Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rafael na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Rafael: klíčové postavy
Athenská škola je nejúspěšnějším dílem umělce Rafael: 35 000 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 10% celkové pozornosti. Následuje Přehlížení Krista a Madonna della Seggiola. Rafael zaznamenal celkem 404 800 návštěv: 76 300 na stránce umělce a 328 500 u pláten. Křivka klesla: o 35% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (216 600 návštěv). Jazyky publika: anglicky (43%), rusky (10%) a španělsky (9%). Země diváků: Spojené státy americké (15%), Německo (8%) a Rusko (8%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (58%), telefony (38%) a tablety (4%). Jedna preference je jasná: Neutrální tóny (Barevná paleta) generuje 30% návštěv z pouhých 11% katalogu.
Rafael: 10 nejčastěji prohlížených pláten
Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Rafael na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
400
7 000
Čec 2026
21 300
195 300
Srp 2026
24 700
85 000
Zář 2026
29 900
41 200
Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Rafael?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co mají návštěvníci Rafael v katalogu nejraději?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
46,0%
33,1%
Elegance
30,0%
30,0%
Eterický
0,0%
17,2%
Dramatický
6,0%
7,1%
Klasické
8,0%
5,8%
Klidná atmosféra
6,0%
3,6%
Romantický
0,0%
1,4%
Inspirační
4,0%
1,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
12,0%
28,8%
Reflektivní
26,0%
25,3%
Klidná
30,0%
16,0%
Pokojný
16,0%
7,6%
Pohodlné a uklidňující
0,0%
7,7%
Dramatický
2,0%
3,5%
Romantický
2,0%
3,0%
Melancholický
0,0%
2,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
18,0%
9,4%
Měkké stínění
42,0%
34,5%
Střední jas
30,0%
38,9%
Jasná rovnováha
8,0%
16,4%
Luminózní
2,0%
0,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
8,3%
Jemné odstíny
44,0%
60,7%
Vyvážená jemnost
26,0%
22,8%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
8,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
75,6%
63,2%
Neutrální tóny
11,1%
30,2%
Tmavé tóny
13,3%
5,7%
Monochromní
0,0%
0,4%
Pastelové barvy
0,0%
0,3%
Teplé tóny
0,0%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
16,0%
13,9%
Vyvážená
72,0%
77,5%
Živobylé
12,0%
8,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,0%
2,4%
Jemný
8,0%
4,9%
Vyvážený
6,0%
5,0%
Výrazný
20,0%
21,4%
Prohlášení
64,0%
66,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
17,6%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
15,4%
Vyvážená harmonie
22,0%
12,6%
Silná barevná jednotnost
40,0%
48,8%
Jednotná paleta
8,0%
5,6%
Jak se měnila obliba pláten Rafael v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Athenská škola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
Přehlížení Krista
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
Portrét Binda Altovití
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
1 200
500
Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1 000
300
Madona a dítě (Tempi Madonn…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 400
100
Svatý Jiří a drak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Svatba Panny Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
Přeměnění Synne
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7 400
3 200
700
La belle jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 700
2 700
1 400
Jsou díla umělce Rafael prohlížena na telefonech nebo počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
234 800
58,0%
telefony
154 500
38,2%
tablety
15 500
3,8%
Které jazyky dominují mezi čtenáři Rafael?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
13 500
42,6%
rusky
3 200
10,1%
španělsky
2 800
8,8%
korejsky
1 700
5,4%
portugalsky
1 100
3,5%
švédsky
1 100
3,5%
německy
900
2,8%
srbsky
900
2,8%
arabsky
800
2,5%
finsky
800
2,5%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Rafael a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
po 21 Zář
3 800
út 22 Zář
3 300
st 23 Zář
3 700
čt 24 Zář
2 900
pá 25 Zář
1 800
so 26 Zář
2 400
ne 27 Zář
4 000
po 28 Zář
5 100
út 29 Zář
5 400
st 30 Zář
4 800
čt 1 Říj
5 100
pá 2 Říj
3 200
so 3 Říj
3 000
ne 4 Říj
2 900
po 5 Říj
4 500
út 6 Říj
4 500
st 7 Říj
6 700
čt 8 Říj
5 600
pá 9 Říj
4 100
so 10 Říj
4 100
ne 11 Říj
6 100
po 12 Říj (předpověď)
6 400
út 13 Říj (předpověď)
6 300
st 14 Říj (předpověď)
7 200
čt 15 Říj (předpověď)
6 500
pá 16 Říj (předpověď)
4 300
so 17 Říj (předpověď)
4 500
ne 18 Říj (předpověď)
6 200
po 19 Říj (předpověď)
7 100
út 20 Říj (předpověď)
7 000
st 21 Říj (předpověď)
8 100
čt 22 Říj (předpověď)
7 200
pá 23 Říj (předpověď)
4 900
so 24 Říj (předpověď)
5 100
ne 25 Říj (předpověď)
6 900
po 26 Říj (předpověď)
7 800
út 27 Říj (předpověď)
7 700
st 28 Říj (předpověď)
8 800
čt 29 Říj (předpověď)
7 900
pá 30 Říj (předpověď)
5 300
so 31 Říj (předpověď)
5 500
ne 1 Lis (předpověď)
7 600
Rafael: vaše dotazy
Které plátno od Rafael má nejvíce zhlédnutí?
Athenská škola: 35 000 návštěv, což představuje 10% všech zobrazení umělce Rafael. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.
Kolik návštěv má Rafael?
404 800 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (76 300) a plátna (328 500).
Navštěvují Rafael na telefonech nebo počítačích?
Návštěvy se dělí na počítače (58%), telefony (38%) a tablety (4%); nejvíce je využívá počítače s podílem 58%.
Je Rafael dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (43%), rusky (10%) a španělsky (9%). Na prvním místě je anglicky s podílem 43%.
Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Rafael?
Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 30% návštěv pro 11% katalogu.