Ramón Casas Popularita a statistiky návštěvnosti

1866 – 1932

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ramón Casas na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Ramón Casas: klíčové postavy

La pereza je nejúspěšnějším dílem umělce Ramón Casas: 1 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% celkové pozornosti. Následuje Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo a La Sargantain. Ramón Casas zaznamenal celkem 17 000 návštěv: 10 200 na stránce umělce a 6 800 u pláten. Křivka klesla: o 42% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Nejpoužívanějším měsícem byl Zář 2026 (7 600 návštěv). Jazyky publika: německy (35%), španělsky (18%) a estonsky (15%). Země diváků: Německo (41%), Estonsko (15%) a Španělsko (9%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%). Jedna preference je jasná: Klidná atmosféra (Atmosféra) generuje 30% návštěv z pouhých 4% katalogu.

Ramón Casas: 10 nejčastěji prohlížených pláten

Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 10 nejvyhledávanějších děl umělce Ramón Casas na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. La pereza 1 La pereza, 1898 1 500 návštěv · 15,6%
  2. Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo 2 Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo, 1893 1 100 návštěv · 11,5%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 700 návštěv · 7,3%
  4. Foreshortened female nude 4 Foreshortened female nude, 1894 500 návštěv · 5,2%
  5. Out of Doors 5 Out of Doors, 1891 400 návštěv · 4,2%
  6. Garrote vil 6 Garrote vil, 1894 400 návštěv · 4,2%
  7. Dance at the Moulin de la Galette 7 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 300 návštěv · 3,1%
  8. Female nude 8 Female nude, 1894 300 návštěv · 3,1%
  9. Female portrait 9 Female portrait, 1904 300 návštěv · 3,1%
  10. Mezi dvěma kapitolami 10 Mezi dvěma kapitolami, 1890 300 návštěv · 3,1%

Jak se mění zájem o Ramón Casas měsíc po měsíci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100100
Čec 20267003 400
Srp 2026200500
Zář 20266 5001 100
Říj 20262 7001 700

Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Ramón Casas?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měnila obliba pláten Ramón Casas v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
La pereza000000001000100500
A l'estiu tota cuca viu00000000200000
The Lyceum00000000001000
Portrait of Isabel Llorach000000000000
Portrait of Senyora Baladia000000000000
Study from Life for the Por…000000000000
Tom Roberts000000000000
Portrait of Montserrat Carbó000000000000
Dona rera persiana (Woman A…000000000000
Montserrat Casas000000000000

Jsou díla umělce Ramón Casas prohlížena na telefonech nebo počítačích?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit podkladová data
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače8 90052,4%
telefony6 60038,8%
tablety1 5008,8%

Které jazyky dominují mezi čtenáři Ramón Casas?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit podkladová data
JazykNávštěvySdílet
německy1 20035,3%
španělsky60017,6%
estonsky50014,7%
japonsky3008,8%
rusky3008,8%
anglicky2005,9%
francouzsky1002,9%
italsky1002,9%
korejsky1002,9%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Ramón Casas a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
so 17 Říj0
ne 18 Říj200
po 19 Říj200
út 20 Říj0
st 21 Říj600
čt 22 Říj100
pá 23 Říj300
so 24 Říj600
ne 25 Říj300
po 26 Říj400
út 27 Říj400
st 28 Říj500
čt 29 Říj200
pá 30 Říj1 600
so 31 Říj600
ne 1 Lis600
po 2 Lis600
út 3 Lis600
st 4 Lis100
čt 5 Lis300
pá 6 Lis300
so 7 Lis (předpověď)500
ne 8 Lis (předpověď)500
po 9 Lis (předpověď)500
út 10 Lis (předpověď)400
st 11 Lis (předpověď)500
čt 12 Lis (předpověď)300
pá 13 Lis (předpověď)1 000
so 14 Lis (předpověď)600
ne 15 Lis (předpověď)600
po 16 Lis (předpověď)600
út 17 Lis (předpověď)500
st 18 Lis (předpověď)600
čt 19 Lis (předpověď)300
pá 20 Lis (předpověď)1 100
so 21 Lis (předpověď)700
ne 22 Lis (předpověď)600
po 23 Lis (předpověď)700
út 24 Lis (předpověď)600
st 25 Lis (předpověď)700
čt 26 Lis (předpověď)400
pá 27 Lis (předpověď)1 300

Ramón Casas: vaše dotazy

Které plátno od Ramón Casas má nejvíce zhlédnutí?

La pereza: 1 500 návštěv, což představuje 16% všech zobrazení umělce Ramón Casas. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 10.

Kolik návštěv má Ramón Casas?

17 000 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (10 200) a plátna (6 800).

Navštěvují Ramón Casas na telefonech nebo počítačích?

Návštěvy se dělí na počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%); nejvíce je využívá počítače s podílem 52%.

Je Ramón Casas dostupný v několika jazycích?

Ano: německy (35%), španělsky (18%) a estonsky (15%). Na prvním místě je německy s podílem 35%.

Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Ramón Casas?

Ano, Klidná atmosféra (Atmosféra): 30% návštěv pro 4% katalogu.