Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Terence Cuneo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Terence Cuneo: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Terence Cuneo na WahooArt.com je The Opening of the Stockton and Darlington Railway, 1825, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 300krát, což představuje 19% všech zobrazení. Další v pořadí: The Battle for Monte Cassino, Italy, 1944 a Bristol Aircraft Company Assembly Line. Celkem 1 900 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 1 200 u děl. Zájem roste o 100%, od Zář 2026 do Říj 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 1 400 návštěv. Návštěvníci preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 56% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 30%.
10 děl umělce Terence Cuneo, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Terence Cuneo.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
900
Srp 2026
0
200
Zář 2026
100
0
Říj 2026
100
100
Kdy jsou díla umělce Terence Cuneo vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Terence Cuneo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
60,0%
Energický
25,0%
20,0%
Závažný a tklivý
25,0%
20,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,4%
25,0%
Měkké stínění
30,3%
25,0%
Střední jas
27,3%
43,8%
Jasná rovnováha
6,1%
6,2%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,5%
31,2%
Jemné odstíny
30,3%
56,2%
Vyvážená jemnost
18,2%
12,5%
Jasná barevná přítomnost
3,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
73,3%
80,0%
Neutrální tóny
20,0%
20,0%
Tmavé tóny
6,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
45,5%
31,2%
Vyvážená
51,5%
68,8%
Živobylé
3,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,1%
6,2%
Jemný
33,3%
25,0%
Vyvážený
12,1%
12,5%
Výrazný
36,4%
43,8%
Prohlášení
12,1%
12,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
39,4%
43,8%
Jemně promíchaná paleta
12,1%
12,5%
Vyvážená harmonie
9,1%
0,0%
Silná barevná jednotnost
30,3%
31,2%
Jednotná paleta
9,1%
12,5%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Terence Cuneo měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Day Begins (British Rai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle for Monte Cassin…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Opening of the Stockton…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Tank Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Presentation of the Guidon…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Miles Marathon in Flight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Giant in the Background 'Gi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bristol Beaufighter Being A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bristol Aircraft Company As…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Happy Landing Tyre Producti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Terence Cuneo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Kolik návštěv denně má Terence Cuneo a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
100
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
300
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
100
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
300
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
300
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
400
út 24 Lis (předpověď)
200
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
100
so 28 Lis (předpověď)
0
O čem se návštěvníci ptají ohledně Terence Cuneo
Která díla Terence Cuneo prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve The Opening of the Stockton and Darlington Railway, 1825 s 300 návštěvami, což představuje 19% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Terence Cuneo na WahooArt.com?
1 900 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 1 200 u děl.
Která díla Terence Cuneo nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 56% návštěv pro 30% katalogu.