Beatrice Kreloff Kes vaatab ja milliseid teoseid

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Beatrice Kreloff lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Beatrice Kreloff: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Beatrice Kreloff on Figure 13, mida on kutsutud esみる 200 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 33% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: Figure 8 ja Figure 17. Kokku 1000 külastust, sellest 400 kunstniku lehel ja 600 teostega. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 900 külastust. Külastajad eelistavad Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 33% nende külastustest, kus kataloog moodustab 8%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 5 teost kunstnikult Beatrice Kreloff

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Beatrice Kreloff kõige külastatumam teos.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 külastust · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 külastust · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 külastust · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 külastust · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 külastust · 16,7%

Millal külastavad fännid Beatrice Kreloff lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Aug 202600
Sept 202600

Millal külastatakse Beatrice Kreloff teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Beatrice Kreloff lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Millistes keeles räägib Beatrice Kreloff fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Kui palju külastusi päevas Beatrice Kreloff saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept0
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)0
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)0
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0

Mida küسavad külastajad kunstnikust Beatrice Kreloff

Milliseid teoseid Beatrice Kreloff on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Figure 13 200 külastusega, mis moodustab 33% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 5 teost.

Kui suur on Beatrice Kreloff publik WahooArt.com platvormil?

1000 külastust ka twelve kuus: 400 kunstniku lehel ja 600 teostega.

Millised Beatrice Kreloff teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), saavad 33% külastustest, mis moodustab 8% kataloogist.