Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anthonis van Dyck na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Anthonis van Dyck: klíčové postavy
Family Portrait je nejúspěšnějším dílem umělce Anthonis van Dyck: 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 2% celkové pozornosti. Následuje Samson a Dalila a Portrét palatinských princů Karla Ludvíka I. a jeho bratra Roberta. Anthonis van Dyck zaznamenal celkem 60 000 návštěv: 4 200 na stránce umělce a 55 800 u pláten. Křivka roste: v období Zář 2026 bylo o 69% více návštěv než v období Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (49 200 návštěv). Jazyky publika: anglicky (24%), korejsky (11%) a francouzsky (8%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%). Jedna preference je jasná: Elegance (Atmosféra) generuje 72% návštěv z pouhých 35% katalogu.
Anthonis van Dyck: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Anthonis van Dyck na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se mění zájem o Anthonis van Dyck měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
400
3 400
Čec 2026
2 700
46 500
Srp 2026
300
2 300
Zář 2026
800
3 600
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Anthonis van Dyck?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Anthonis van Dyck v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
35,0%
72,3%
Dramatický
45,0%
20,2%
Klasické
0,0%
3,5%
Zlatavý luxus
15,0%
2,3%
Romantický
5,0%
1,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
20,0%
34,8%
Romantický
10,0%
16,9%
Melancholický
5,0%
14,9%
Dramatický
5,0%
10,3%
Klidná
5,0%
9,1%
Výrazný
15,0%
6,3%
Závažný a tklivý
25,0%
2,0%
Duchovní
10,0%
2,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
76,0%
80,0%
Měkké stínění
20,0%
15,0%
Střední jas
4,0%
4,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,5%
Luminózní
0,0%
0,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
52,0%
54,6%
Jemné odstíny
28,0%
32,8%
Vyvážená jemnost
14,0%
10,6%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
2,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
87,2%
91,7%
Monochromní
5,1%
4,4%
Tmavé tóny
7,7%
2,5%
Neutrální tóny
0,0%
1,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
72,0%
76,2%
Vyvážená
24,0%
23,4%
Živobylé
4,0%
0,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
48,0%
27,7%
Jemný
14,0%
23,4%
Vyvážený
8,0%
8,6%
Výrazný
6,0%
15,3%
Prohlášení
24,0%
24,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
8,4%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
9,7%
Vyvážená harmonie
12,0%
19,3%
Silná barevná jednotnost
36,0%
52,3%
Jednotná paleta
26,0%
10,2%
Jak se měnila obliba pláten Anthonis van Dyck v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Charles I v třech pozicích
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
300
Blahoslavený Josef Hermann
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autoportrét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Portrét palatinských princů…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
0
0
Queen Henrietta Maria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Saint Rosalie Interceding f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Family Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
Portrait of James Stuart ,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
300
Ottaviano Canevari
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Charles I in Three Positions
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jsou díla umělce Anthonis van Dyck prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
55 400
92,3%
telefony
4 100
6,8%
tablety
500
0,8%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Anthonis van Dyck?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
900
24,3%
korejsky
400
10,8%
francouzsky
300
8,1%
rusky
300
8,1%
slovensky
300
8,1%
Chinese
300
8,1%
bulharsky
200
5,4%
portugalsky
200
5,4%
arabsky
100
2,7%
česky
100
2,7%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Anthonis van Dyck a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
600
út 29 Zář
300
st 30 Zář
800
čt 1 Říj
400
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
500
ne 4 Říj
400
po 5 Říj
1 000
út 6 Říj
200
st 7 Říj
2 000
čt 8 Říj
500
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
500
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
400
út 13 Říj
600
st 14 Říj
600
čt 15 Říj
500
pá 16 Říj
600
so 17 Říj
400
ne 18 Říj (předpověď)
600
po 19 Říj (předpověď)
800
út 20 Říj (předpověď)
400
st 21 Říj (předpověď)
1 400
čt 22 Říj (předpověď)
600
pá 23 Říj (předpověď)
400
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
700
po 26 Říj (předpověď)
900
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
1 500
čt 29 Říj (předpověď)
600
pá 30 Říj (předpověď)
500
so 31 Říj (předpověď)
600
ne 1 Lis (předpověď)
800
po 2 Lis (předpověď)
1 000
út 3 Lis (předpověď)
500
st 4 Lis (předpověď)
1 600
čt 5 Lis (předpověď)
700
pá 6 Lis (předpověď)
500
so 7 Lis (předpověď)
700
Anthonis van Dyck: vaše dotazy
Které plátno od Anthonis van Dyck má nejvíce zhlédnutí?
Family Portrait: 1 200 návštěv, což představuje 2% všech zobrazení umělce Anthonis van Dyck. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Anthonis van Dyck?
60 000 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (4 200) a plátna (55 800).
Navštěvují Anthonis van Dyck na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%); nejvíce je využívá počítače s podílem 92%.
Je Anthonis van Dyck dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (24%), korejsky (11%) a francouzsky (8%). Na prvním místě je anglicky s podílem 24%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Anthonis van Dyck?
Ano, Elegance (Atmosféra): 72% návštěv pro 35% katalogu.