Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tizian na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Tizian: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Tizian na WahooArt.com dílo Assumption of the Virgin: 20 200 prohlídek, což představuje 8% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Přísahování Panny Marie a Venere di Urbino. Umělec celkem přilákal 229 500 návštěv: 27 400 na stránku umělce a 202 100 na stránky jednotlivých pláten. Zájem roste: počet návštěv vzrostl o 62% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 113 800 návštěvami. Odběratelé si web prohlížejí v anglicky (20%), španělsky (12%) a japonsky (9%). Kupující pocházejí především z Spojené státy americké (11%), Japonsko (10%) a Itálie (9%). Publikum prohlíží díla na počítače (63%), telefony (33%) a tablety (4%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Prohlášení (Kontrast): tvoří 52% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 32% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Tizian
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Tizian, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
2 800
Čec 2026
5 400
108 400
Srp 2026
700
33 500
Zář 2026
6 300
23 700
Říj 2026
15 000
33 700
Jakou pozornost získávají plátna umělce Tizian?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Tizian?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
34,1%
46,2%
Elegance
27,3%
26,6%
Romantický
11,4%
10,8%
Pokojný
6,8%
4,8%
Klidná atmosféra
4,5%
3,8%
Klasické
9,1%
3,5%
Eterický
2,3%
3,0%
Zlatavý luxus
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
15,9%
20,7%
Reflektivní
11,4%
15,2%
Melancholický
13,6%
14,4%
Romantický
4,5%
10,3%
Dramatický
18,2%
8,3%
Klidná
11,4%
7,3%
Pokojný
4,5%
5,8%
Výrazný
11,4%
5,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
60,0%
47,2%
Měkké stínění
28,0%
41,9%
Střední jas
12,0%
10,5%
Jasná rovnováha
0,0%
0,1%
Luminózní
0,0%
0,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
24,8%
Jemné odstíny
46,0%
44,2%
Vyvážená jemnost
24,0%
26,6%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
4,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
83,7%
91,6%
Tmavé tóny
14,0%
5,5%
Monochromní
2,3%
2,2%
Neutrální tóny
0,0%
0,8%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
36,1%
Vyvážená
48,0%
59,9%
Živobylé
10,0%
4,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
6,5%
Jemný
22,0%
11,3%
Vyvážený
16,0%
10,4%
Výrazný
22,0%
19,7%
Prohlášení
32,0%
52,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
9,5%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
10,1%
Vyvážená harmonie
10,0%
15,8%
Silná barevná jednotnost
62,0%
60,2%
Jednotná paleta
12,0%
4,4%
Která plátna od Tizian lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Venere di Urbino
0
0
0
0
0
0
0
100
2 400
600
1 500
4 300
Přísahování Panny Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
11 900
900
700
Posvátná a světská láska
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
0
Bacchus a Ariadne
0
0
0
0
0
0
0
100
1 900
1 800
400
1 100
Únos Evropy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Feast of the Gods
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrét císaře Karla V v Mu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
Koncert Champetre
0
0
0
0
0
0
0
0
600
400
500
1 800
Diana a Aktéon
0
0
0
0
0
0
0
100
1 600
400
2 300
1 500
Odsrcování Marsyáše, státní…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Tizian?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
144 400
62,9%
telefony
76 600
33,4%
tablety
8 500
3,7%
V jakých jazycích je Tizian čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 200
20,0%
španělsky
1 900
11,9%
japonsky
1 500
9,4%
italsky
1 100
6,9%
německy
900
5,6%
francouzsky
800
5,0%
slovensky
700
4,4%
Chinese
700
4,4%
polsky
600
3,8%
portugalsky
600
3,8%
Kolik návštěv denně má Tizian a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 14 Říj
2 400
čt 15 Říj
1 700
pá 16 Říj
1 800
so 17 Říj
1 700
ne 18 Říj
2 300
po 19 Říj
4 800
út 20 Říj
2 500
st 21 Říj
3 800
čt 22 Říj
2 700
pá 23 Říj
2 100
so 24 Říj
2 800
ne 25 Říj
3 200
po 26 Říj
2 900
út 27 Říj
3 700
st 28 Říj
4 100
čt 29 Říj
5 400
pá 30 Říj
3 100
so 31 Říj
2 600
ne 1 Lis
3 600
po 2 Lis
4 200
út 3 Lis
3 600
st 4 Lis (předpověď)
4 800
čt 5 Lis (předpověď)
4 600
pá 6 Lis (předpověď)
3 300
so 7 Lis (předpověď)
3 300
ne 8 Lis (předpověď)
4 300
po 9 Lis (předpověď)
5 600
út 10 Lis (předpověď)
4 600
st 11 Lis (předpověď)
5 400
čt 12 Lis (předpověď)
5 100
pá 13 Lis (předpověď)
3 700
so 14 Lis (předpověď)
3 700
ne 15 Lis (předpověď)
4 800
po 16 Lis (předpověď)
6 200
út 17 Lis (předpověď)
5 100
st 18 Lis (předpověď)
5 800
čt 19 Lis (předpověď)
5 600
pá 20 Lis (předpověď)
4 000
so 21 Lis (předpověď)
4 000
ne 22 Lis (předpověď)
5 200
po 23 Lis (předpověď)
6 800
út 24 Lis (předpověď)
5 600
Častoම kladené dotazy týkající se Tizian
Která plátna od Tizian jsou nejoblíbenější?
Assumption of the Virgin se umísťuje na prvním místě s 20 200 návštěvami (8% všech zobrazení umělce Tizian). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Tizian na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Tizian celkem 229 500 návštěv: 27 400 na stránce umělce a 202 100 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Tizian?
Kolekcionáři prohlížejí profil Tizian na počítače (63%), telefony (33%) a tablety (4%); zařízení počítače tvoří 63% všech návštěv.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Tizian?
V anglicky (20%), španělsky (12%) a japonsky (9%); nejvíce návštěvníků pochází z anglicky (20%).
Který typ plátna od Tizian preferují návštěvníci?
Preferují Prohlášení (Kontrast): 52% návštěv oproti 32% v katalogu.