Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William Turner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Oxford from the River with Christ Church in the Foreground je nejúspěšnějším dílem umělce William Turner: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% celkové pozornosti. Následuje Peasants outside an Inn. William Turner zaznamenal celkem 3 600 návštěv: 3 600 na stránce umělce a 0 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Říj 2026 (3 600 návštěv). Jazyky publika: švédsky (86%), finsky (6%) a bulharsky (3%). Země diváků: Švédsko (86%), Finsko (6%) a Bulharsko (3%). Rozdělení publika podle zařízení: telefony (61%), tablety (25%) a počítače (14%). Jedna preference je jasná: Nejtmavší (Jasnost světla) generuje 50% návštěv z pouhých 17% katalogu.
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 2 nejvyhledávanějších děl umělce William Turner na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 0 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 3 600 | 0 |
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,7% | 50,0% |
| Měkké stínění | 50,0% | 50,0% |
| Střední jas | 33,3% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,7% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 83,3% | 100,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 33,3% | 50,0% |
| Vyvážená | 66,7% | 50,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,7% | 50,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 33,3% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 66,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 50,0% |
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oxford from the River with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boy on a Hillside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Oxford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants outside an Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Water Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skating | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 2 200 | 61,1% |
| tablety | 900 | 25,0% |
| počítače | 500 | 13,9% |
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| švédsky | 3 100 | 86,1% |
| finsky | 200 | 5,6% |
| bulharsky | 100 | 2,8% |
| maďarsky | 100 | 2,8% |
| turecky | 100 | 2,8% |
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 200 |
| út 20 Říj | 300 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 300 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 400 |
| po 26 Říj | 1 300 |
| út 27 Říj | 700 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 700 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 1 400 |
| út 3 Lis (předpověď) | 1 000 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 400 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 800 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 400 |
| po 9 Lis (předpověď) | 1 800 |
| út 10 Lis (předpověď) | 1 200 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 500 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 900 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 500 |
| po 16 Lis (předpověď) | 2 100 |
| út 17 Lis (předpověď) | 1 400 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 600 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 1 100 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 600 |