Salomon Van Ruysdael Statistiky diváků a popularity

1602 – 1670

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Salomon Van Ruysdael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Salomon Van Ruysdael: diváci v kostce

Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Salomon Van Ruysdael na WahooArt.com dílo After the Rain: 1 000 prohlídek, což představuje 36% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool a Still-Life with a Turkey. Umělec celkem přilákal 3 600 návštěv: 1 200 na stránku umělce a 2 400 na stránky jednotlivých pláten. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Publikum prohlíží díla na počítače (81%) a telefony (19%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Měkké stínění (Jasnost světla): tvoří 64% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 18% katalogu umělce.

10 nejvíce prohlížených pláten od Salomon Van Ruysdael

Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Salomon Van Ruysdael, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.

  1. After the Rain 1 After the Rain, 1631 1 000 návštěv · 35,7%
  2. A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool 2 A Landscape with a Carriage and Horsemen at a Pool, 1659 200 návštěv · 7,1%
  3. Still-Life with a Turkey 3 Still-Life with a Turkey, 1661 200 návštěv · 7,1%
  4. A Waterfall by a Cottage in a Hilly Landscape 4 A Waterfall by a Cottage in a Hilly Landscape 200 návštěv · 7,1%
  5. A River Landscape with Fishermen 5 A River Landscape with Fishermen 200 návštěv · 7,1%
  6. River scene with ferry boat 6 River scene with ferry boat, 1650 100 návštěv · 3,6%
  7. Seascape with Sailing Boat on the Left 7 Seascape with Sailing Boat on the Left 100 návštěv · 3,6%
  8. River View with a Ferry and a Bastion 8 River View with a Ferry and a Bastion, 1664 100 návštěv · 3,6%
  9. Sailing Vessels on an Inland Body of Water, Salomon van Ruysdael, c. 1640 - c. 1645 9 Sailing Vessels on an Inland Body of Water, Salomon van Ruysdael, c. 1640 - c. 1645, 1645 100 návštěv · 3,6%
  10. A Country Road 10 A Country Road, 1648 100 návštěv · 3,6%

Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Salomon Van Ruysdael?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100200
Čec 20261 0001 500
Srp 2026100300
Zář 20260400

Jakou pozornost získávají plátna umělce Salomon Van Ruysdael?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Která plátna od Salomon Van Ruysdael lákají měsíčně nejvíce návštěv?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
A Country Road00000000000100
Still-Life with a Turkey00000000200000
Marine000000000000
Drawing the Eel000000000000
River View with a Ferry and…00000000010000
Ferry near Gorinchem (detai…000000000000
Ferry near Gorinchem000000000000
River scene with ferry boat00000000010000
River Landscape at Arnheim000000000000
The Ferryboat000000000000

Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Salomon Van Ruysdael?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače2 90080,6%
telefony70019,4%

V jakých jazycích je Salomon Van Ruysdael čtená?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Kolik návštěv denně má Salomon Van Ruysdael a co se očekává v budoucnu?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
so 26 Zář0
ne 27 Zář200
po 28 Zář0
út 29 Zář0
st 30 Zář0
čt 1 Říj0
pá 2 Říj0
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj0
út 6 Říj0
st 7 Říj200
čt 8 Říj200
pá 9 Říj0
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj300
út 13 Říj0
st 14 Říj0
čt 15 Říj0
pá 16 Říj0
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)100
po 19 Říj (předpověď)100
út 20 Říj (předpověď)0
st 21 Říj (předpověď)100
čt 22 Říj (předpověď)100
pá 23 Říj (předpověď)0
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)100
po 26 Říj (předpověď)100
út 27 Říj (předpověď)0
st 28 Říj (předpověď)100
čt 29 Říj (předpověď)100
pá 30 Říj (předpověď)0
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)100
po 2 Lis (předpověď)100
út 3 Lis (předpověď)0
st 4 Lis (předpověď)100
čt 5 Lis (předpověď)100
pá 6 Lis (předpověď)0

Častoම kladené dotazy týkající se Salomon Van Ruysdael

Která plátna od Salomon Van Ruysdael jsou nejoblíbenější?

After the Rain se umísťuje na prvním místě s 1 000 návštěvami (36% všech zobrazení umělce Salomon Van Ruysdael). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.

Kolik lidí se dívá na Salomon Van Ruysdael na WahooArt.com?

V posledních dvanácti měsících získal/a Salomon Van Ruysdael celkem 3 600 návštěv: 1 200 na stránce umělce a 2 400 u jednotlivých pláten.

Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Salomon Van Ruysdael?

Kolekcionáři prohlížejí profil Salomon Van Ruysdael na počítače (81%) a telefony (19%); zařízení počítače tvoří 81% všech návštěv.

Který typ plátna od Salomon Van Ruysdael preferují návštěvníci?

Preferují Měkké stínění (Jasnost světla): 64% návštěv oproti 18% v katalogu.