Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Signac na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Signac: co ukazují návštěvy
Nejuznávanější dílo umělce Paul Signac na WahooArt.com je Směšný smíšek u Saint Tropez, které bylo za posledních dvanáct měsíců otevřeno 3 100krát, což představuje 7% všech zobrazení. Další v pořadí: Snídaně (Jídelna) a The Lighthouse, Saint-Tropez. Celkem 47 700 návštěv, z toho 6 200 na stránce umělce a 41 500 u děl. Zájem roste o 130%, od Srp 2026 do Zář 2026. Čec 2026 přilákal největší diváckou scénu: 31 800 návštěv. německy (22%), anglicky (15%) a španělsky (12%) jsou hlavními jazyky návštěvníků. Návštěvníci prohlížejí na počítače (85%), telefony (13%) a tablety (2%). Návštěvníci preferují Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 38% jejich návštěv, přičemž katalog tvoří 22%.
10 děl umělce Paul Signac, které návštěvníci nejvíce obdivují
Každé pořadí níže odráží počet návštěv na WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců; číslo 1 představuje nejnavštěvovanější dílo umělce Paul Signac.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
1 200
Čec 2026
2 400
29 400
Srp 2026
300
4 100
Zář 2026
3 300
6 800
Kdy jsou díla umělce Paul Signac vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si mezi díly vybírají obdivovatelé Paul Signac?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
85,0%
79,0%
Klidná atmosféra
15,0%
9,1%
Nostalgický
0,0%
8,8%
Elegance
0,0%
2,1%
Klasické
0,0%
0,4%
Dramatický
0,0%
0,4%
Inspirační
0,0%
0,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
70,0%
71,9%
Klidná
20,0%
13,3%
Reflektivní
5,0%
12,3%
Nostalgický
5,0%
1,8%
Energický
0,0%
0,4%
Melancholický
0,0%
0,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
0,0%
Měkké stínění
2,0%
2,2%
Střední jas
16,0%
30,7%
Jasná rovnováha
50,0%
39,0%
Luminózní
30,0%
28,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
14,3%
Jemné odstíny
46,0%
31,8%
Vyvážená jemnost
22,0%
38,1%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
15,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
80,0%
70,6%
Zemité tóny
11,1%
15,8%
Pastelové barvy
4,4%
8,5%
Tmavé tóny
4,4%
2,8%
Metalické tóny
0,0%
1,0%
Přírodní motivy
0,0%
1,0%
Monochromní
0,0%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
8,0%
6,3%
Vyvážená
70,0%
55,8%
Živobylé
22,0%
37,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
30,0%
18,0%
Jemný
16,0%
26,8%
Vyvážený
14,0%
14,1%
Výrazný
20,0%
17,8%
Prohlášení
20,0%
23,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
48,0%
51,3%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
11,7%
Vyvážená harmonie
14,0%
14,3%
Silná barevná jednotnost
18,0%
19,5%
Jednotná paleta
4,0%
3,2%
Jaká jsou nejoblíbenější díla Paul Signac měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Směšný smíšek u Saint Tropez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
200
700
Snídaně (Jídelna)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
1 200
Boulevard de Clichy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Two Cypresses, Mistral, Opu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
The dining room, Opus 152
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Capo de Noli
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
300
0
Notre-Dame-de-la-Garde (La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
300
Riverbank, Les Andelys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Portrait of Felix Feneon, O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Papal Palace, Avignon,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Jaké je rozdělení publika Paul Signac podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
40 400
84,7%
telefony
6 400
13,4%
tablety
900
1,9%
Jakými jazyky mluví příznivci umělce Paul Signac?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
1 300
21,7%
anglicky
900
15,0%
španělsky
700
11,7%
nizozemsky
600
10,0%
italsky
500
8,3%
polsky
500
8,3%
Chinese
400
6,7%
česky
200
3,3%
japonsky
200
3,3%
rusky
200
3,3%
Kolik návštěv denně má Paul Signac a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
st 23 Zář
1 300
čt 24 Zář
1 300
pá 25 Zář
400
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
1 100
út 29 Zář
800
st 30 Zář
600
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
600
po 5 Říj
1 100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
1 700
čt 8 Říj
2 000
pá 9 Říj
1 200
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
800
po 12 Říj
500
út 13 Říj
800
st 14 Říj (předpověď)
1 800
čt 15 Říj (předpověď)
2 100
pá 16 Říj (předpověď)
900
so 17 Říj (předpověď)
700
ne 18 Říj (předpověď)
900
po 19 Říj (předpověď)
1 300
út 20 Říj (předpověď)
800
st 21 Říj (předpověď)
1 900
čt 22 Říj (předpověď)
2 200
pá 23 Říj (předpověď)
1 000
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
1 000
po 26 Říj (předpověď)
1 400
út 27 Říj (předpověď)
900
st 28 Říj (předpověď)
2 000
čt 29 Říj (předpověď)
2 400
pá 30 Říj (předpověď)
1 000
so 31 Říj (předpověď)
800
ne 1 Lis (předpověď)
1 100
po 2 Lis (předpověď)
1 500
út 3 Lis (předpověď)
900
O čem se návštěvníci ptají ohledně Paul Signac
Která díla Paul Signac prohlížejí návštěvníci nejčastěji?
Nejprve Směšný smíšek u Saint Tropez s 3 100 návštěvami, což představuje 7% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Paul Signac na WahooArt.com?
47 700 návštěv za dvanáct měsíců: 6 200 na stránce umělce, 41 500 u děl.
Jaká zařízení používají fanoušci umělce Paul Signac?
Používají počítače (85%), telefony (13%) a tablety (2%); počítače představuje 85% návštěv.
Jakými jazyky se baví fanoušci Paul Signac?
německy (22%), anglicky (15%) a španělsky (12%); německy pokrývá 22% návštěvníků.
Která díla Paul Signac nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Vyvážená jemnost (Nasycení barev) získávají 38% návštěv pro 22% katalogu.