Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Εστάς Λε Συέρ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Εστάς Λε Συέρ: κορυφαία πρόσωπα
Το έργο MESSE DE SAINT MARTIN βρίσκεται στην πρώτη θέση μεταξύ των έργων του Εστάς Λε Συέρ: 500 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 14% της συνολικής προσοχής. Ακολουθούν οι LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX και Saint Paul preaching at Ephesus. Ο/Η Εστάς Λε Συέρ συγκέντρωσε 4.800 επισκέψεις: 1.500 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη και 3.300 στις καμβάδες. Ο μήνας με τις περισσότερες επισκέψεις ήταν ο Ιούλ 2026 (3.600 επισκέψεις). Κατανομή του κοινού ανά συσκευή: υπολογιστές (94%) και κινητά τηλέφωνα (6%). Μια προτίμηση είναι ξεκάθαρη: το Πνευματικότητα (Συναισθηματική Χροιά) συγκεντρώνει 65% των επισκέψεων για μόλις 29% του καταλόγου.
Εστάς Λε Συέρ: τα 10 καμβάδες που ανοίξανε πιο συχνά
Αυτή η κατάταξη μετρά τις επισκέψεις και όχι το σκορ καταλόγου: τα 10 έργα του Εστάς Λε Συέρ με τις περισσότερες αναζητήσεις στο WahooArt.com τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Πώς εξελίσσεται το ενδιαφέρον για τον/την Εστάς Λε Συέρ μήνα με μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
200
0
Ιούλ 2026
1.200
2.400
Αύγ 2026
100
400
Σεπ 2026
0
500
Πώς συμβαίνει η συνολική προβολή των μεμονωμένων καμβάδων του Εστάς Λε Συέρ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι προτιμούν οι επισκέπτες του Εστάς Λε Συέρ στον κατάλογο;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Δραματικότητα
57,1%
70,0%
Κλασικό
28,6%
30,0%
Κομψός
14,3%
0,0%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Πνευματικότητα
28,6%
65,0%
Σοβαρός και μελαγχολικός
14,3%
15,0%
Καταπяхτική γαλήνη
28,6%
5,0%
Δραματικό
14,3%
10,0%
Ευφορικό
14,3%
5,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
24,0%
14,3%
Μαλακή σκιά
44,0%
54,3%
Ήπια φωτεινότητα
24,0%
28,6%
Φωτεινή Ισορροπία
8,0%
2,9%
Φωτεινό
0,0%
0,0%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
20,0%
8,6%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
28,0%
28,6%
Ήπια ισορροπημένη
46,0%
31,4%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
4,0%
31,4%
Έντονο χρώμα
2,0%
0,0%
Παλέτα Χρωμάτων
Παλέτα Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
79,5%
70,6%
Σκούρα χρώματα
6,8%
26,5%
Ουδέτερα χρώματα
13,6%
2,9%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
32,0%
14,3%
Ισορροπημένο
60,0%
54,3%
Ζωντανό
8,0%
31,4%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
10,0%
5,7%
Ήπιο
16,0%
14,3%
Ισορροπημένη
14,0%
14,3%
Έντονη
30,0%
20,0%
Δήλωση
30,0%
45,7%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
2,0%
5,7%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
16,0%
2,9%
Ισορροπημένη αρμονία
14,0%
5,7%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
42,0%
71,4%
Συνοπτική παλέτα
26,0%
14,3%
Πώς συγκρίνονται τα αγαπημένα καμβάδες του Εστάς Λε Συέρ κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Επιστροφή του Σταυρού
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Τα έργα του Εστάς Λε Συέρ προβάλλονται σε κινητά ή σε υπολογιστές;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
Συσκευή
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
υπολογιστές
4.500
93,8%
κινητά τηλέφωνα
300
6,2%
Ποιες γλώσσες κυριαρχούν ανάμεσα στους αναγνώστες του Εστάς Λε Συέρ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
Γλώσσα
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
Γιαπωνέζικα
300
100,0%
Πώς είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Εστάς Λε Συέρ και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση των βασικών στοιχείων
Ημέρα
Επισκέψεις
Σαβ 26 Σεπ
0
Κυρ 27 Σεπ
0
Δευ 28 Σεπ
0
Τρί 29 Σεπ
100
Τετ 30 Σεπ
0
Πέμ 1 Οκτ
0
Παρ 2 Οκτ
0
Σαβ 3 Οκτ
0
Κυρ 4 Οκτ
0
Δευ 5 Οκτ
0
Τρί 6 Οκτ
500
Τετ 7 Οκτ
100
Πέμ 8 Οκτ
0
Παρ 9 Οκτ
0
Σαβ 10 Οκτ
0
Κυρ 11 Οκτ
0
Δευ 12 Οκτ
0
Τρί 13 Οκτ
0
Τετ 14 Οκτ
100
Πέμ 15 Οκτ
0
Παρ 16 Οκτ
0
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
100
Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Εστάς Λε Συέρ: οι ερωτήσεις σας
Ποιο είναι το πιο σε επισκέψεις πίνακα του Εστάς Λε Συέρ;
MESSE DE SAINT MARTIN: 500 επισκέψεις, ή 14% των προβολών του Εστάς Λε Συέρ. Η παραπάνω λίστα φτάνει έως την κατάταξη 10.
Πόσες επισκέψεις λαμβάνει ο/η Εστάς Λε Συέρ;
4.800 σε διάστημα δώδεκα μηνών, κατανε বণόμενα μεταξύ της σελίδας του καλλιτέχνη (1.500) και των καμβάδων (3.300).
Οι επισκέπτες συμβουλεύονται τον Εστάς Λε Συέρ από κινητά ή υπολογιστές;
Οι επισκέψεις χωρίζονται σε υπολογιστές (94%) και κινητά τηλέφωνα (6%); Οι υπολογιστές πρωτοστατούν με 94%.
Προτιμούν οι επισκέπτες ένα συγκεκριμένο είδος καμβά από τον/την Εστάς Λε Συέρ;
Ναι, Πνευματικότητα (Συναισθηματική Χροιά): 65% των επισκέψεων για το 29% του καταλόγου.
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;