70020,6%
hispaania60017,6%
korea50014,7%
itaalia3008,8%
inglise2005,9%
prantsuse2005,9%
leedu2005,9%
hollandi2005,9%
tšehhi1002,9%
horvaatia1002,9%

Kui palju külastusi päevas Frans Hals saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept900
esmasp. 28 Sept200
teisip. 29 Sept700
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt200
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt200
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt300
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt400
neljap. 15 Okt1400
reede 16 Okt800
laup. 17 Okt (ennust)500
pühap. 18 Okt (ennust)700
esmasp. 19 Okt (ennust)200
teisip. 20 Okt (ennust)700
kolmap. 21 Okt (ennust)300
neljap. 22 Okt (ennust)900
reede 23 Okt (ennust)700
laup. 24 Okt (ennust)500
pühap. 25 Okt (ennust)700
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)800
kolmap. 28 Okt (ennust)400
neljap. 29 Okt (ennust)1000
reede 30 Okt (ennust)700
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)800
kolmap. 4 Nov (ennust)400
neljap. 5 Nov (ennust)1100
reede 6 Nov (ennust)800

Mida küسavad külastajad kunstnikust Frans Hals

Milliseid teoseid Frans Hals on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Naerav Kavalier 900 külastusega, mis moodustab 4% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Frans Hals publik WahooArt.com platvormil?

27000 külastust ka twelve kuus: 4800 kunstniku lehel ja 22200 teostega.

Milleid seadmeid Frans Hals fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (88%), telefonid (11%) ja seadmed (1%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 88% külastustest.

Millistes keeles Frans Hals fännid räägivad?

Chinese (21%), hispaania (18%) ja korea (15%); kõige populaarsem keel on Chinese, mida kasutavad külastajad 21% juhtumiga.

Millised Frans Hals teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Elegantne (Lütlus), saavad 49% külastustest, mis moodustab 30% kataloogist.