Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rembrandt Van Rijn na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Rembrandt Van Rijn: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Rembrandt Van Rijn na WahooArt.com dílo Rembrandt van Rijn: 74 800 prohlídek, což představuje 13% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Anatomický přednáška Dr. Nicolaese Tulpa [1632] a Návrat ztraceného syna. Umělec celkem přilákal 675 600 návštěv: 144 100 na stránku umělce a 531 500 na stránky jednotlivých pláten. Zájem klesl o 17% z Srp 2026 na Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 380 700 návštěvami. Odběratelé si web prohlížejí v anglicky (39%), rusky (14%) a španělsky (8%). Kupující pocházejí především z Spojené státy americké (15%), Jižní Korea (10%) a Rusko (6%). Publikum prohlíží díla na počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Zemité tóny (Barevná paleta): tvoří 79% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 47% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Rembrandt Van Rijn
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Rembrandt Van Rijn, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Rembrandt Van Rijn?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
500
13 800
Čec 2026
40 800
339 900
Srp 2026
45 400
108 000
Zář 2026
57 400
69 800
Jakou pozornost získávají plátna umělce Rembrandt Van Rijn?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Rembrandt Van Rijn?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
59,6%
69,9%
Elegance
19,1%
10,9%
Klidná atmosféra
10,6%
7,0%
Nostalgický
10,6%
3,6%
Romantický
0,0%
3,4%
Pokojný
0,0%
2,4%
Mystický
0,0%
1,7%
Klasické
0,0%
1,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
38,3%
32,5%
Reflektivní
38,3%
23,4%
Dramatický
6,4%
19,4%
Závažný a tklivý
6,4%
9,7%
Duchovní
0,0%
3,8%
Záhadný
0,0%
3,4%
Romantický
0,0%
2,3%
Klidná
4,3%
2,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,0%
63,8%
Měkké stínění
16,0%
18,5%
Střední jas
12,0%
7,9%
Jasná rovnováha
26,0%
6,8%
Luminózní
10,0%
3,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
66,0%
32,5%
Jemné odstíny
24,0%
42,0%
Vyvážená jemnost
8,0%
20,1%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
3,5%
Sytá barva
0,0%
1,8%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
46,5%
79,2%
Neutrální tóny
44,2%
12,6%
Tmavé tóny
2,3%
6,6%
Monochromní
7,0%
1,4%
Pastelové barvy
0,0%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
70,0%
51,5%
Vyvážená
30,0%
44,1%
Živobylé
0,0%
4,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
30,0%
14,9%
Jemný
44,0%
29,6%
Vyvážený
2,0%
22,3%
Výrazný
14,0%
14,5%
Prohlášení
10,0%
18,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
5,3%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
5,9%
Vyvážená harmonie
12,0%
7,2%
Silná barevná jednotnost
26,0%
51,9%
Jednotná paleta
56,0%
29,6%
Která plátna od Rembrandt Van Rijn lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Rembrandt van Rijn
0
0
0
0
0
0
0
0
100
26 900
27 900
15 500
Anatomický přednáška Dr. Ni…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
10 800
9 600
2 500
Přějištění synova
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 400
3 100
1 700
Autorportrét se dvěma kruhy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
1 600
1 800
O Večiře Belzaka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
500
800
Židovská nevěsta
0
0
0
0
0
0
0
0
400
3 400
3 400
1 700
Aristoteles kontemplující b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
2 700
Doktor Nicolaes Tulpova ana…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
300
400
Filozof v meditaci
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
700
1 700
Sebeportrét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
0
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Rembrandt Van Rijn?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
429 100
63,5%
telefony
223 800
33,1%
tablety
22 700
3,4%
V jakých jazycích je Rembrandt Van Rijn čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
24 200
39,3%
rusky
8 500
13,8%
španělsky
5 100
8,3%
korejsky
3 600
5,9%
portugalsky
2 600
4,2%
bulharsky
2 100
3,4%
německy
1 600
2,6%
polsky
1 400
2,3%
francouzsky
1 300
2,1%
italsky
1 300
2,1%
Kolik návštěv denně má Rembrandt Van Rijn a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
6 100
pá 25 Zář
4 200
so 26 Zář
4 800
ne 27 Zář
8 300
po 28 Zář
5 100
út 29 Zář
6 100
st 30 Zář
5 300
čt 1 Říj
8 300
pá 2 Říj
5 000
so 3 Říj
6 000
ne 4 Říj
5 400
po 5 Říj
5 900
út 6 Říj
8 600
st 7 Říj
7 300
čt 8 Říj
7 600
pá 9 Říj
7 600
so 10 Říj
5 000
ne 11 Říj
7 500
po 12 Říj
7 200
út 13 Říj
6 900
st 14 Říj
6 300
čt 15 Říj (předpověď)
8 400
pá 16 Říj (předpověď)
6 400
so 17 Říj (předpověď)
6 100
ne 18 Říj (předpověď)
8 100
po 19 Říj (předpověď)
7 000
út 20 Říj (předpověď)
8 300
st 21 Říj (předpověď)
7 200
čt 22 Říj (předpověď)
8 900
pá 23 Říj (předpověď)
6 800
so 24 Říj (předpověď)
6 400
ne 25 Říj (předpověď)
8 600
po 26 Říj (předpověď)
7 400
út 27 Říj (předpověď)
8 800
st 28 Říj (předpověď)
7 700
čt 29 Říj (předpověď)
9 300
pá 30 Říj (předpověď)
7 100
so 31 Říj (předpověď)
6 700
ne 1 Lis (předpověď)
9 000
po 2 Lis (předpověď)
7 700
út 3 Lis (předpověď)
9 200
st 4 Lis (předpověď)
8 000
Častoම kladené dotazy týkající se Rembrandt Van Rijn
Která plátna od Rembrandt Van Rijn jsou nejoblíbenější?
Rembrandt van Rijn se umísťuje na prvním místě s 74 800 návštěvami (13% všech zobrazení umělce Rembrandt Van Rijn). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Rembrandt Van Rijn na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Rembrandt Van Rijn celkem 675 600 návštěv: 144 100 na stránce umělce a 531 500 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Rembrandt Van Rijn?
Kolekcionáři prohlížejí profil Rembrandt Van Rijn na počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%); zařízení počítače tvoří 64% všech návštěv.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Rembrandt Van Rijn?
V anglicky (39%), rusky (14%) a španělsky (8%); nejvíce návštěvníků pochází z anglicky (39%).
Který typ plátna od Rembrandt Van Rijn preferují návštěvníci?
Preferují Zemité tóny (Barevná paleta): 79% návštěv oproti 47% v katalogu.