Paul Maze Popularita a statistiky návštěvnosti

1887 – 1979

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Maze na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Paul Maze: klíčové postavy

Henley Royal Regatta je nejúspěšnějším dílem umělce Paul Maze: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% celkové pozornosti. Následuje William Chippindale (b.1801) a Regatta Scene. Paul Maze zaznamenal celkem 700 návštěv: 300 na stránce umělce a 400 u pláten. Nejpoužívanějším měsícem byl Čec 2026 (700 návštěv). Jedna preference je jasná: Nejtmavší (Jasnost světla) generuje 22% návštěv z pouhých 8% katalogu.

Paul Maze: 5 nejčastěji prohlížených pláten

Tento žebříček počítá návštěvnost, nikoliv skóre v katalogu: 5 nejvyhledávanějších děl umělce Paul Maze na platformě WahooArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Henley Royal Regatta 1 Henley Royal Regatta 300 návštěv · 33,3%
  2. William Chippindale (b.1801) 2 William Chippindale (b.1801) 200 návštěv · 22,2%
  3. Regatta Scene 3 Regatta Scene 200 návštěv · 22,2%
  4. A Scene in Venice 4 A Scene in Venice 100 návštěv · 11,1%
  5. The Harbour, Ostende 5 The Harbour, Ostende 100 návštěv · 11,1%

Jak se mění zájem o Paul Maze měsíc po měsíci?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit podkladová data
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 202600
Čec 2026300400
Srp 202600
Zář 202600
Říj 202600

Jaká je celková návštěvnost jednotlivých pláten umělce Paul Maze?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se měnila obliba pláten Paul Maze v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit podkladová data
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Whitehall in Winter000000000000
Boulogne000000000000
Regatta Scene00000000200000
Villefranche000000000000
Yachts000000000000
Regatta at Meulan000000000000
The Bank Picquet on Its Way…000000000000
Trooping the Colour000000000000
Henley Royal Regatta00000000100000
The Harbour, Ostende000000000000

Které jazyky dominují mezi čtenáři Paul Maze?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Jak vypadají denní návštěvy umělce Paul Maze a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit podkladová data
DenNávštěvy
čt 15 Říj100
pá 16 Říj0
so 17 Říj0
ne 18 Říj0
po 19 Říj0
út 20 Říj0
st 21 Říj200
čt 22 Říj0
pá 23 Říj0
so 24 Říj0
ne 25 Říj0
po 26 Říj0
út 27 Říj0
st 28 Říj0
čt 29 Říj0
pá 30 Říj0
so 31 Říj0
ne 1 Lis0
po 2 Lis0
út 3 Lis0
st 4 Lis0
čt 5 Lis (předpověď)0
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)0
ne 8 Lis (předpověď)0
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0
po 23 Lis (předpověď)0
út 24 Lis (předpověď)0
st 25 Lis (předpověď)0

Paul Maze: vaše dotazy

Které plátno od Paul Maze má nejvíce zhlédnutí?

Henley Royal Regatta: 300 návštěv, což představuje 33% všech zobrazení umělce Paul Maze. Seznam výše zahrnuje pořadí až do 5.

Kolik návštěv má Paul Maze?

700 za dvanáct měsíců, rozdělených mezi stránku umělce (300) a plátna (400).

Preferují návštěvníci určitý druh plátna od Paul Maze?

Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 22% návštěv pro 8% katalogu.