Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Delvaux na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Delvaux: diváci v kostce
Za posledních dvanáct měsíců byl nejvíce prohlíženým plátnem umělce Paul Delvaux na WahooArt.com dílo A SirenIn Full Moonlight: 4 800 prohlídek, což představuje 13% veškeré pozornosti věnované tvorbě tohoto umělce. Následuje jich Spící Venuše a Nocní vlak. Umělec celkem přilákal 29 100 návštěv: 6 300 na stránku umělce a 22 800 na stránky jednotlivých pláten. Zájem klesl o 12% z Srp 2026 na Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026 s 17 000 návštěvami. Odběratelé si web prohlížejí v francouzsky (51%), anglicky (11%) a nizozemsky (9%). Kupující pocházejí především z Belgie (79%), Jižní Korea (6%) a Rakousko (3%). Publikum prohlíží díla na počítače (76%), telefony (21%) a tablety (4%). Návštěvníci se nejvíce zaměřují na Nejtmavší (Jasnost světla): tvoří 53% návštěv, ačkoliv tato plátna tvoří pouze 20% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených pláten od Paul Delvaux
Na základě skutečných návštěv za posledních dvanáct měsíců jde o 10 děl umělce Paul Delvaux, která sběratelé na WahooArt.com otevírají nejčastěji.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Paul Delvaux?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
1 800
15 200
Srp 2026
600
5 400
Zář 2026
3 800
1 500
Jakou pozornost získávají plátna umělce Paul Delvaux?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají návštěvníci Paul Delvaux?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
63,6%
45,0%
Mystický
36,4%
43,9%
Dramatický
0,0%
7,2%
Romantický
0,0%
2,8%
Elegance
0,0%
1,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
81,8%
63,7%
Melancholický
9,1%
35,2%
Reflektivní
0,0%
1,1%
Napětí
9,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
20,0%
52,5%
Měkké stínění
38,0%
23,9%
Střední jas
28,0%
16,9%
Jasná rovnováha
14,0%
6,4%
Luminózní
0,0%
0,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
49,9%
Jemné odstíny
30,0%
23,6%
Vyvážená jemnost
34,0%
18,2%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
7,8%
Sytá barva
0,0%
0,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
65,6%
70,0%
Neutrální tóny
25,0%
17,1%
Tmavé tóny
9,4%
12,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
62,5%
Vyvážená
46,0%
26,0%
Živobylé
12,0%
11,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
0,8%
Jemný
2,0%
15,3%
Vyvážený
6,0%
18,0%
Výrazný
28,0%
10,2%
Prohlášení
58,0%
55,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
22,0%
33,5%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
12,1%
Vyvážená harmonie
18,0%
16,6%
Silná barevná jednotnost
28,0%
28,9%
Jednotná paleta
20,0%
8,8%
Která plátna od Paul Delvaux lákají měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Spící Venuše
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
Nocní vlak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Spící Venuše
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají obdivovatelé k prohlížení Paul Delvaux?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
22 000
75,6%
telefony
6 000
20,6%
tablety
1 100
3,8%
V jakých jazycích je Paul Delvaux čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
2 900
50,9%
anglicky
600
10,5%
nizozemsky
500
8,8%
korejsky
400
7,0%
švédsky
400
7,0%
španělsky
300
5,3%
italsky
200
3,5%
česky
100
1,8%
německy
100
1,8%
portugalsky
100
1,8%
Kolik návštěv denně má Paul Delvaux a co se očekává v budoucnu?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 27 Zář
1 600
po 28 Zář
1 500
út 29 Zář
700
st 30 Zář
900
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
500
so 3 Říj
300
ne 4 Říj
900
po 5 Říj
400
út 6 Říj
100
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
400
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
700
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
700
út 13 Říj
3 900
st 14 Říj
1 200
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
500
so 17 Říj
200
ne 18 Říj (předpověď)
2 000
po 19 Říj (předpověď)
1 400
út 20 Říj (předpověď)
2 600
st 21 Říj (předpověď)
1 300
čt 22 Říj (předpověď)
600
pá 23 Říj (předpověď)
800
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
2 200
po 26 Říj (předpověď)
1 600
út 27 Říj (předpověď)
2 800
st 28 Říj (předpověď)
1 400
čt 29 Říj (předpověď)
700
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
2 300
po 2 Lis (předpověď)
1 700
út 3 Lis (předpověď)
3 100
st 4 Lis (předpověď)
1 600
čt 5 Lis (předpověď)
700
pá 6 Lis (předpověď)
900
so 7 Lis (předpověď)
800
Častoම kladené dotazy týkající se Paul Delvaux
Která plátna od Paul Delvaux jsou nejoblíbenější?
A SirenIn Full Moonlight se umísťuje na prvním místě s 4 800 návštěvami (13% všech zobrazení umělce Paul Delvaux). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Paul Delvaux na WahooArt.com?
V posledních dvanácti měsících získal/a Paul Delvaux celkem 29 100 návštěv: 6 300 na stránce umělce a 22 800 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních si sběratelé prohlížejí díla Paul Delvaux?
Kolekcionáři prohlížejí profil Paul Delvaux na počítače (76%), telefony (21%) a tablety (4%); zařízení počítače tvoří 76% všech návštěv.
V jakých jazycích si návštěvníci čtou o Paul Delvaux?
V francouzsky (51%), anglicky (11%) a nizozemsky (9%); nejvíce návštěvníků pochází z francouzsky (51%).
Který typ plátna od Paul Delvaux preferují návštěvníci?
Preferují Nejtmavší (Jasnost světla): 53% návštěv oproti 20% v katalogu.