Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Titian Ramsay Peale Ii na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Titian Ramsay Peale Ii: klíčové postavy
Diana a Aktéon je nejúspěšnějším dílem umělce Titian Ramsay Peale Ii: 2 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 4% celkové pozornosti. Následuje Portrét Jacopa Strada a Noli me Tangere. Titian Ramsay Peale Ii zaznamenal celkem 66 100 návštěv: 23 300 na stránce umělce a 42 800 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 8% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (34 900 návštěv). Jazyky publika: anglicky (47%), španělsky (9%) a bulharsky (8%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (73%), telefony (23%) a tablety (4%). Jedna preference je jasná: Vyvážená (Intenzita barev) generuje 37% návštěv z pouhých 24% katalogu.
Titian Ramsay Peale Ii: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Titian Ramsay Peale Ii na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Titian Ramsay Peale Ii měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
1 700
Čec 2026
7 600
27 300
Srp 2026
7 800
6 300
Zář 2026
7 700
7 500
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Titian Ramsay Peale Ii?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Titian Ramsay Peale Ii v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
38,8%
46,8%
Dramatický
22,4%
22,8%
Klasické
18,4%
9,8%
Romantický
2,0%
8,3%
Pokojný
6,1%
5,1%
Klidná atmosféra
10,2%
4,0%
Eterický
2,0%
1,3%
Mystický
0,0%
1,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
28,0%
29,8%
Klidná
20,0%
15,1%
Melancholický
14,0%
15,3%
Romantický
2,0%
11,5%
Dramatický
4,0%
6,2%
Záhadný
4,0%
5,5%
Závažný a tklivý
12,0%
3,8%
Duchovní
2,0%
4,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
80,0%
67,5%
Měkké stínění
16,0%
25,9%
Střední jas
0,0%
4,2%
Jasná rovnováha
2,0%
0,9%
Luminózní
2,0%
1,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
44,0%
24,8%
Jemné odstíny
50,0%
56,9%
Vyvážená jemnost
6,0%
15,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
3,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
95,2%
91,9%
Tmavé tóny
0,0%
4,3%
Neutrální tóny
4,8%
2,9%
Monochromní
0,0%
0,7%
Pastelové barvy
0,0%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
76,0%
58,6%
Vyvážená
24,0%
36,9%
Živobylé
0,0%
4,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
21,0%
Jemný
44,0%
28,2%
Vyvážený
10,0%
13,2%
Výrazný
16,0%
18,1%
Prohlášení
18,0%
19,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
8,3%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
15,3%
Vyvážená harmonie
16,0%
12,5%
Silná barevná jednotnost
54,0%
48,4%
Jednotná paleta
12,0%
15,5%
Jak se měnila obliba pláten Titian Ramsay Peale Ii v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Rodina svatého Josefa s pas…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Portrét Jacopa Strada
0
0
0
0
0
0
0
0
400
700
500
200
Madonna Aldobrandini
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
100
Muž s rukavicí
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Rodina Vendramin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Nymph a pastýř
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Diana a Aktéon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
400
900
Tribute Money
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
800
Venuše před zrcadlem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
300
Dívka v kožešině
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
Jsou díla umělce Titian Ramsay Peale Ii prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
48 500
73,4%
telefony
15 200
23,0%
tablety
2 400
3,6%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Titian Ramsay Peale Ii?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 500
47,3%
španělsky
700
9,5%
bulharsky
600
8,1%
rusky
600
8,1%
polsky
400
5,4%
korejsky
300
4,1%
arabsky
100
1,4%
německy
100
1,4%
persky
100
1,4%
finsky
100
1,4%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Titian Ramsay Peale Ii a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
po 21 Zář
300
út 22 Zář
600
st 23 Zář
600
čt 24 Zář
400
pá 25 Zář
600
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
600
po 28 Zář
700
út 29 Zář
600
st 30 Zář
500
čt 1 Říj
500
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
700
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
300
út 6 Říj
200
st 7 Říj
800
čt 8 Říj
1 100
pá 9 Říj
900
so 10 Říj
700
ne 11 Říj
1 200
po 12 Říj (předpověď)
700
út 13 Říj (předpověď)
700
st 14 Říj (předpověď)
1 000
čt 15 Říj (předpověď)
1 000
pá 16 Říj (předpověď)
900
so 17 Říj (předpověď)
800
ne 18 Říj (předpověď)
1 100
po 19 Říj (předpověď)
700
út 20 Říj (předpověď)
800
st 21 Říj (předpověď)
1 100
čt 22 Říj (předpověď)
1 100
pá 23 Říj (předpověď)
900
so 24 Říj (předpověď)
900
ne 25 Říj (předpověď)
1 200
po 26 Říj (předpověď)
800
út 27 Říj (předpověď)
800
st 28 Říj (předpověď)
1 200
čt 29 Říj (předpověď)
1 200
pá 30 Říj (předpověď)
1 000
so 31 Říj (předpověď)
1 000
ne 1 Lis (předpověď)
1 300
Titian Ramsay Peale Ii: vaše dotazy
Které plátno od Titian Ramsay Peale Ii má nejvíce zhlédnutí?
Diana a Aktéon: 2 100 návštěv, což představuje 4% všech zobrazení umělce Titian Ramsay Peale Ii. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Titian Ramsay Peale Ii?
66 100 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (23 300) a plátna (42 800).
Navštěvují Titian Ramsay Peale Ii na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (73%), telefony (23%) a tablety (4%); nejvíce je využívá počítače s podílem 73%.
Je Titian Ramsay Peale Ii dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (47%), španělsky (9%) a bulharsky (8%). Na prvním místě je anglicky s podílem 47%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Titian Ramsay Peale Ii?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 37% návštěv pro 24% katalogu.