See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Charles-André Van Loo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Charles-André Van Loo: publik lühidalt
Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Charles-André Van Loo linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda: 700 külastust või 6% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad MARIE LECZINSKA ja Aeneas Carrying Anchises. Kunstnik kogus kokku 11700 külastust: 2700 kunstniku lehel ja 9000 üksikute tablode leidle. Huvitavus vähenes 64%, liikudes intervallist Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 7900 külastusega. Publik vaatleb teoseid arvutid (79%), telefonid (12%) ja seadmed (9%) abil. Külastajad eelistavad Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): sellest on 43% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 30% kunstniku kataloogist.
Charles-André Van Loo kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku
Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Charles-André Van Loo teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.
Kui palju inimesi külastab Charles-André Van Loo lehte kuutas?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
300
Jul 2026
1200
6700
Aug 2026
1100
1400
Sept 2026
300
600
Kui palju tähelepanu pöödatakse Charles-André Van Loo lerradele?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid linate Charles-André Van Loo külastajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Elegantne
77,8%
76,2%
Draamatiline
11,1%
14,3%
Luksuslik ja kallis
0,0%
4,8%
Romantiline
11,1%
2,4%
Klassikaline
0,0%
2,4%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Romantiline
33,3%
38,1%
Dramatiline
11,1%
19,1%
Melanhooliline
22,2%
14,3%
Rahustav
22,2%
9,5%
Reflektiivne
11,1%
9,5%
Vaimne
0,0%
7,1%
Võimas ja autoritaarne
0,0%
2,4%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
18,0%
28,0%
Pehme varjund
40,0%
31,8%
Kerge luminants
22,0%
29,9%
Valgusrikas tasakaal
12,0%
7,5%
Valgusrikas
8,0%
2,8%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
20,0%
14,0%
Kerge värvitoon
48,0%
46,7%
Tasakaalustatud pehme
30,0%
31,8%
Selge värvitoimivus
2,0%
7,5%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
69,8%
77,2%
Neutraalsed toonid
20,9%
13,9%
Tume
2,3%
6,9%
Monokroomne
4,7%
1,0%
Pastelltoonid
2,3%
1,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
30,0%
37,4%
Tasakaalustatud
60,0%
52,3%
Eerem ja ergas
10,0%
10,3%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
28,0%
19,6%
Õrna
10,0%
8,4%
Tasakaalustatud
14,0%
18,7%
Erilugus
12,0%
14,9%
Kõrge kontrast
36,0%
38,3%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
14,0%
12,2%
Õrnalt segatud palett
12,0%
4,7%
Tasakaalustatud harmoonia
12,0%
13,1%
Värvide tugev ühtsus
30,0%
43,0%
Ühtne palett
32,0%
27,1%
Millised Charles-André Van Loo lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
The Sacrifice of Iphigenia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
ENEE PORTANT ANCHISE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Halt of the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Grand Turk Giving a Con…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Grand Turk Giving a Con…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE LECZINSKA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
HALTE DE CHASSE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Charles-André Van Loo vaatamiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
9300
79,5%
telefonid
1400
12,0%
seadmed
1000
8,5%
Milles keeles Charles-André Van Loo on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
Keel
Külastused
Jaga
inglise
200
33,3%
soome
100
16,7%
korea
100
16,7%
poola
100
16,7%
vene
100
16,7%
Kui palju külastusi Charles-André Van Loo päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
Päev
Külastused
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
100
esmasp. 28 Sept
0
teisip. 29 Sept
100
kolmap. 30 Sept
100
neljap. 1 Okt
100
reede 2 Okt
0
laup. 3 Okt
0
pühap. 4 Okt
200
esmasp. 5 Okt
200
teisip. 6 Okt
300
kolmap. 7 Okt
0
neljap. 8 Okt
100
reede 9 Okt
200
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
0
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt
500
kolmap. 14 Okt
0
neljap. 15 Okt
100
reede 16 Okt
100
laup. 17 Okt (ennust)
0
pühap. 18 Okt (ennust)
100
esmasp. 19 Okt (ennust)
100
teisip. 20 Okt (ennust)
400
kolmap. 21 Okt (ennust)
0
neljap. 22 Okt (ennust)
100
reede 23 Okt (ennust)
100
laup. 24 Okt (ennust)
0
pühap. 25 Okt (ennust)
100
esmasp. 26 Okt (ennust)
100
teisip. 27 Okt (ennust)
400
kolmap. 28 Okt (ennust)
0
neljap. 29 Okt (ennust)
100
reede 30 Okt (ennust)
100
laup. 31 Okt (ennust)
0
pühap. 1 Nov (ennust)
100
esmasp. 2 Nov (ennust)
100
teisip. 3 Nov (ennust)
400
kolmap. 4 Nov (ennust)
0
neljap. 5 Nov (ennust)
100
reede 6 Nov (ennust)
100
Korduvad küsimused kunstnikust Charles-André Van Loo
Millised Charles-André Van Loo lamedatõmid on kõige populaarsemad?
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda on esikkohal 700 vaatamisega (6% kõigest Charles-André Van Loo vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Charles-André Van Loo seda vaatab?
Viimase doceletse kuutes on Charles-André Van Loo saanud kokku 11700 külastust: 2700 kunstniku lehel ja 9000 üksikpõhjal.
Millel seadmetel kollektoritid Charles-André Van Loo vaatavad?
Sammlajad vaatavad kunstnikku Charles-André Van Loo seadmel arvutid (79%), telefonid (12%) ja seadmed (9%); arvutid moodustavad 79% külastustest.
Millist tüüpi lõendit Charles-André Van Loo külastajad eelistavad?
Nad eelistavad Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): 43% külastustest, võrreldes 30% kataloogis.