Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tosa Mitsuoki na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Tosa Mitsuoki: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Tosa Mitsuoki na WahooArt.com je Murasaki Shikibu Gazing at the Moon (Murasaki Shikibu kangetsu zu), které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 400krát, což představuje 50% všech zobrazení. Další v pořadí: Egrets and Cotton Roses a Portraits of Three Famous Poets: Hitomaro (M) ・Ise (R) ・Komachi (L). Celkem 900 návštěv, z toho 800 na stránce umělce a 100 u děl. Zájem roste o 200%, od Zář 2026 do Říj 2026. Srp 2026 přilákal největší diváckou scénu: 400 návštěv. Návštěvníci preferují Reflektivní (Emoční náboj): 100% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 33%.
4 děl umělce Tosa Mitsuoki, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Tosa Mitsuoki.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
0
Srp 2026
300
100
Zář 2026
100
0
Říj 2026
300
0
Kdy jsou díla umělce Tosa Mitsuoki vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Tosa Mitsuoki?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
100,0%
Pokojný
50,0%
0,0%
Melancholický
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
14,3%
12,5%
Střední jas
35,7%
37,5%
Jasná rovnováha
50,0%
50,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
0,0%
0,0%
Jemné odstíny
14,3%
0,0%
Vyvážená jemnost
71,4%
100,0%
Jasná barevná přítomnost
14,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
50,0%
50,0%
Zemité tóny
35,7%
50,0%
Tmavé tóny
14,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
0,0%
0,0%
Vyvážená
57,1%
50,0%
Živobylé
42,9%
50,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
28,6%
0,0%
Jemný
35,7%
50,0%
Vyvážený
7,1%
0,0%
Výrazný
14,3%
25,0%
Prohlášení
14,3%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
14,3%
0,0%
Jednotná paleta
85,7%
100,0%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Tosa Mitsuoki měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Murasaki Shikibu Gazing at…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait-Icon of Murasaki S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Quail and Autumn Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Flowering Cherry with Poem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowering Cherry and Autumn…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bamboo and Fences
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bamboo and Fences
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn Maples with Poem Sli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Hojo Ujinaga
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Murasaki Shi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Tosa Mitsuoki?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
300
50,0%
francouzsky
200
33,3%
španělsky
100
16,7%
Kolik návštěv denně má Tosa Mitsuoki a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
100
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
900
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
200
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
100
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
900
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
300
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
100
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
1 100
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
400
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
100
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
1 300
O čem se návštěvníci ptají ohledně Tosa Mitsuoki
Která díla Tosa Mitsuoki prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Murasaki Shikibu Gazing at the Moon (Murasaki Shikibu kangetsu zu) s 400 návštěvami, což představuje 50% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 4 děl.
Jak velké je publikum Tosa Mitsuoki na WahooArt.com?
900 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce, 100 u děl.
Která díla Tosa Mitsuoki nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Reflektivní (Emoční náboj) získávají 100% návštěv pro 33% katalogu.