See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Bartolomé Esteban Murillo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Bartolomé Esteban Murillo: publik lühidalt
Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Bartolomé Esteban Murillo linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Immaculate Conception of Soult: 1800 külastust või 5% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad the immaculate conception ja The Assumption of the Virgin. Kunstnik kogus kokku 34100 külastust: 3600 kunstniku lehel ja 30500 üksikute tablode leidle. Huvitav on, et huvi kasvab: külastused suurenesid 2% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 22800 külastusega. Siia veebilehte loetakse prantsuse (38%), hispaania (28%) ja inglise (6%) keeles. Publik vaatleb teoseid arvutid (78%), telefonid (21%) ja seadmed (1%) abil. Külastajad eelistavad Vaimne (Emotsionaalne toon): sellest on 64% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 36% kunstniku kataloogist.
Bartolomé Esteban Murillo kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku
Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Bartolomé Esteban Murillo teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Eeterlik
27,3%
42,7%
Draamatiline
27,3%
20,3%
Rahu ja sereniteit
9,1%
11,5%
Elegantne
27,3%
5,7%
Rahustav
0,0%
6,2%
Inspireeriv
0,0%
5,2%
Romantiline
9,1%
3,6%
Müstiline
0,0%
2,1%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Vaimne
36,4%
64,1%
Reflektiivne
9,1%
9,4%
Rahu ja vaikus
9,1%
7,8%
Dramatiline
9,1%
3,6%
Melanhooliline
18,2%
2,6%
Rahustav
9,1%
2,6%
Eeteerline
9,1%
2,6%
Nostalgiiline
0,0%
2,6%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
50,0%
47,5%
Pehme varjund
36,0%
33,7%
Kerge luminants
10,0%
15,8%
Valgusrikas tasakaal
2,0%
2,9%
Valgusrikas
2,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
26,0%
27,6%
Kerge värvitoon
36,0%
34,3%
Tasakaalustatud pehme
34,0%
28,1%
Selge värvitoimivus
4,0%
10,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
86,7%
83,9%
Tume
8,9%
12,5%
Neutraalsed toonid
4,4%
3,2%
Monokroomne
0,0%
0,3%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
38,0%
38,7%
Tasakaalustatud
60,0%
53,4%
Eerem ja ergas
2,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
4,0%
3,2%
Õrna
14,0%
13,5%
Tasakaalustatud
22,0%
9,1%
Erilugus
20,0%
22,6%
Kõrge kontrast
40,0%
51,6%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
4,0%
6,7%
Õrnalt segatud palett
2,0%
5,0%
Tasakaalustatud harmoonia
12,0%
12,9%
Värvide tugev ühtsus
68,0%
57,5%
Ühtne palett
14,0%
17,9%
Millised Bartolomé Esteban Murillo lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Kaudtassis olnud poja naasm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Bartolomé Esteban Murillo vaatamiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
26500
77,7%
telefonid
7100
20,8%
seadmed
500
1,5%
Milles keeles Bartolomé Esteban Murillo on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
Keel
Külastused
Jaga
prantsuse
1200
37,5%
hispaania
900
28,1%
inglise
200
6,2%
ungari
200
6,2%
itaalia
200
6,2%
slovaki
200
6,2%
portugali
100
3,1%
vene
100
3,1%
rootsi
100
3,1%
Kui palju külastusi Bartolomé Esteban Murillo päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Millised Bartolomé Esteban Murillo lamedatõmid on kõige populaarsemad?
Immaculate Conception of Soult on esikkohal 1800 vaatamisega (5% kõigest Bartolomé Esteban Murillo vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.
Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Bartolomé Esteban Murillo seda vaatab?
Viimase doceletse kuutes on Bartolomé Esteban Murillo saanud kokku 34100 külastust: 3600 kunstniku lehel ja 30500 üksikpõhjal.
Millel seadmetel kollektoritid Bartolomé Esteban Murillo vaatavad?
Sammlajad vaatavad kunstnikku Bartolomé Esteban Murillo seadmel arvutid (78%), telefonid (21%) ja seadmed (1%); arvutid moodustavad 78% külastustest.
Milles keeles loevad külastajad Bartolomé Esteban Murillo kohta?
Keeles prantsuse (38%), hispaania (28%) ja inglise (6%); kõige populaarsem keel on prantsuse, mida kasutab 38% külastajatest.
Millist tüüpi lõendit Bartolomé Esteban Murillo külastajad eelistavad?
Nad eelistavad Vaimne (Emotsionaalne toon): 64% külastustest, võrreldes 36% kataloogis.