Walter Kershaw Popularita a statistiky návštěvnosti

1940

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Walter Kershaw na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Walter Kershaw: klíčové postavy

Trafford Park Mural je nejúspěšnějším dílem umělce Walter Kershaw: 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 47% celkové pozornosti. Následuje Ready Steady Go a Nude in a Polythene Interior. Walter Kershaw zaznamenal celkem 3 000 návštěv: 2 300 na stránce umělce a 700 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Zář 2026 (2 500 návštěv). Rozdělení publika podle zařízení: telefony (43%), počítače (37%) a tablety (20%). Jedna preference je jasná: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) generuje 63% návštěv z pouhých 33% katalogu.

Walter Kershaw: 6 nejčastěji prohlížených pláten

Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 6 nejvyhledávanějších děl umělce Walter Kershaw na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Trafford Park Mural 1 Trafford Park Mural, 2009 900 návštěv · 47,4%
  2. Ready Steady Go 2 Ready Steady Go 300 návštěv · 15,8%
  3. Nude in a Polythene Interior 3 Nude in a Polythene Interior 300 návštěv · 15,8%
  4. Highway Chile, M62 4 Highway Chile, M62 200 návštěv · 10,5%
  5. Landscape with Windmills near Haarlem 5 Landscape with Windmills near Haarlem 100 návštěv · 5,3%
  6. Scrum Half and Prop Forward 6 Scrum Half and Prop Forward 100 návštěv · 5,3%

Jak se mění zájem o Walter Kershaw měsíc po měsíci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 20260500
Srp 202600
Zář 20262 300200

Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Walter Kershaw?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měnila obliba pláten Walter Kershaw v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Landscape with Windmills ne…000000000000
Ready Steady Go00000000020000
Highway Chile, M6200000000010000
Nude in a Polythene Interior000000000000
Scrum Half and Prop Forward00000000000100
Trafford Park Mural0000000002000100

Jsou díla umělce Walter Kershaw prohlížena na telefonech nebo počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
telefony1 30043,3%
počítače1 10036,7%
tablety60020,0%

Které jazyky dominují mezi čtenáři Walter Kershaw?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
anglicky900100,0%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Walter Kershaw a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
st 23 Zář0
čt 24 Zář0
pá 25 Zář100
so 26 Zář200
ne 27 Zář0
po 28 Zář0
út 29 Zář100
st 30 Zář0
čt 1 Říj0
pá 2 Říj0
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj100
út 6 Říj0
st 7 Říj0
čt 8 Říj0
pá 9 Říj0
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj0
út 13 Říj0
st 14 Říj (předpověď)0
čt 15 Říj (předpověď)0
pá 16 Říj (předpověď)0
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)0
po 19 Říj (předpověď)0
út 20 Říj (předpověď)0
st 21 Říj (předpověď)0
čt 22 Říj (předpověď)0
pá 23 Říj (předpověď)0
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)0
po 26 Říj (předpověď)0
út 27 Říj (předpověď)0
st 28 Říj (předpověď)0
čt 29 Říj (předpověď)0
pá 30 Říj (předpověď)0
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)0
po 2 Lis (předpověď)0
út 3 Lis (předpověď)0

Walter Kershaw: vaše dotazy

Které plátno od Walter Kershaw má nejvíce zhlédnutí?

Trafford Park Mural: 900 návštěv, což představuje 47% všech zobrazení umělce Walter Kershaw. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 6.

Kolik návštěv má Walter Kershaw?

3 000 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (2 300) a plátna (700).

Navštěvují Walter Kershaw na telefonech nebo počítačích?

Návštěvy se dělí na telefony (43%), počítače (37%) a tablety (20%); nejvíce je využívá telefony s podílem 43%.

Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Walter Kershaw?

Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 63% návštěv pro 33% katalogu.