Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Susan Isabel Dacreová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Susan Isabel Dacreová: klíčové postavy
Střeše Perguzy je nejúspěšnějším dílem umělce Susan Isabel Dacreová: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkové pozornosti. Následuje Výstup z Siena a Ludlow Castle. Susan Isabel Dacreová zaznamenal celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce a 900 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (1 200 návštěv). Jedna preference je jasná: Neutrální tóny (Barevná paleta) generuje 71% návštěv z pouhých 32% katalogu.
Susan Isabel Dacreová: 8 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 8 nejvyhledávanějších děl umělce Susan Isabel Dacreová na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Susan Isabel Dacreová měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
300
900
Srp 2026
0
0
Zář 2026
100
0
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Susan Isabel Dacreová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Susan Isabel Dacreová v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
25,0%
57,1%
Elegance
37,5%
28,6%
Klidná atmosféra
25,0%
14,3%
Romantický
12,5%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
62,5%
71,4%
Melancholický
25,0%
14,3%
Reflektivní
12,5%
14,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,7%
30,0%
Měkké stínění
16,7%
10,0%
Střední jas
43,3%
50,0%
Jasná rovnováha
3,3%
10,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
10,0%
Jemné odstíny
43,3%
60,0%
Vyvážená jemnost
23,3%
30,0%
Jasná barevná přítomnost
13,3%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
31,6%
71,4%
Zemité tóny
42,1%
28,6%
Tmavé tóny
26,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
33,3%
30,0%
Vyvážená
56,7%
70,0%
Živobylé
10,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
20,0%
20,0%
Jemný
30,0%
20,0%
Vyvážený
20,0%
40,0%
Výrazný
10,0%
0,0%
Prohlášení
20,0%
20,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
16,7%
10,0%
Jemně promíchaná paleta
16,7%
10,0%
Vyvážená harmonie
16,7%
20,0%
Silná barevná jednotnost
23,3%
30,0%
Jednotná paleta
26,7%
30,0%
Jak se měnila obliba pláten Susan Isabel Dacreová v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
A View in Venice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Italská dívka s náhrdelníkem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Little Annie Rooney
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Italian Women in Church
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Louise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dítě Italské
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Střeše Perguzy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lydia Becker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Které jazyky dominují mezi čtenáři Susan Isabel Dacreová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Susan Isabel Dacreová a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Susan Isabel Dacreová: vaše dotazy
Které plátno od Susan Isabel Dacreová má nejvíce zhlédnutí?
Střeše Perguzy: 200 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce Susan Isabel Dacreová. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 8.
Kolik návštěv má Susan Isabel Dacreová?
1 300 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (400) a plátna (900).
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Susan Isabel Dacreová?
Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 71% návštěv pro 32% katalogu.