Amedeo Modigliani Publikum ja populaarsus statistika

1884 – 1920

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Amedeo Modigliani lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Amedeo Modigliani: publik lühidalt

Viimase doceze kuuga on kõige vaadeldavam Amedeo Modigliani linateel WahooArt.com olev linateel on olnud Naine istudes diivanil: 30400 külastust või 14% kunstniku tööle pööratud tähelepanust. Järgnevad Jeanne Hébuterne'i portree ja Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate. Kunstnik kogus kokku 241400 külastust: 42000 kunstniku lehel ja 199400 üksikute tablode leidle. Huvitav on, et huvi kasvab: külastused suurenesid 11% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Pikimäär reached Jul 2026, koos 120000 külastusega. Siia veebilehte loetakse rootsi (15%), inglise (12%) ja saksa (11%) keeles. Sammlajad tulevad peamiselt riigist Saksamaa (14%), Poola (14%) ja Rootsi (14%). Publik vaatleb teoseid arvutid (58%), telefonid (39%) ja seadmed (3%) abil. Külastajad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast): sellest on 51% külastustest, kuigi sellised lamedad pildid moodustavad vaid 32% kunstniku kataloogist.

Amedeo Modigliani kõige vaadeldavamat 10 lühikest maalatut kınvaastikku

Viimeste kahte عشر kuu tegelike külastuste põhjal on need 10 Amedeo Modigliani teost, mida sammlajad avavad WahooArt.com platvormil kõige sagedamini.

  1. Naine istudes diivanil 1 Naine istudes diivanil, 1917 30400 külastust · 14,3%
  2. Jeanne Hébuterne'i portree 2 Jeanne Hébuterne'i portree, 1918 16200 külastust · 7,6%
  3. Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate 3 Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate 11400 külastust · 5,4%
  4. La Chevelure noire, also said 4 La Chevelure noire, also said 6400 külastust · 3,0%
  5. Head of Red-Haired Woman 5 Head of Red-Haired Woman, 1915 4700 külastust · 2,2%
  6. Noine särgis, 1918 6 Noine särgis, 1918, 1918 3200 külastust · 1,5%
  7. The Little Peasant 7 The Little Peasant, 1918 3200 külastust · 1,5%
  8. Marios Varvoglis 8 Marios Varvoglis, 1920 3200 külastust · 1,5%
  9. Adrienne (Woman with Bangs) - 9 Adrienne (Woman with Bangs) -, 1917 3000 külastust · 1,4%
  10. 髪をほどいた横たわる裸婦 10 髪をほどいた横たわる裸婦 2500 külastust · 1,2%

Kui palju inimesi külastab Amedeo Modigliani lehte kuutas?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262004800
Jul 202613700106300
Aug 20261640038700
Sept 20261170049600

Kui palju tähelepanu pöödatakse Amedeo Modigliani lerradele?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Amedeo Modigliani lamedatõmid pälestavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Naine istudes diivanil00000000087001000010200
Jeanne Hébuterne'i portree00000000300460047005100
Amedeo Clemente Modigliani…000000000330031004100
髪をほどいた横たわる裸婦0000000001200600600
Istuv paljas naine diivanil0000000001800100200
Madame Pompadour00000000000200
Naine siniste silmadega00000000200500900200
Nude000000000300100100
Jeanne Hébuterne0000000001200500600
Léopold Zborowski portree000000001000500200

Milleid seadmeid kasutavad imetlevad Amedeo Modigliani vaatamiseks?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid14070058,3%
telefonid9430039,1%
seadmed64002,7%

Milles keeles Amedeo Modigliani on loetud?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
rootsi290015,4%
inglise230012,2%
saksa210011,2%
poola200010,6%
vene200010,6%
itaalia16008,5%
hispaania14007,4%
serbia10005,3%
Norwegian5002,7%
korea4002,1%

Kui palju külastusi Amedeo Modigliani päevas saab ja mida järgmiseks oodatakse?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept3700
neljap. 24 Sept3000
reede 25 Sept1900
laup. 26 Sept2200
pühap. 27 Sept2400
esmasp. 28 Sept1600
teisip. 29 Sept4300
kolmap. 30 Sept3900
neljap. 1 Okt3300
reede 2 Okt2800
laup. 3 Okt2700
pühap. 4 Okt3400
esmasp. 5 Okt4400
teisip. 6 Okt2800
kolmap. 7 Okt3300
neljap. 8 Okt4200
reede 9 Okt4000
laup. 10 Okt4000
pühap. 11 Okt4100
esmasp. 12 Okt3500
teisip. 13 Okt3100
kolmap. 14 Okt (ennust)4600
neljap. 15 Okt (ennust)4500
reede 16 Okt (ennust)3700
laup. 17 Okt (ennust)3800
pühap. 18 Okt (ennust)4200
esmasp. 19 Okt (ennust)4000
teisip. 20 Okt (ennust)4300
kolmap. 21 Okt (ennust)5000
neljap. 22 Okt (ennust)4900
reede 23 Okt (ennust)4000
laup. 24 Okt (ennust)4100
pühap. 25 Okt (ennust)4600
esmasp. 26 Okt (ennust)4400
teisip. 27 Okt (ennust)4700
kolmap. 28 Okt (ennust)5400
neljap. 29 Okt (ennust)5200
reede 30 Okt (ennust)4300
laup. 31 Okt (ennust)4400
pühap. 1 Nov (ennust)4900
esmasp. 2 Nov (ennust)4700
teisip. 3 Nov (ennust)5000

Korduvad küsimused kunstnikust Amedeo Modigliani

Millised Amedeo Modigliani lamedatõmid on kõige populaarsemad?

Naine istudes diivanil on esikkohal 30400 vaatamisega (14% kõigest Amedeo Modigliani vaatamistest). Ülaltoetud reiting kuulub 10 enim vaadeldud teost.

Kui palju inimesi vaatab WahooArt.com lehel Amedeo Modigliani seda vaatab?

Viimase doceletse kuutes on Amedeo Modigliani saanud kokku 241400 külastust: 42000 kunstniku lehel ja 199400 üksikpõhjal.

Millel seadmetel kollektoritid Amedeo Modigliani vaatavad?

Sammlajad vaatavad kunstnikku Amedeo Modigliani seadmel arvutid (58%), telefonid (39%) ja seadmed (3%); arvutid moodustavad 58% külastustest.

Milles keeles loevad külastajad Amedeo Modigliani kohta?

Keeles rootsi (15%), inglise (12%) ja saksa (11%); kõige populaarsem keel on rootsi, mida kasutab 15% külastajatest.

Millist tüüpi lõendit Amedeo Modigliani külastajad eelistavad?

Nad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast): 51% külastustest, võrreldes 32% kataloogis.