Michelangelo Caravaggio Kes vaatab ja milliseid teoseid

1571 – 1610

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Michelangelo Caravaggio lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Michelangelo Caravaggio: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Michelangelo Caravaggio on Saint Mattia Kutsumine, mida on kutsutud esみる 41100 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 13% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Neitsipanna surm ja Narcissus. Kokku 366600 külastust, sellest 73800 kunstniku lehel ja 292800 teostega. Tähelepanu vähenes 18% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 147100 külastust. Külastajate peamised keeled on inglise (16%), hispaania (12%) ja gruusia (9%). Külastajate peamised riigid on Itaalia (9%), Hispaania (8%) ja Gruusia (8%). Külastajad sirgis arvutid (54%), telefonid (43%) ja seadmed (4%) Külastajad eelistavad Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia): 76% nende külastustest, kus kataloog moodustab 50%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Michelangelo Caravaggio

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Michelangelo Caravaggio kõige külastatumam teos.

  1. Saint Mattia Kutsumine 1 Saint Mattia Kutsumine, 1599 41100 külastust · 13,0%
  2. Neitsipanna surm 2 Neitsipanna surm, 1601 32700 külastust · 10,3%
  3. Narcissus 3 Narcissus, 1599 26000 külastust · 8,2%
  4. Õlle Kask ja Puukorb 4 Õlle Kask ja Puukorb, 1596 17900 külastust · 5,7%
  5. Neitsiema surm (detail) 5 Neitsiema surm (detail), 1605 7100 külastust · 2,2%
  6. Juditi Holofernesi tapmine 6 Juditi Holofernesi tapmine, 1598 6500 külastust · 2,1%
  7. Ecce Homo 7 Ecce Homo, 1609 5600 külastust · 1,8%
  8. Matteo kutsumine 8 Matteo kutsumine 5400 külastust · 1,7%
  9. Salome ja Johannese päkapuu pea 9 Salome ja Johannese päkapuu pea, 1607 5100 külastust · 1,6%
  10. Muusikud 10 Muusikud, 1595 4400 külastust · 1,4%

Millal külastavad fännid Michelangelo Caravaggio lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20263002400
Jul 202621400125700
Aug 20262200096800
Sept 20263010067900

Millal külastatakse Michelangelo Caravaggio teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Michelangelo Caravaggio lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Saint Mattia Kutsumine00000000300122001440011000
Narcissus000000000740089008400
Muusikud000000001002300900800
Juditi Holofernesi tapmine000000000230014002100
Kristuse võtmine0000000020022004001200
Ecce Homo00000000100140013002000
Emmause õhtusöök000000000900600500
Salome ja Johannese päkapuu…000000000140021001500
Matteo kutsumine00000000018007002200
Kristuse Mahtus0000000008003001000

Milline on Michelangelo Caravaggio sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid19680053,7%
telefonid15650042,7%
seadmed133003,6%

Millistes keeles räägib Michelangelo Caravaggio fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise600016,0%
hispaania460012,3%
gruusia35009,3%
portugali30008,0%
vene29007,7%
itaalia23006,1%
korea22005,9%
bulgaaria14003,7%
saksa12003,2%
ungari12003,2%

Kui palju külastusi päevas Michelangelo Caravaggio saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
esmasp. 28 Sept4800
teisip. 29 Sept6700
kolmap. 30 Sept4700
neljap. 1 Okt4600
reede 2 Okt2900
laup. 3 Okt4200
pühap. 4 Okt5100
esmasp. 5 Okt5100
teisip. 6 Okt5200
kolmap. 7 Okt4100
neljap. 8 Okt10700
reede 9 Okt4600
laup. 10 Okt3400
pühap. 11 Okt6900
esmasp. 12 Okt6500
teisip. 13 Okt5000
kolmap. 14 Okt4500
neljap. 15 Okt4700
reede 16 Okt5500
laup. 17 Okt7300
pühap. 18 Okt7200
esmasp. 19 Okt (ennust)6300
teisip. 20 Okt (ennust)6500
kolmap. 21 Okt (ennust)5100
neljap. 22 Okt (ennust)7700
reede 23 Okt (ennust)5000
laup. 24 Okt (ennust)5800
pühap. 25 Okt (ennust)7400
esmasp. 26 Okt (ennust)6700
teisip. 27 Okt (ennust)6900
kolmap. 28 Okt (ennust)5500
neljap. 29 Okt (ennust)8200
reede 30 Okt (ennust)5300
laup. 31 Okt (ennust)6100
pühap. 1 Nov (ennust)7900
esmasp. 2 Nov (ennust)7100
teisip. 3 Nov (ennust)7300
kolmap. 4 Nov (ennust)5700
neljap. 5 Nov (ennust)8600
reede 6 Nov (ennust)5600
laup. 7 Nov (ennust)6400
pühap. 8 Nov (ennust)8300

Mida küسavad külastajad kunstnikust Michelangelo Caravaggio

Milliseid teoseid Michelangelo Caravaggio on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Saint Mattia Kutsumine 41100 külastusega, mis moodustab 13% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Michelangelo Caravaggio publik WahooArt.com platvormil?

366600 külastust ka twelve kuus: 73800 kunstniku lehel ja 292800 teostega.

Milleid seadmeid Michelangelo Caravaggio fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (54%), telefonid (43%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 54% külastustest.

Millistes keeles Michelangelo Caravaggio fännid räägivad?

inglise (16%), hispaania (12%) ja gruusia (9%); kõige populaarsem keel on inglise, mida kasutavad külastajad 16% juhtumiga.

Millised Michelangelo Caravaggio teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Värvide tugev ühtsus (Värviharmonia), saavad 76% külastustest, mis moodustab 50% kataloogist.