Édouard Manet Publikum ja populaarsus statistika

1832 – 1883

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Édouard Manet lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Édouard Manet: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Édouard Manet linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Olümpia: 43200 külastust või 16% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Baar Folies-Bergère'is ja Piknik rohus. Kunstnik kogus kokku 295000 külastust: 49200 kunstniku lehel ja 245800 üksikute tablode leidle. Huvitav on, et huvi kasvab: külastused suurenesid 30% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 160200 külastusega. Siia veebilehte loetakse inglise (20%), saksa (14%) ja poola (11%) keeles. Sammlajad tulevad peamiselt riigist Saksamaa (22%), Rootsi (13%) ja Prantsusmaa (9%). Publik vaatleb teoseid arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%) abil. Külastajad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): sellest on 61% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 40% kunstniku kataloogist.

Édouard Manet kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Édouard Manet teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Olümpia 1 Olümpia, 1863 43200 külastust · 16,4%
  2. Baar Folies-Bergère'is 2 Baar Folies-Bergère'is, 1882 19700 külastust · 7,5%
  3. Piknik rohus 3 Piknik rohus, 1863 14600 külastust · 5,5%
  4. The Railway 4 The Railway 5000 külastust · 1,9%
  5. Bar at Folies-Bergère 5 Bar at Folies-Bergère 4500 külastust · 1,7%
  6. Nana 6 Nana, 1877 4200 külastust · 1,6%
  7. Kevad (Jeanne Demarsy uuring) 7 Kevad (Jeanne Demarsy uuring), 1882 3700 külastust · 1,4%
  8. Müsiikat Tuileriide Parkis 8 Müsiikat Tuileriide Parkis, 1862 3600 külastust · 1,4%
  9. "Boating" - "Laevasõit" 9 "Boating" - "Laevasõit", 1874 3400 külastust · 1,3%
  10. Meksiko keisri Maximilian ääreviimine 10 Meksiko keisri Maximilian ääreviimine, 1867 3400 külastust · 1,3%

Kui palju inimesi külastab Édouard Manet lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20265005200
Jul 202613000147200
Aug 20261540040700
Sept 20262030052700

Kui palju tähelepanu pöödatakse Édouard Manet lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Édouard Manet lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Olümpia00000000100129001400012600
Piknik rohus000000000490033005500
Baar Folies-Bergère'is000000000550042008200
The Railway00000000021007001700
Nana00000000018008001500
Pikniku rohelisel0000000001200300500
Rue Mosnier lipudega, J. Pa…0000000001300800700
Bar at Folies-Bergère00000000021001200800
Müsiikat Tuileriide Parkis00000000014007001500
Kevad (Jeanne Demarsy uurin…00000000021003001100

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Édouard Manet vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid19390065,7%
telefonid9120030,9%
seadmed99003,4%

Milles keeles Édouard Manet on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise700020,5%
saksa490014,3%
poola390011,4%
vene31009,1%
rootsi28008,2%
itaalia25007,3%
prantsuse19005,6%
hispaania18005,3%
tšehhi11003,2%
bulgaaria9002,6%

Kui palju külastusi Édouard Manet päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
laup. 26 Sept4000
pühap. 27 Sept3800
esmasp. 28 Sept3700
teisip. 29 Sept4600
kolmap. 30 Sept5300
neljap. 1 Okt5800
reede 2 Okt2300
laup. 3 Okt2600
pühap. 4 Okt4600
esmasp. 5 Okt4100
teisip. 6 Okt7100
kolmap. 7 Okt3900
neljap. 8 Okt5300
reede 9 Okt3600
laup. 10 Okt4100
pühap. 11 Okt8500
esmasp. 12 Okt5800
teisip. 13 Okt7000
kolmap. 14 Okt7000
neljap. 15 Okt5900
reede 16 Okt5800
laup. 17 Okt (ennust)5100
pühap. 18 Okt (ennust)8100
esmasp. 19 Okt (ennust)6500
teisip. 20 Okt (ennust)9000
kolmap. 21 Okt (ennust)7800
neljap. 22 Okt (ennust)8200
reede 23 Okt (ennust)5600
laup. 24 Okt (ennust)5700
pühap. 25 Okt (ennust)9000
esmasp. 26 Okt (ennust)7200
teisip. 27 Okt (ennust)9900
kolmap. 28 Okt (ennust)8600
neljap. 29 Okt (ennust)9000
reede 30 Okt (ennust)6200
laup. 31 Okt (ennust)6100
pühap. 1 Nov (ennust)9700
esmasp. 2 Nov (ennust)7800
teisip. 3 Nov (ennust)10700
kolmap. 4 Nov (ennust)9300
neljap. 5 Nov (ennust)9700
reede 6 Nov (ennust)6700

Korduvad küsimused kunstnikust Édouard Manet

Millised Édouard Manet lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Olümpia on esikkohal 43200 vaatamisega (16% kõigest Édouard Manet vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Édouard Manet seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Édouard Manet saanud kokku 295000 külastust: 49200 kunstniku lehel ja 245800 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Édouard Manet vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Édouard Manet seadmel arvutid (66%), telefonid (31%) ja seadmed (3%); arvutid moodustavad 66% külastustest.

Milles keeles loevad külastajad Édouard Manet kohta?

Keeles inglise (20%), saksa (14%) ja poola (11%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutab 20% külastajatest.

Millist tüüpi lõendit Édouard Manet külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 61% külastustest, võrreldes 40% kataloogis.