Θomas Riesner Ποιος Παρατηρεί και σε Ποια Έργα

1971

Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;

Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Θomas Riesner σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.

Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.

Θomas Riesner: τι δείχνουν οι επισκέψεις

Το πιο θαυμαστό έργο του Θomas Riesner στο WahooArt.com είναι το Arrive 2, το οποίο έχει ανοίξει 300 φορές τα τελευταία δώδεκα μήνες, αποτελώντας το 15% όλων των προβολών. Επόμενοι στη σειρά: Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 και Shadow 1. Συνολικά 3.800 επισκέψεις, 2.500 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.300 στα έργα. Η προσοχή αυξάνεται κατά 225%, από το Σεπ 2026 έως το Οκτ 2026. Ο Ιούλ 2026 συγκέντρωσε το μεγαλύτερο κοινό: 1.500 επισκέψεις. Οι επισκέπτες περιηγούνται σε υπολογιστές (97%) και κινητά τηλέφωνα (3%). Οι επισκέπτες προτιμούν το Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): 60% των επισκέψέ τους, ενώ ο κατάλογος κατέχει 26%.

Τα 10 έργα του Θomas Riesner που θαυμάζουν περισσότερο οι επισκέπτες

Κάθε κατάταξη παρακάτω αντικατοπτρίζει τις επισκέψεις που σημειώθηκαν στο WahooArt.com τα τελευταία δώδεκα μήceς· η θέση 1 αντιστοιχεί στο πιο επισκεπτόμενο έργο του Θomas Riesner.

  1. Arrive 2 1 Arrive 2, 2022 300 επισκέψεις · 15,0%
  2. Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022 2 Subsoil 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 300 επισκέψεις · 15,0%
  3. Shadow 1 3 Shadow 1, 2023 200 επισκέψεις · 10,0%
  4. Soul Maze :2 4 Soul Maze :2, 2023 200 επισκέψεις · 10,0%
  5. Soul Maze: 1 5 Soul Maze: 1, 2023 100 επισκέψεις · 5,0%
  6. Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022 6 Dread 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 επισκέψεις · 5,0%
  7. Go in 1(1) 7 Go in 1(1), 2023 100 επισκέψεις · 5,0%
  8. Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022 8 Nightmarish 2 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 επισκέψεις · 5,0%
  9. Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022 9 Feeling Faint 1 15×21cm Ink ×paper 2022, 2022 100 επισκέψεις · 5,0%
  10. Untitled 10 Untitled, 2019 100 επισκέψεις · 5,0%

Πότε επισκέπτονται οι θαυμαστές τη σελίδα του Θomas Riesner;

Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.

Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
ΜήναςΣελίδα καλλιτέχνηΣελίδες έργων
Νοέ 202500
Δεκ 202500
Ιαν 202600
Φεβ 202600
Μάρ 202600
Απρ 202600
Μάι 202600
Ιούν 20260100
Ιούλ 20265001.000
Αύγ 2026300200
Σεπ 20264000
Οκτ 20261.3000

Πότε επισκέπονται τα έργα του Θomas Riesner;

Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.

Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.

Ποια είναι τα αγαπημένα έργα του Θomas Riesner, μήνα προς μήνα;

Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.

Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
Έργο τέχνηςΝοέ 2025Δεκ 2025Ιαν 2026Φεβ 2026Μάρ 2026Απρ 2026Μάι 2026Ιούν 2026Ιούλ 2026Αύγ 2026Σεπ 2026Οκτ 2026
Soul Maze :2000000000000
POWERLESSNESS:2000000000000
Untitled000000000000
Subsoil 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Dread 1 15×21cm Ink ×paper…000000000000
Beyond000000000000
IMAGE:24000000000000
IMAGE:22000000000000
IMAGE:25000000000000
IMAGE:26000000000000

Ποια είναι η κατανομή των συσκευών του κοινού του Θomas Riesner;

Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.

Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
ΣυσκευήΕπισκέψειςΚοινοποίηση
υπολογιστές3.70097,4%
κινητά τηλέφωνα1002,6%

Ποιες γλώσσες μιλούν οι θαυμαστές του Θomas Riesner;

Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.

Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
ΓλώσσαΕπισκέψειςΚοινοποίηση
Γερμανικά1.00083,3%
Αγγλικά20016,7%

Πόσες επισκέψεις λαμβάνει καθημερινά ο/η Θomas Riesner και τι ακολουθεί;

Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.

Τα δεδομένα σε έναν πίνακα
ΗμέραΕπισκέψεις
Δευ 12 Οκτ0
Τρί 13 Οκτ0
Τετ 14 Οκτ0
Πέμ 15 Οκτ0
Παρ 16 Οκτ100
Σαβ 17 Οκτ0
Κυρ 18 Οκτ0
Δευ 19 Οκτ0
Τρί 20 Οκτ0
Τετ 21 Οκτ300
Πέμ 22 Οκτ400
Παρ 23 Οκτ0
Σαβ 24 Οκτ100
Κυρ 25 Οκτ0
Δευ 26 Οκτ0
Τρί 27 Οκτ0
Τετ 28 Οκτ300
Πέμ 29 Οκτ0
Παρ 30 Οκτ400
Σαβ 31 Οκτ0
Κυρ 1 Νοέ0
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)0
Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη)400
Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη)200
Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη)300
Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη)100
Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη)0
Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη)0
Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη)0
Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη)400
Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη)300
Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη)400
Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη)100
Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη)0
Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη)0
Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη)0
Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη)500
Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη)300
Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη)400
Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη)100
Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη)0

Τι ρωτούν οι επισκέπτες για τον/την Θomas Riesner

Ποια έργα του Θomas Riesner ανοίγουν περισσότερο οι επισκέπτες;

Το Arrive 2 βρίσκεται στην πρώτη θέση με 300 επισκέψεις, αντιστοιχίζοντας στο 15% των προβολών. 10 έργα βρίσκονται ψηλότερα.

Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Θomas Riesner στο WahooArt.com;

3.800 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 2.500 στη σελίδα του καλλιτέχνη, 1.300 στα έργα.

Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι θαυμαστές του Θomas Riesner;

Χρησιμοποιούν υπολογιστές (97%) και κινητά τηλέφωνα (3%); το υπολογιστές αντιπροσωπεύει το 97% των επισκέψεων.

Ποια έργα του Θomas Riesner ταιριάζουν καλύτερα στο γούστο των επισκεπτών;

Έργα που περιγράφονται ως Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος) συγκεντρώνουν 60% των επισκέψεων για 26% του καταλόγου.