Walter Kershaw Στατιστικά Δημοφιλίας & Επισκεπτών

1940

Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;

Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Walter Kershaw σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.

Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.

Walter Kershaw: κορυφαία πρόσωπα

Το έργο Trafford Park Mural βρίσκεται στην πρώτη θέση μεταξύ των έργων του Walter Kershaw: 900 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 47% της συνολικής προσοχής. Ακολουθούν οι Ready Steady Go και Nude in a Polythene Interior. Ο/Η Walter Kershaw συγκέντρωσε 3.000 επισκέψεις: 2.300 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 700 στις καμβάδες. Ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις ήταν ο Σεπ 2026 (2.500 επισκέψεις). Κατανομή του κοινού ανά συσκευή: κινητά τηλέφωνα (43%), υπολογιστές (37%) και ταμπλέτες (20%). Μια προτίμηση είναι ξεκάθαρη: το Ήπια ισορροπημένη (Κορεσμός Χρώματος) συγκεντρώνει 63% των επισκέψεων για μόλις 33% του καταλόγου.

Walter Kershaw: τα 6 καμβάδες που ανοίξανε πιο συχνά

Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 6 έργα του Walter Kershaw με τις περισσότερες αναζητήσεις στο WahooArt.com τους τελευταίους δώδεκα μήνες.

  1. Trafford Park Mural 1 Trafford Park Mural, 2009 900 επισκέψεις · 47,4%
  2. Ready Steady Go 2 Ready Steady Go 300 επισκέψεις · 15,8%
  3. Nude in a Polythene Interior 3 Nude in a Polythene Interior 300 επισκέψεις · 15,8%
  4. Highway Chile, M62 4 Highway Chile, M62 200 επισκέψεις · 10,5%
  5. Landscape with Windmills near Haarlem 5 Landscape with Windmills near Haarlem 100 επισκέψεις · 5,3%
  6. Scrum Half and Prop Forward 6 Scrum Half and Prop Forward 100 επισκέψεις · 5,3%

Πώς εξελίσσεται το ενδιαφέρον για τον/την Walter Kershaw μήνα με μήνα;

Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.

Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
ΜήναςΣελίδα καλλιτέχνηΣελίδες έργων
Οκτ 202500
Νοέ 202500
Δεκ 202500
Ιαν 202600
Φεβ 202600
Μάρ 202600
Απρ 202600
Μάι 202600
Ιούν 202600
Ιούλ 20260500
Αύγ 202600
Σεπ 20262.300200

Πώς συμβαίνει η συνολική προβολή των μεμονωμένων καμβάδων του Walter Kershaw;

Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.

Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.

Πώς συγκρίνονται τα αγαπημένα καμβάδες του Walter Kershaw κατά τη διάρκεια του έτους;

Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.

Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
Έργο τέχνηςΟκτ 2025Νοέ 2025Δεκ 2025Ιαν 2026Φεβ 2026Μάρ 2026Απρ 2026Μάι 2026Ιούν 2026Ιούλ 2026Αύγ 2026Σεπ 2026
Landscape with Windmills ne…000000000000
Ready Steady Go00000000020000
Highway Chile, M6200000000010000
Nude in a Polythene Interior000000000000
Scrum Half and Prop Forward00000000000100
Trafford Park Mural0000000002000100

Τα έργα του Walter Kershaw προβάλλονται σε κινητά ή σε υπολογιστές;

Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.

Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
ΣυσκευήΕπισκέψειςΚοινοποίηση
κινητά τηλέφωνα1.30043,3%
υπολογιστές1.10036,7%
ταμπλέτες60020,0%

Ποιες γλώσσες κυριαρχούν ανάμεσα στους αναγνώστες του Walter Kershaw;

Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.

Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
ΓλώσσαΕπισκέψειςΚοινοποίηση
Αγγλικά900100,0%

Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Walter Kershaw και ποια είναι η πρόβλεψη;

Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.

Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
ΗμέραΕπισκέψεις
Τετ 23 Σεπ0
Πέμ 24 Σεπ0
Παρ 25 Σεπ100
Σαβ 26 Σεπ200
Κυρ 27 Σεπ0
Δευ 28 Σεπ0
Τρί 29 Σεπ100
Τετ 30 Σεπ0
Πέμ 1 Οκτ0
Παρ 2 Οκτ0
Σαβ 3 Οκτ0
Κυρ 4 Οκτ0
Δευ 5 Οκτ100
Τρί 6 Οκτ0
Τετ 7 Οκτ0
Πέμ 8 Οκτ0
Παρ 9 Οκτ0
Σαβ 10 Οκτ0
Κυρ 11 Οκτ0
Δευ 12 Οκτ0
Τρί 13 Οκτ0
Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη)0
Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη)0
Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη)0
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)0
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)0
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)0
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)0
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)0
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)0
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)0
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)0
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)0
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)0
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)0
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)0
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)0
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)0
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)0
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)0
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)0

Walter Kershaw: οι ερωτήσεις σας

Ποιο είναι το πιο σε επισκέψεις πίνακα του Walter Kershaw;

Trafford Park Mural: 900 επισκέψεις, ή 47% των προβολών του Walter Kershaw. Η παραπάνω λίστα φτάνει έως την κατάταξη 6.

Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Walter Kershaw;

3.000 σε διάστημα δώδεκα μηνών, κατανε বণόμενα μεταξύ της σελίδας του καλλιτέχνη (2.300) και των καμβάδων (700).

Οι επισκέπτες συμβουλεύονται τον Walter Kershaw από κινητά ή υπολογιστές;

Οι επισκέψεις χωρίζονται σε κινητά τηλέφωνα (43%), υπολογιστές (37%) και ταμπλέτες (20%); Οι κινητά τηλέφωνα πρωτοστατούν με 43%.

Προτιμούν οι επισκέπτες ένα συγκεκριμένο είδος καμβά από τον/την Walter Kershaw;

Ναι, Ήπια ισορροπημένη (Κορεσμός Χρώματος): 63% των επισκέψεων για το 33% του καταλόγου.