Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stewart Carmichael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Stewart Carmichael: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Stewart Carmichael na WahooArt.com dílo The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus: 300 prohlídek, což představuje 23% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich The Wash Girl a The Model. Umělec celkem přilákal 1 200 návštěv: 200 na stránku umělce a 1 000 na stránky jednotlivých pláten. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 900 návštěvami. Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Vyvážená (Intenzita barev): tvoří 62% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 41% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Stewart Carmichael
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Stewart Carmichael, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Stewart Carmichael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
100
800
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
0
Jakou pozornost získávají plátna umělce Stewart Carmichael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Stewart Carmichael?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
33,3%
50,0%
Reflektivní
33,3%
50,0%
Závažný a tklivý
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
48,1%
30,8%
Měkké stínění
48,1%
61,5%
Střední jas
3,7%
7,7%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
51,8%
38,5%
Jemné odstíny
33,3%
46,2%
Vyvážená jemnost
14,8%
15,4%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
85,7%
71,4%
Monochromní
7,1%
14,3%
Neutrální tóny
7,1%
14,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
59,3%
38,5%
Vyvážená
40,7%
61,5%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,2%
15,4%
Jemný
33,3%
7,7%
Vyvážený
22,2%
38,5%
Výrazný
14,8%
23,1%
Prohlášení
7,4%
15,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
25,9%
15,4%
Jemně promíchaná paleta
11,1%
7,7%
Vyvážená harmonie
22,2%
23,1%
Silná barevná jednotnost
29,6%
46,2%
Jednotná paleta
11,1%
7,7%
Která plátna od Stewart Carmichael lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Wash Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mrs Jane Smith
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Housewife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
An Old Woman in a Chair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Model
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Old Mother
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Professor John Edward Aloys…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dundee Women Reading the Wa…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
St Giles Cathedral
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Susan Gilles, Mrs Carmichael
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Stewart Carmichael čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik návštěv denně má Stewart Carmichael a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Častoම kladené dotazy týkající se Stewart Carmichael
Která plátna od Stewart Carmichael jsou nejoblíbenější?
The Meeting of Saint Kentigern and Saint Fergus se umísťuje na prvním místě s 300 návštěvami (23% všech zobrazení umělce Stewart Carmichael). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Stewart Carmichael na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Stewart Carmichael celkem 1 200 návštěv: 200 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých pláten.
Který typ plátna od Stewart Carmichael preferují návštěvníci?
Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 62% návštěv oproti 41% v katalogu.