Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vilém Brymner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Vilém Brymner: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Vilém Brymner na WahooArt.com je Champ-de-Mars, Winter, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 500krát, což představuje 28% všech zobrazení. Další v pořadí: Summer Landscape a In the Orchard (also known as Spring). Celkem 2 000 návštěv, z toho 900 na stránce umělce a 1 100 u děl. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 1 300 návštěv. Návštěvníci preferují Klidná (Emoční náboj): 83% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 20%.
10 děl umělce Vilém Brymner, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Vilém Brymner.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
400
900
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
400
0
Kdy jsou díla umělce Vilém Brymner vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Vilém Brymner?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
50,0%
83,3%
Pokojný
40,0%
16,7%
Romantický
10,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
20,0%
83,3%
Pokojný
30,0%
16,7%
Reflektivní
20,0%
0,0%
Melancholický
10,0%
0,0%
Romantický
10,0%
0,0%
Závažný a tklivý
10,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
17,6%
5,6%
Měkké stínění
29,4%
27,8%
Střední jas
35,3%
16,7%
Jasná rovnováha
14,7%
22,2%
Luminózní
2,9%
27,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
14,7%
0,0%
Jemné odstíny
44,1%
66,7%
Vyvážená jemnost
29,4%
22,2%
Jasná barevná přítomnost
11,8%
11,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,8%
33,3%
Neutrální tóny
23,1%
53,3%
Tmavé tóny
15,4%
6,7%
Přírodní motivy
3,9%
6,7%
Monochromní
3,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
17,6%
0,0%
Vyvážená
67,7%
77,8%
Živobylé
14,7%
22,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,7%
0,0%
Jemný
14,7%
5,6%
Vyvážený
2,9%
0,0%
Výrazný
17,6%
5,6%
Prohlášení
50,0%
88,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,8%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
8,8%
11,1%
Vyvážená harmonie
11,8%
5,6%
Silná barevná jednotnost
55,9%
83,3%
Jednotná paleta
14,7%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Vilém Brymner měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Champ-de-Mars, Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crazy Patchwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The old spinner, île d'Orlé…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Four Girls in a Meadow, Bai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
With Dolly at the Sabot-mak…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In County Cork, Ireland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Picture Book
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the shade of the apple t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Haying near Quegec, Beaupré
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Vilém Brymner?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
polsky
400
100,0%
Kolik návštěv denně má Vilém Brymner a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
200
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
300
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
400
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
400
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
O čem se návštěvníci ptají ohledně Vilém Brymner
Která díla Vilém Brymner prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Champ-de-Mars, Winter s 500 návštěvami, což představuje 28% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Vilém Brymner na WahooArt.com?
2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce, 1 100 u děl.
Která díla Vilém Brymner nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Klidná (Emoční náboj) získávají 83% návštěv pro 20% katalogu.