Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Yann Lambert na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Yann Lambert: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Yann Lambert na WahooArt.com dílo Chromatická konvergence v kobaltu a karmínu: Monumentální studie městského kaňonu: 2 300 prohlídek, což představuje 48% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Nebeská záře: Éterické rozšíření náblavě modré a zářivých bílých květů a Fragmentovaný horizont v šalvě a břidlici: Monumentální studie atmosférického napětí. Umělec celkem přilákal 4 800 návštěv: 500 na stránku umělce a 4 300 na stránky jednotlivých pláten. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 2 300 návštěvami. Publikum prohlíží díla na telefony (54%), počítače (44%) a tablety (2%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Vyvážená (Intenzita barev): tvoří 94% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 40% katalogu umělce.
5 nejvíce prohlížených pláten od Yann Lambert
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 5 děl umělce Yann Lambert, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Yann Lambert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
300
Čec 2026
400
1 900
Srp 2026
0
400
Zář 2026
100
800
Říj 2026
0
900
Jakou pozornost získávají plátna umělce Yann Lambert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Yann Lambert?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
33,3%
77,1%
Eterický
6,7%
22,9%
Výrazné
33,3%
0,0%
Zemité tóny
6,7%
0,0%
Mystický
6,7%
0,0%
Hravý
6,7%
0,0%
Pokojný
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
53,3%
70,8%
Melancholický
6,7%
22,9%
Záhadný
13,3%
4,2%
Dramatický
6,7%
2,1%
Radostný
13,3%
0,0%
Pokojný
6,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
20,0%
25,0%
Střední jas
6,7%
0,0%
Jasná rovnováha
46,7%
75,0%
Luminózní
26,7%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,7%
27,1%
Jemné odstíny
20,0%
47,9%
Vyvážená jemnost
20,0%
22,9%
Jasná barevná přítomnost
33,3%
2,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
53,8%
97,3%
Tmavé tóny
15,4%
2,7%
Pastelové barvy
15,4%
0,0%
Zemité tóny
7,7%
0,0%
Přírodní motivy
7,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
4,2%
Vyvážená
40,0%
93,8%
Živobylé
40,0%
2,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
20,0%
2,1%
Výrazný
13,3%
22,9%
Prohlášení
66,7%
75,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
47,9%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
22,9%
Vyvážená harmonie
26,7%
0,0%
Silná barevná jednotnost
20,0%
29,2%
Jednotná paleta
13,3%
0,0%
Která plátna od Yann Lambert lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Chromatická konvergence v k…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
800
Fragmentovaný horizont v ša…
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
0
Nebeská záře: Éterické rozš…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
100
Efemérní okrové věže uprost…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Klidná cesta skrze zelené p…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolitické modré fragmenty…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Křišťálově červené fragment…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Primitivní rezonance: Spont…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Šafránové horizonty a rytmi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elektrický nesoulad v purpu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Yann Lambert?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
telefony
2 600
54,2%
počítače
2 100
43,8%
tablety
100
2,1%
V jakých jazycích je Yann Lambert čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
100
100,0%
Kolik návštěv denně má Yann Lambert a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
100
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
100
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
300
út 3 Lis
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
100
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
300
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
300
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
100
po 23 Lis (předpověď)
400
út 24 Lis (předpověď)
200
Častoම kladené dotazy týkající se Yann Lambert
Která plátna od Yann Lambert jsou nejoblíbenější?
Chromatická konvergence v kobaltu a karmínu: Monumentální studie městského kaňonu se umísťuje na prvním místě s 2 300 návštěvami (48% všech zobrazení umělce Yann Lambert). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Yann Lambert na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Yann Lambert celkem 4 800 návštěv: 500 na stránce umělce a 4 300 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Yann Lambert?
Kolekcionáři prohlížejí profil Yann Lambert na telefony (54%), počítače (44%) a tablety (2%); zařízení telefony tvoří 54% všech návštěv.
Který typ plátna od Yann Lambert preferují návštěvníci?
Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 94% návštěv oproti 40% v katalogu.