Adriaen Brouwer Kes vaatab ja milliseid teoseid

1605 – 1638

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Adriaen Brouwer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Adriaen Brouwer: külastuste statistika

WahooArt.com kõige imetletum teos kunstnikult Adriaen Brouwer on Feeling, mida on kutsutud esみる 500 korda viimase 12 kuu jooksul, moodustades 11% kõigest vaatamistest. Järgmine järjekorras: The Smokers ja In the Tavern. Kokku 5200 külastust, sellest 1000 kunstniku lehel ja 4200 teostega. Huvitavus kasvab 83%, Aug 2026 kuni Sept 2026 vahel. Jul 2026 tõmmas ligi suurima publiku: 3500 külastust. Külastajad sirgis arvutid (90%) ja telefonid (10%) Külastajad eelistavad Draamatiline (Lütlus): 55% nende külastustest, kus kataloog moodustab 0%.

Külastajate poolt kõige rohkem imetletavad 10 teost kunstnikult Adriaen Brouwer

Iga alljärgnevas reitingus on peetud ülevaade viimase docelemne kuuga WahooArt.com lehel saadud külastustest; number 1 on Adriaen Brouwer kõige külastatumam teos.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 külastust · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 külastust · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 külastust · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 külastust · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 külastust · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 külastust · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 külastust · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 külastust · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 külastust · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 külastust · 2,1%

Millal külastavad fännid Adriaen Brouwer lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 20268002700
Aug 20260600
Sept 2026200900

Millal külastatakse Adriaen Brouwer teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Adriaen Brouwer lemmikteosed kuupäevade kaupa?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Milline on Adriaen Brouwer sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid470090,4%
telefonid5009,6%

Millistes keeles räägib Adriaen Brouwer fännid?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
tšehhi20066,7%
saksa10033,3%

Kui palju külastusi päevas Adriaen Brouwer saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt100
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt100
kolmap. 14 Okt200
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)100
esmasp. 19 Okt (ennust)100
teisip. 20 Okt (ennust)100
kolmap. 21 Okt (ennust)300
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)100
kolmap. 28 Okt (ennust)300
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)200
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)100
kolmap. 4 Nov (ennust)300
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)100

Mida küسavad külastajad kunstnikust Adriaen Brouwer

Milliseid teoseid Adriaen Brouwer on külastajad kõige enam avanud?

Esmalt Feeling 500 külastusega, mis moodustab 11% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Adriaen Brouwer publik WahooArt.com platvormil?

5200 külastust ka twelve kuus: 1000 kunstniku lehel ja 4200 teostega.

Milleid seadmeid Adriaen Brouwer fännaajad kasutavad?

Kasutatakse arvutid (90%) ja telefonid (10%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 90% külastustest.

Millised Adriaen Brouwer teosed sobivad külastajate maitsega kõige paremini kokku?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Draamatiline (Lütlus), saavad 55% külastustest, mis moodustab 0% kataloogist.